Mech Arena
Mech Arena

Mech Arena APK v2.08.06 (Sınırsız Para/Mücevher) indir 2022

Mech Arena APK indirW, dünyanın her yerinden insanlarla en üst düzeyde etkileşimi sunan çevrimiçi çok oyunculu mod entegrasyonu ile kapsamlı bir halde battle royale savaşına odaklanan oyun dünyasının yoğunluğuyla şimdiden etkileşime girdi. Sadece, de

Android Android Aksiyon
4 ( 656 puan )
Fiyat: $0
İsim Mech Arena
Yayıncı Plarium Global Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 135MB
Son Sürüm 2.07.00
MOD Sınırsız Para/Mücevher
Orjinal Google Play
Mech Arena is the most famous version in the Mech Arena series of publisher Plarium Global Ltd
Mod Version 2.07.00
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Mech Arena APK indir

W, dünyanın her yerinden insanlarla en üst düzeyde etkileşimi sunan çevrimiçi çok oyunculu mod entegrasyonu ile kapsamlı bir halde battle royale savaşına odaklanan oyun dünyasının yoğunluğuyla şimdiden etkileşime girdi. Sadece, derinlemesine bakarsak, sadakatleri sebebiyle bu kadar fazla rekabet içindeyken uzun süre hiçbir yeni öğenin entegre edilmediğini çabucak keşfedeceğiz. Bizim tarafımızdan son aşama keyif alıyorlar ve bu tür bir popülerlik, rekabet çağlarında bir çok oyunun elde etmesi olanaksız.

Makine Arenası MOD APK

Bildiğimiz şeklinde, web fakülteleri ile beraber teknoloji her geçen gün gelişiyor, bundan dolayı geliştiricilerin özellikleri ve oynanışı keskin bir halde geliştirmesi gerekiyor, böylece kullanıcılar oyuna sadık kalmak için devamlı olarak çaba geliştiriyorlar. Gelişme, esas olarak gerçekçi öğelerle ultra Hd üç boyutlu simülasyona ve oyunda aynı anda birden fazla oyuncunun çevrimiçi bağlantısına ve rastgele etkileşimi artırmanın öteki biçimlerine hizmet eden grafik gösterimde her geçen gün sörf yapıyor. yabancı insanoğlu.

Ek olarak, kullanıcılara mümkün olan maksimum teknik geliştirmeyi sunan ve çevrimiçi oldukca oyunculu etkileşim ile PVP modunda battle royale sunan bir oyun geliştirdik. Bireysel kimlik seçimi ile her yerden arkadaşlarınızı getirebileceğiniz ve onlarla ekibinizle en yoğun 5V5 savaşlarının tadını çıkarabileceğiniz ve rakiplerinizi savuşturabileceğiniz, burada mühim gelişme, karakter biçimindeki Robotik entegrasyonu olarak adlandırılabilir. Belirli becerilere ve araçlara haiz kuvvetli Robotlar, çeşitli menzillerdeki silahların çeşitli canlılığı, her gerçekçi türden silahlar ve geniş oyunda keşfedilecek daha fazlasıyla rol oynamak ve birkaçına hücum etmek için burada.

Mech Arena APK Son Sürüm

Mech Arena Mod Apk I, orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Mevcut özellikleri geliştirdik ve birkaç performans yükseltme etkinliği ekledik. Ek olarak, orijinal oyunda kullananların karşılaşmış olduğu bazı yaygın sorguları da sıraladık. Kullanıcılara sınırsız oranda para, puan ve kıymetli taşlar sağlıyoruz, bunlar sonsuz olarak kullanabileceğiniz ve oyundaki mevcut tüm öğeleri yükseltebileceğiniz ve daha iyi aktivite performansı için oyundaki ekipman ve araçları mağazadan satın alabileceğiniz.

Makine Arenası MOD APK

Ek olarak, hareket halindeyken coşku verici eğlenceniz için birden fazla ilerleme seviyesinin kilidinin açılmasını sağlıyor ve oyundaki politikalara entegre edilmiş tıraş sorununu çözüyoruz. Birincisi, değiştirilmiş sürümün kendisinin averaj oyun içinde görünen tüm reklamları engellediği ve kaldırdığı reklamsız politikadır. Bu sürüm ek olarak kullananların öteki kaynaklardan kök salmasını gerektirmez. Kullananların çentik düzeyindeki deneyimi için güvenli ve güvenli bir oyun ortamı sağlayarak oyundaki antiban ve antivirüs özelliklerini etkinleştirir.

Mech Arena APK Sınırsız Mücevher

Mech Arena Mod Apk’nin oynanışı, en şaşırtıcı ultra Hd üç boyutlu grafikleri ve göz kamaştırıcı kızılötesi ve çevre görsellerini sunan, teknolojik gelişmenin en çağdaş unsurlarıyla sıkı bir halde tasarlanmıştır.

Simülasyon, kullanıcılara gerçek dünya deneyimini coşkuyla elde eden tüm görünüm öğelerine yapılır. Arayüz nispeten kolaydır zira yalnızca lüzumlu seçenekleri ihtiva eder ve bu tarz şeyleri oyunun ihtiyacına nazaran değiştirerek isteklerinize nazaran ayarlamanıza olanak tanır.

Makine Arenası MOD APK

Robotik Karakterler

Mech Arena Mod Apk, değiştirilmiş versiyonda bulunan sınırsız puanlarla kolayca seçebileceğiniz Battle Royale savaşını Karakterlerde sunuyor. Bu karakterler, kapsamlı bir halde yetenekli olan ve düşmanlarla savaşmak için bireysel beceriler izleyen Robot formlarında etkinleştirilir.

Teknik becerilerin daha çok yükseltilmesine, performanslarını daha da iyi hale getirmelerine izin verilir. Oyun modlarında PVP savaşlarında çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

5V5 Gerçekçi tasarlanmış savaşlar

Mech Arena Mod Apk’nın en yoğun ve sevilen modu, kadronuzdan beş oyuncu dahil olmak suretiyle 5V5 savaşlarıdır. Gerçekleşecek şiddetli cenk gemisinde yer almak için arkadaşlarınız yada dünyanın herhangi bir yerinden rastgele bir yabancı olabilirler.

Karakterlere ve becerilerine benzersiz bir güç veren çeşitli kategorilerdeki kuvvetli silahlar ve cephanelik ile düşmanları kolayca savuşturabilir ve rütbenizi puanlayabilirsiniz.

Mech Crafting ve müdafa kalkanları

Oyun, kullanıcılara en gelişmiş müdafa ve hücum tekniğini ve birinci derslik koruma sunan kalkan dağıtımını sunar. Sıçrama jetleri, güç kalkanları, bozucular, mayınlar ve öteki işlevler, karakterin hayatta kalması için beklenmedik müdafa malzemelerine destek verir. Bu tarz şeyleri ihtiyaçlarınıza nazaran ciddi şekilde özelleştirebilirsiniz.

Makine Arenası MOD APK

Mech Arena APK Sınırsız Para

Mech Arena mod Apk, standart oynanışa oldukca daha çok destek sunan senaryo dünyasında kullananların gerekseme duydukları kaynakları bulmalarına destek olmak için çeşitli haritalar sağlar. Bu haritalar, her birinin tek bir yöne odaklandığı canlılıkta.

Gene de, bu tarz şeyleri bir araya getirme ve gerekseme duyduğunuz oyunun bir karışımını elde etme kabiliyeti sunarlar, böylece tek seferde çeşitli şeyler bulabilir ve oyunla kolayca başa çıkabilirsiniz. Seçenekler, arayüzde kolaylıkla sağlanarak, kullananların bu işlevleri keşfetmesini ve ihtiyaca nazaran uygulamasını kolaylaştırır.

Mech Arena Mod Apk, battle royale’in mevcut unsurlarını ve kullananların birden fazla çevrimiçi oyuncuyla kolayca etkileşime girip oynayabileceği ek özelliklerin son olarak entegrasyonunu kapsar; arkadaşlarınız yada rastgele yabancılar olabilirler. Ek olarak talihli oyuncularla bağlantı kurabilir ve başkalarını etkilemek için dünya sıralamasında sert oynayarak sıralamanızı puanlayabilirsiniz.

Oyun ek olarak hücum ve müdafa için çeşitli gerçekçi silahlar ve araçlar sunar. Atış dürbünleri, standart vasıta ve gereçler, av tüfekleri, keskin nişancılar vb., her şey mevcut ve bu tarz şeyleri bir sonraki performans seviyesine yükseltme fizibilitesi.

Makine Arenası MOD APK

Çözüm

Çevrimiçi çarpan modunda en şaşırtıcı şekilde tasarlanmış robotik içeren battle royale savaşını indirin ve tadını çıkarın. En kuvvetli 5V5 savaşlarında dünya çapındaki oyuncularla etkileşime girebilirsiniz.

Modifiye edilmiş versiyonun sınırsız para, madeni para ve mücevher elde eden gerçekçi unsurlarına dayanan canlılıkta çeşitli silahlar ve toplar. Modifikasyonda sunulan değişen teknolojinin çeşitli durum iyileştirmeleri ile komutanızdaki etkinliklerin ve araçların gelişmiş performansının tadını çıkarın.


Artık indirmeye hazırsınız Mech Arena ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir