AFK Dungeon
AFK Dungeon

AFK Dungeon APK v1.1.46 (Menü MOD/Sınırsız Elmas) indir 2024

AFK Dungeon APK indirGüreş, dünyada yaygın olarak kullanılan ve daha önce tecrübe edilmeyen, oyundaki işlevleri ve kuralları artık keşfedilen bir spordur. Oyun, gerçek dünyada deneyimleyebileceğiniz birçok değişkene ve daha fazlasına sahip ancak The

Android Android Simülasyon
4 ( 746 puan )
Fiyat: $0
İsim AFK Dungeon
Yayıncı CookApps
Tür Simülasyon
Boyut 110MB
Son Sürüm v1.1.46
MOD Menü MOD/Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
AFK Dungeon is the most famous version in the AFK Dungeon series of publisher CookApps
Mod Version v1.1.46
Content Rating USK: Tüm yaşlar

AFK Dungeon APK indir

Güreş, dünyada yaygın olarak kullanılan ve daha önce tecrübe edilmeyen, oyundaki işlevleri ve kuralları artık keşfedilen bir spordur. Oyun, gerçek dünyada deneyimleyebileceğiniz birçok değişkene ve daha fazlasına sahip ancak The Other Sports Universe’i bu spordan ayıran şey, yüzüğe her şekilde hakim olmak için gereken agresiflik.

AFK Zindan MOD APK

Bu oyun, bu güreş formatındaki unsurlar canlı olduğu için diğer birçok sporda temel bir unsur olarak kullanılmaktadır. Güreşin ana ve tek mottosunun çoğu genç neslin sevdiği agresif duygusal bağ olduğunu biliyoruz. Güreş devrimi 3d mod apk, tüm dünyayı şemsiyesine oymuş olan bu ilkenin bir tür simülasyonudur. Günümüzde güreş, tüm formatlarda en sevilen ve en çok para kazanan sporlardan biridir.

Güreşin dövüşleri deneyimlemenin birçok formatı ve modu olduğunu da biliyoruz ve bu yüzden bu sanal simülasyonda hırslı aşıklarız. Burada kullanıcılar, işleri kendi isteğinize ve kapasite seçiminize göre yönetmeniz gereken geleneksel sanal oyun gibi bir oyun deneyimi yaşayabilirler. Artık UltraHD 3d grafiklerde mevcut ve muazzam gerçekçi simülasyonda temsili, kullanıcıları güreş gibi heyecanlandırıyor.

Güreş devrimi 3d hileli mod apk’da karakterleri kıyafet ve görünüm olarak tasarlayarak yapacak, en iyi oyunculardan bir kadro oluşturacak ve mevcut arayüz seçenekleri ile çeşitli hareketlerle savaşların bire bir veya diğer modlarını deneyimleyeceksiniz. Aynı anda birçok maç, takım maçları, sıfırdan kariyer modu, para kazanarak güreşçilerin kilidini açın, antrenman maçları, devasa seyirciler, tezahüratlar ve medya görünürlüğü ile güce odaklanın. Üstelik oyun gerçekçi güreş dünyasını anlatıyor.

AFK Dungeon APK Son Sürüm

Wrestling Revolution 3D Mod Apk, oyundaki tüm değişkenlerin gelişmiş öğelerini indirmeniz ve keyfini çıkarmanız için web sitemizde burada bulunan orijinal oyunun nihai bir çeşididir. Bu modda kullanıcılara sınırsız para, kilitsiz premium, kilitsiz profesyonel özellikler, tüm seviyelerin, modların ve maçların kilidini açtı, tüm araçları ve karakterin becerilerini, hareket setlerini ve görünüm varyasyonlarını gerçekleştirmek için aksesuar tasarımlarını yükselttik.

AFK Zindan MOD APK

Daha iyi performans için oyundaki aksesuarları ve araçları satın almak için ücretsiz alışveriş sunulur, böylece tüm reklamların engellendiği ve oyundan kaldırıldığı reklam engelleme politikası ile entegre olarak çekirdeğe odaklanabilirsiniz. Sürüm, kurulum sırasında köklenme gerektirmez, gecikme olmaz, tüm hataları giderir, antivirüs özellikleri, güvenli ve güvenli sürücü için antiban sürümü.

AFK Dungeon APK Menü MOD

Wrestling Revolution 3D Mod Apk, keşfedilecek birçok özellik ve işlevle birlikte gelir. Aşağıda, kullanıcıların zevk alması için elit bir detaylandırma sağladık;

Karakterin görünümünü tasarlayın

Wrestling Revolution 3D Mod Apk’ta dışarıdan bakıldığında güreşçilerin karakterlerini aralarında net bir ayrım yapacak şekilde tasarlayacaksınız. Saç stilini değiştirmek veya kel yapmak, giyim anlayışı, kaşlar, renk kombinasyonu, ayakkabılar ve çok daha fazlası gibi görünümlerine uygulanacak birden fazla aksesuar var. Vücut görüntüsünün nasıl görüneceği gibi vücut görünümlerini kullanabilir ve bükebilirsiniz.

AFK Dungeon APK Elmas Hilesi

3d güreş dünyası, kullanıcılara, seçiminize göre izleyebileceğiniz veya belirgin gücün güreşçileriyle maçlar oluşturabileceğiniz canlı format kategorileri sunar. Çeşitli lig prosedürlerini ve oynanacakları modları keşfedin.

Şampiyon sistemden çıkarılacaktı – üstelik, nakavt ve diğer hamle olasılığını netleştiren kurallar. Büyük bire bir maçlar ve diğer formatlar aksi halde simüle edilerek sunulur.

AFK Zindan MOD APK

Güreş kadrosu oluşumu

Güreşçilerdeki çeşitli karakterleri seçip onları bir grup halinde barındırarak mükemmel bir takım veya kadro oluşturmanız gerekiyor. Bu oyuncular, rakiplerinize karşı ününüz ve paranız için savaşacaklar.

N kadrolarına göre birçok lig ve maç. Ayrıca takım maçlarında da rakibin takımını kolayca yenmek için müttefik olacaklar, bu yüzden beceri seçerken uygun bir seçim yapın.

AFK Dungeon APK Sınırsız Elmas

Lig maçlarına hazırlanmak için oyuncularınızı getirip antrenman yapmalarını ve güç hareketleri becerilerini geliştirmelerini sağlayabilirsiniz. Vurmama olasılığı gibi tüm araçlar, antrenman maçında başlatılacak.

Böylece ekibinizin zaferini garantilemek ve aileleri ve büyük ödülleri kazanmak için ekibinizin ekip üyelerini bireysel olarak güçlü hale getirebilirsiniz.

Keşfedilecek çeşitli modlar

Wrestling Revolution 3D Mod Apk, kullanıcılara kariyer modu gibi güreşçileri ile grafik formatındaki maçları deneyimleyebilecekleri birçok oyun modu sunuyor.

Güreşçilerini sıfırdan geliştirirler. Farklı formatlarda ve görünümlerde deneyimlemeniz için çeşitli diğer çoklu katılım oyun modları vardır.

Yaklaşımda iş odaklı olun.

Wrestling Revolution 3D Mod Apk, takımınızın güreşçilerine kolaylık sağlamak için samimiyetle çalışacağınız kulis özellikleri ile geliyor. Yatırımları araştırın, altyapı oluşturun, izleyiciler için bir eğlendirici olun.

Böylece daha fazla kazanabilmeniz için daha fazla ödüyorlar ve Reuters, devasa Reuters’e sahip yatırımcıdır. Siz, yatırımcılar ve güreşçiler için kar elde etmek için her şeyi en iyi şekilde geliştirin.

AFK Zindan MOD APK

Çözüm

Farklı becerilere ve güç gücüne sahip birçok karakterle ölümcül maçlara ve şampiyonluklara dalmak için aynı simüle edilmiş unsurlarla 3d görselleştirilmiş güreş dünyasını keşfetmek için Wrestling Revolution 3D Mod Apk’yi indirin.

Modda, tüm premium avantajları ücretsiz olarak alacaksınız; evet, profesyonel özelliklere erişmek, tüm karakterlerin kilidini açmak, işlevlerin kilidini açmak, hareketler ve setler için bir kuruş harcamanıza gerek yok. Hiçbir reklam, köklenme, ücretsiz alışveriş ve antiban sürüm özellikleri gibi daha fazlası mod sürümünde donatılmıştır, böylece kullanıcılar aptalca şeylerle uğraşmadan oynayabilir.


Artık indirmeye hazırsınız AFK Dungeon ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaCookApps

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir