Potion Punch 2
Potion Punch 2

Potion Punch 2 APK v2.3.5 (Sınırsız Para/Bilet) indir 2024

Potion Punch 2 APK indirSize bu heyecan verici oyundan bahsedeyim. Bu kadar çok katılımcıyı çeken Potion Punch 2'deki restoran işini bu kadar özel yapan ne? Ne satacağız, misafirler nasıl buluşacak? Oyunculara neşe, keyif ve ferahlık getirebilir mi? 

Android Android Arcade
4 ( 700 puan )
Fiyat: $0
İsim Potion Punch 2
Yayıncı Monstronauts Inc.
Tür Arcade
Boyut 190MB
Son Sürüm 2.3.5
MOD Sınırsız Para/Bilet
Orjinal Google Play
Potion Punch 2 is the most famous version in the Potion Punch 2 series of publisher Monstronauts Inc.
Mod Version 2.3.5
Content Rating PEGI 3

Potion Punch 2 APK indir

Size bu heyecan verici oyundan bahsedeyim. Bu kadar çok katılımcıyı çeken Potion Punch 2’deki restoran işini bu kadar özel yapan ne? Ne satacağız, misafirler nasıl buluşacak? Oyunculara neşe, keyif ve ferahlık getirebilir mi? Elbette bundan sonra hareketsiz kalmayacaksınız, ancak Potion Punch 2’deki büyülü dünyayı bulmanız gerekecek.

Potion Punch 2, dükkanların işiyle ilgili eğlenceli bir oyundur. Garip bir ormanda iş restoranları inşa edecek ve geliştireceksiniz. Lyra ve Noam adlı iki dost sahibin ortağı olacaksınız. Zaman gereksinimleri olan özel müşterilerle bu işe başlamaya hazır mısınız?

Potion Punch 2 hileli apk android

Potion Punch 2 APK MOD

Artık geleneksel kafe ve restoranlarla ilgilenmeyen iki genç arkadaş Lyra ve Noam, bir iş kurmak için derin ormanın içindeki gizemli bir diyara gitmeye kararlıdır. İçecekleri karıştıran, yiyecek ve bazı malzemeleri satan dükkanlar işletiyorlar. Dünyada benzersiz bir iş misyonunu gerçekleştirmek için bu iki karakterin ortağı olalım. Size yeni deneyimler, harika yeni hikayeler getirecek.

Potion Punch 2 hileli mod apk

Potion Punch 2 APK Sınırsız Para

Potion Punch 2 dünyasına gelen oyuncular, birçok özel konuk alacak. Küçük bir elf, bir kara cadı, yakışıklı bir prens, gezgin bir ruh olabilirler… Her seviyede, dükkana bir misafir geldiğinde bazı eşyalar sipariş edecekler. Göreviniz, her bir kişiyi beklerken gerekli eşyaları yapmaktır. Her misafirin zaman sütunu yavaş yavaş sarıya döndüğünde, çok uzun süre beklediler ve çok hüsrana uğradılar. Hemen ayrılacaklar. Daha önce belirtilen görevi tamamlayamazsınız.

Potion Punch 2 modu

Özel misafirlere hizmet verebilmek için özel yemek ve içeceklere de ihtiyacımız var. Restoranlarınızın her birinin gizli tarifleri ve yemek pişirmesi gerekir. İçecek barında büyülü renkleri gizemli iksirlerle karıştırın. Lezzetli altın balık köftesi pişirmek için bebek ejderhaları evcilleştirmek. Tropikal dondurma, peynirli biftek gibi kendi yemeklerinizi de oluşturabilirsiniz… Yiyecek ve içecek menüsü oldukça fazla. Potion Punch 2 dünyasında oyuncular seçim yapmakta zorlanacaklar.

Potion Punch 2 hileli apk indir

Potion Punch 2 APK Bilet Hilesi

Efsanevi kahramanları çağırsan daha iyi olur çünkü onlar sana restoran işletmesinin zorluklarını aşmada yardımcı olabilirler. Kahramanlar, restoranı yok etmeye niyetli olanları yok etme gücünü getirir. Ayrıca pişirme için ejderhaları evcilleştirmenize de yardımcı olurlar. Veya restoranın aşırı kalabalık olduğu ve kaotik hale geldiği durumlarda, işi yönetebilmeniz için kahramanlar zamanı kontrol edecek.

Potion Punch 2 mod apk ücretsiz

Potion Punch 2 APK Para Hilesi

Mağazanızı tasarlamak ve dekore etmek size çok yardımcı olacaktır. Mağazalar ünlü olacak ve birçok müşteri çekecek. Pişirme ve karıştırma araçlarını yükseltmek ve donatmak, yemeğin daha hızlı tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Birçok müşteri restorana gelen müşterilerdir ve yine de onlara zamanında hizmet verebilirsiniz. Size bir ipucu, kahramanları ve mistik yaratıkları yükseltmektir. İş akışınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaklar. İş hızlı ve kolay hale gelecek.

Potion Punch 2 mod indir

Potion Punch 2 APK Para Hilesi

İşletmeniz büyüdükçe, ölçeklendirmeniz gerekir. Mümkün olduğu kadar çok müşteri almak için daha fazla restoran ve barın kilidini açın ve inşa edin. Enchantment Shop, Shroom Kitchen, Charm Shop, .. gibi bazı yeni mağazalar açılmayı bekliyor. Her mağaza kendi çekici hizmetini sunacaktır. Ürün ve hizmetleri çeşitlendirmek sizin için iş yapmanın iyi bir yoludur.

Potion Punch 2 mod apk ücretsiz

Potion Punch 2 APK Son Sürüm

Her oyun sezonu yeni bir etkinlik getirecek. Görünümler, kostümler gibi özel ödüller toplamak için etkinliklere katılın. Maymun Kral Nobu, Kar Kraliçesi Aeon, Franken G’larg, Uzay Prensesi Lisbeth gibi eğlenceli şekilli kostümler sizi memnun edecek… Bunun gibi özel etkinlikler yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir. Bu yüzden kaçırmayın.

Potion Punch 2 mod

Potion Punch 2 sıradan bir yemek pişirme veya karıştırma oyunu değildir. Oyun, yemek pişirmeyi ürkütücü sihirle birleştiriyor. Kendiniz ne tür yemekler yapabileceğinizi tahmin edemezsiniz. Şefler sevimli bebek ejderhalar ve müşteriler de elfler, cadılar vb. Son derece kaotik ve korkutucu görünen ama şaşırtıcı derecede eğlenceli ve ilginç bir dünya. Potion Punch 2 moduna gelin ve çılgın yemekleri istediğiniz gibi pişirin. Tek bir müşteriyi üzmemek için sıkı zaman yönetimi.


Artık indirmeye hazırsınız Potion Punch 2 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir