Love Sick
Love Sick

Love Sick APK v1.91.0 (Sınırsız Elmas/Anahtar) indir 2022

Okumayı seven biriyseniz, sizin için her şey çok daha muhteşem olacak demektir! Gizli aşıkların ve kıskanç rakiplerin, özenle seçilmiş kadın karakterlerimizin başrolünde, özgün bir dille yazılmış olan interaktif kitaplarımızda hayat bulduğunu görecek

Android Android Simülasyon
5 ( 101 puan )
Fiyat: $0
İsim Love Sick
Yayıncı SWAG MASHA
Tür Simülasyon
Boyut 56MB
Son Sürüm 1.91.0
MOD Sınırsız Elmas/Anahtar
Orjinal Google Play
Love Sick is the most famous version in the Love Sick series of publisher SWAG MASHA
Mod Version 1.91.0
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Love Sick APK indir

İş ahlakının saplantılı tarzı nedeniyle dünyanın daha da yoğun hale geldiğini ve olmaya devam ettiğini hepimiz biliyoruz. Her şeyin sadece telefona tıklayarak karşılanabildiği teknolojiyle bütünleşik dünyada, o kadar yetersiz hale geldik ki, fiziksel dünyada ciddi ilişkiler kurmaya zamanımız olmuyor; acı gerçektir.

Aşk Hastası MOD APK

Ama gerçekler var ve zamana ihtiyaç var ki, her insanın insani yönünü görmezden gelemeyiz, yani kıvılcımını sürekli yakmak için nihai boyutların zevkine ihtiyacı var. Bu, geliştiricilere, herhangi bir düzeyde rasgele çalışan kişi kategorisini sollayan insanlığın sorununu çözemeyen bir şey yapmaya çalışmak için yoğun bir ilgi verdi.

İşte bu yüzden şimdi, zevkin her damlasından zevk almanızı sağlamak için kullanıcılara samimi ve cesur unsurlarla yetişkin içeriği sunan, oyunda sınır tanımayan bu oyun Love Sick Mod Apk ile karşınızdayız. Oyundaki şeyler, karakterlerin kendilerindeki en gelişmiş simülasyon veya animasyona göre tasarlanmıştır, bu da onları her cinsiyet açısından en güzel ve sıcak kılar.

Yani bu oyun genellikle oyundaki kullanıcıyı memnun etmek için gereken tüm unsurlara sahiptir. Burada, seçimlerinizle çeşitli hikayelere dalacaksınız. Format size kişisel kararlar sunacağından, seviyeler de seçiminize bağlıdır. Seçeneklerinizin her biri hikayenin oynanışını ileriye taşıyacak ve sürekli olarak zevkin derinliklerine dalacaksınız.

Love Sick APK MOD

Love Sick Mod Apk, orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Oyuna dahil olan özelliklerin unsurlarını geliştirmek ve ortak rahatsız edici faktörü ayırmak için kullanıcının birden fazla ihtiyacı vardı. İşte oyundaki tüm iyileştirmelerle buradayız. Kullanıcılara, oyunun unsurlarını ve bireysel seçim kapasitesini yükselten, premium hikayelerin ve bölümlerin kilidini açan sınırsız elmaslar ve anahtarlar sunduk.

Sürüm, kullanıcılara bu deneyimi yaşatmak için oyundaki profesyonel özelliklerin kilidini zaten açtı ve birkaç oyun geliştirme fizibilitesini entegre etti. Burada, oyunda görünen reklamları otomatik olarak engelleyen ve kaldıran reklam engelleme politikasının keyfine varacaksınız. Mod sürümü ayrıca kurulum sırasında köklenme gerektirmez ve antiban ve antivirüs özelliklerine sahiptir.

Love Sick APK Hile

Love Sick Mod Apk’nin, keyfini çıkarmanız için özellikleri ve işleviyle kullanıcılara sunduğu sürükleyici potansiyele dalın. Aşağıda bazılarını sizin için tartıştık;

Aşk Hastası MOD APK

Love Sick APK Sınırsız Elmas

Love Sick Mod Apk’ta karakterinizi en üst noktada tasarlamanız gerekiyor çünkü oyunun unsurlarını biliyorsunuz ve bu bölümde görünüş her şeyden daha önemli. Bu yüzden flört etmek ve kızları kolayca çekmek için en yakışıklı avatarınızı yaratın.

Karakterinizi yükseltin ve geliştirin

Love Sick Mod Apk’ta karakter tasarımlarınızı ve görünümünüzü, diğer şeyleri deneyimlemek için aynı anda hem çekici hem de şehvetli hale getirmek istediğiniz şekilde sağlam bir şekilde geliştirebilirsiniz. Bu hikayelerin dünyası yüksek düzeyde yakınlık ve cinsel türde ilerlediğinden, karakterinizi geliştirme şeklinize dikkat edin, bunu sürekli yapın.

Love Sick APK Anahtar Hilesi

Love Sick Mod Apk’nin oynanışında birçok hikaye yaşayacaksınız; bunların her biri benzersiz ve birbirinden farklıdır ve samimiyetin çeşitli unsurlarını kapsar, böylece hepsinde tamamen farklı bir deneyim yaşarsınız. Güzel spi, prenses liana ve deneyimlenecek daha fazlası gibi ünlü hikayeler.

İlgi çekici ve güzel karakterler görünümü

Love Sick Mod Apk, formlarında ve simüle edilmiş animasyonlarında güzeldir. Hayatım boyunca hiç bu kadar çarpıcı, ateşli, çekici kızlar görmemiştim. Geliştiriciler, kullanıcıların sinirlerini mümkün olan en iyi şekilde biliyor gibi görünüyor. Her karakter görelilik olmadan benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır, bu da birçok karakterin tadını çıkarmayı daha da ilginç hale getirir.

Love Sick APK Elams Hilesi

Love Sick Mod Apk, gerçekçi olmayan karakterlerin ve bunun gibi daha birçok şeyin dahil olduğu samimiyet seviyesi yoğun ve aynı zamanda kurgusal olacağı için tamamen kaybolacağınız yetişkin türüne dayanan hikayeler geliştirdi. Her hikayenin kendine özgü bir cinsel ilişki düzeyi olduğu için yakınlık sahnelerini çok kişisel almanız gerekecek, bu da işleri biraz farklı kılıyor.

Karara dayalı oyun

Love Sick Mod Apk oynanışı, seçeneklerde seçtiğiniz tercih kararlarınıza göre ilerler. Her adımda atmanız gereken ve hikayenin kaderini belirleyecek seçime dayalı bir karar sunulacak. İşte bazen cesur aktivitelere başlama veya hikayenin yeni yönünü belirleme konusunda tutkulu olan birden fazla seçenek. Her olası hikaye, içgüdülerinize bağlıdır.

Aşk Hastası MOD APK

Love Sick APK Son Sürüm

Love Sick Mod Apk, hareketler, gözler, eller, ifadeler ve bir insan vücudunun birini etkilemek için uygulayabileceği birçok şey gibi vücut bölümlerinizden oyun içinde birden fazla flört etme tekniği sağlar. Çoklu hikayeler, her seferinde farklı olan çoklu yakınlık biçimlerini kapsar.

fantezi karakterler

Love Sick Mod Apk, oyun hikayelerine katılmak için çok çeşitli karakterler sunar. Vampirler, cadılar, canavarlar ve yakınlık kurulacak diğer rastgele kurgusal karakterleri keşfedeceğiniz tüm seviyelerde bir kahramansınız.

Çözüm

Love Sick Mod Apk’yi indirerek, türde memnuniyeti daha da eğlenceli hale getirmek için en üst düzey özelliklerle oyunda simüle edilen gerçek yetişkin içeriği zevkine dalın.
Bu değiştirilmiş versiyonda, ödüllerdeki her noktanın sınırsız kapasitesi ile kilidi açılmış birçok premium avantaj elde edeceksiniz; bu, yetişkin mahremiyet senaryosundaki yoğun zevkler için daha da derine inmek için VIP gibi bir hikayenin kilidini açmanıza yardımcı olacak.


Artık indirmeye hazırsınız Love Sick ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir