Metal Soldiers 2
Metal Soldiers 2

Metal Soldiers 2 APK 2.82 (Sınırsız Para) indir 2022

Metal Soldiers 2 APK indirAsilere karşı verilen mücadelede bir kahraman olarak oynadığınız Metal Soldiers 2 aksiyon oyunu. Play365 klasik tarzda çok başarılı olmuş, bu oyunda da aksiyon sahneleri son derece yeni görsellere sahip. Metal Soldiers 2, ke

Android Android Aksiyon
4 ( 622 puan )
Fiyat: $0
İsim Metal Soldiers 2
Yayıncı Play365
Tür Aksiyon
Boyut 135MB
Son Sürüm 2.82
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Metal Soldiers 2 is the most famous version in the Metal Soldiers 2 series of publisher Play365
Mod Version 2.82
Content Rating USK: 16 ve üzeri yaşlar

Metal Soldiers 2 APK indir

Asilere karşı verilen mücadelede bir kahraman olarak oynadığınız Metal Soldiers 2 aksiyon oyunu. Play365 klasik tarzda çok başarılı olmuş, bu oyunda da aksiyon sahneleri son derece yeni görsellere sahip. Metal Soldiers 2, keskin 3D grafiklere sahip bir oyun değil, aynı zamanda bir zayıflık da değil. Tersine, oyuncular görüntüdeki farkı biraz eski bir yönde hemen göreceklerdir. Kısacası, oyun hala en çekici nokta. Burada asi isyancıları yok etmek için silahlı adam olacaksınız. Çok sayıda ve çok sayıda silahları var, girin ve hemen imha edin. Sadece silahlar değil, oyuncular da düşmanı yok etmek için birçok yolu kullanabilir.

Bir petrol tankını patlatmak, bir namluyu doldurmak ve bir düşmanı yere sermek… Bunlar, bir düşmanı kurşuna ihtiyaç duymadan öldürdüğünüz bazı örnekler. Düşmanın tehlikelerine ek olarak, Metal Soldiers 2 oyununda karşılaştığınız çok fazla baskı var. Hareket halindeyken bile karakter kolayca ölür çünkü bir sıçrama sizi uçuruma düşürür. Tabii ki, oyun bu pozisyonu canlandırmanıza izin veriyor ancak bazı gerekli eşyaları hazırlamanız gerekiyor.

Metal Askerler 2 modu

Metal Soldiers 2 APK MOD

Helikopter, Metal Askerler 2’de sizi görev sekansına götüren araçtır. Sırayla her seviyenin kilidini açacak, ardından düşmana ve toplama noktasına doğru bir saldırı yapacaksınız. Oyuncu tarafından yok edilen düşman birliklerinin sayısı ekranın sonundadır. Seviyeyi geçmek için tüm düşmanları yok etmenize gerek yok ama daha fazla ödül almanıza yardımcı oluyor. Mümkünse, silahınızın altında hiçbir düşmanın hayatta kalmasına izin vermeyin. Metal Askerler 2 her zaman kırmızı ile işaretlenmiş tehlikeli yerlere sahiptir, bu tür savaşlara girmeden önce hazırlığınızın en iyi durumda olduğundan emin olun.

Metal Soldiers 2 APK Sınırsız Para

Mücadelelerinde hem aksiyon hem de macera unsurlarını birleştirir. Atış oyun modunu deneyimleyebilir, ancak yine de görevde yeni yerler keşfedebilirsiniz. Bir diğer nokta ise Metal Soldiers 2’deki silahların mağazada sergilenmemesi. Oyun ekranınızda silahları toplayacaksınız. Sınırlı sayıda olduğu için mermileri boşa harcamayın, en güçlü düşmanlar için saklayın. İsyancılar birçok farklı biçimde gelirler, silahları, kılıçları ve hatta tankları kullanabilirler. Neyle karşılaşacağınızı asla bilemezsiniz, bu yüzden silahlarınızı çok dikkatli kullanın.

Metal Askerler 2 mod indir

Metal Soldiers 2 APK Hile

Asker, bu oyunun tüm karakterler için ortak olmasıdır. Her karakter, tamamen ayrı savaşabilen bir savaşçıdır. Lich, River, Jackie, Candy, Taked, Kitsune, Sabe J, hepsi savaşlarda parlak yüzler. Stil net resimlerle gösterilir, isterseniz birini veya hepsini seçin Metal Soldiers 2 MOD, oyuncuların bu oyunda herhangi bir savaşçıyı satın almasına izin verir.

Metal Soldiers 2 APK Son Sürüm

Metal Askerler 2’nin seçebileceği bir silahı yok, oyun ekranında rastgele beliriyor. Ancak, mermiler, el bombaları ve Güçlendiriciler, daha fazlasını satın alabileceğiniz öğelerdir. Tehlikeli isyancılarla çatışmayı etkili bir şekilde destekler. Shield, Superjump, Fastfire, Moneymaker veya Super speed her zaman gerekli eklemelerdir. Bu oyunun zorlu serisinde geçtiğiniz mermiler sayesinde bu mümkün değil.

Metal Askerler 2 hileli mod apk

Metal Soldiers 2, tüm tehlikeli isyancıları ortadan kaldırmak amacıyla baskınınızı açar. Bir eskort helikopteri ile görevinizi gerçekleştirmek için belirlenmiş yerlere geleceksiniz. Favori bir asker seçip savaşmak için bir silah tutarken, pusuda bekleyen birçok tuzak ve tehlike olacak. İndir Metal Soldiers 2 MOD, her zaman soğuk kafalı, cesur bir savaşçı gibi fırtınaya hazır bir silahlı adamdır.


Artık indirmeye hazırsınız Metal Soldiers 2 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir