My Child Lebensborn
My Child Lebensborn

My Child Lebensborn APK v1.7.101 (Sınırısz Para/Kilitsiz) indir 2024

My Child Lebensborn APK indirAnne babalar için çocuk yetiştirmek hiç kolay değil. Ancak, Çocuğum Lebensborn 'ı tercih eden herkes bunu yaşayabilir. Bir çocuğu olması gereken en iyi şekilde yetiştirmenizi sağlar. Hayatın karanlık köşelerinin ardındaki

Android Android Simülasyon
5 ( 805 puan )
Fiyat: $0
İsim My Child Lebensborn
Yayıncı Sarepta Studio
Tür Simülasyon
Boyut 117MB
Son Sürüm 1.7.101
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
My Child Lebensborn is the most famous version in the My Child Lebensborn series of publisher Sarepta Studio
Mod Version 1.7.101
Content Rating PEGI 3

My Child Lebensborn APK indir

Anne babalar için çocuk yetiştirmek hiç kolay değil. Ancak, Çocuğum Lebensborn ‘ı tercih eden herkes bunu yaşayabilir. Bir çocuğu olması gereken en iyi şekilde yetiştirmenizi sağlar. Hayatın karanlık köşelerinin ardındaki sırları keşfedin. Daha önce öğrenmediğiniz birçok şey bulacaksınız. Tek bir şeyin asla tam olarak kontrol edemediği bir hayat.

My Child Lebensborn , çocuk yetiştirmeyi simüle etmek için tasarlanmış bir oyundur. Oyunun imajını oluşturmanın yolu biraz koyu çizgi film rengine sahip. 2. Dünya Savaşı’ndan sonra, onarılamaz kalıntılarla dolu. Oyunculara bir çocuğun nasıl gelişebileceği konusunda farklı bir bakış açısı kazandıracak. İşini iyi yapabilir misin?

Çocuğum Lebensborn LITE modu

My Child Lebensborn APK MOD

Oyun, ikinci dünya savaşından sonra bir çocuğun evlat edinilmesiyle başlayacak. Bu çocuk tamamen normaldir ve yolculuk boyunca size sadık kalacaktır. Ebeveynlerin genellikle çocuklarına yaptığı gibi, onunla ilgilenme göreviniz olacak. Beslemekten, yeni giysiler almaktan, banyo yapmaktan, uyuklamaktan hepsinin yapılması gerekecek. En önemli şey, söyleyeceğiniz herhangi bir eylem veya kelimenin onu etkileyeceğidir. Seçimleriniz, çocuğun kim olduğunu inşa etme şeklidir. Çocuğun günlük yaşamını sürdürebilmesi için lütfen gerekli görevleri tamamlayınız. Nasıl tepki vereceğine şaşıracaksınız.

Çocuğum Lebensborn LITE mod ücretsiz

My Child Lebensborn APK Para Hilesi

Etkinlik sırasında, çocuk sürekli olarak sorularını veya endişelerini dile getirebilir. Bunlar genellikle ergenlik döneminde görülen belirtiler olabilir. Fikrinize uygun olarak seçebileceğiniz hazır cevaplarınız olacak. Çocuğun sorusunu çözebilir veya çözmeyebilir. Gerçeğe bağlı olarak daha iyi bir düşünce yaratmak için bilinmesine izin vermek veya gizlemek istersiniz. Tüm bu cevaplar çocuğunuzun zihnini birçok yöne götürecektir. Yaşarken hem dış çevrenin etkisinden dolayı iyi düşünebilir, hem de zayıf düşünebilir. Her durumda dikkatli olun ve örnek bir ebeveyn olacaksınız.

Çocuğum Lebensborn LITE hileli apk

My Child Lebensborn APK Son Sürüm

Diğer tüm çocuklar gibi, çocuğunuzun da tipik bir ortamda gelişmesi gerekir. Okula gitmek, arkadaşlarıyla oynamak ve aileleriyle yaşamak zorunda kalacaklar. Evdeyken, bebeğin sağlıklı olduğundan emin olmak için üzerinize düşeni yapmanız gerekecek. Yüzünü yıkamaktan, yeni kıyafetler almaktan, yemek yapmaktan, sohbet etmekten ve yatağa koymaktan başlayarak. Bunu yapmazsanız kötü koşulların ortaya çıkacağını göreceksiniz. Yorgun olabilir, kirlenebilir, sıkıcı olabilir veya daha da kötüsü zayıflayabilir. Bunlarla karşılaşmamanız ve çocuğun dışa dönük ifadesini dikkatle izlemeniz gerekir. Kendi çocuğunuz gibi sevin.

My Child Lebensborn LITE hileli apk ücretsiz

My Child Lebensborn APK Hile

Samimiyet puanınızı artırmak için bebeğinizi gezilere götürebilirsiniz. Daha fazla yaşam becerisi geliştirmeye ve çocuğunuz için eğlence yaratmaya yardımcı olacaktır. Örneğin oltayı balık tutma ile nasıl doğru kullanacağını ona öğreteceksin. Birlikte büyük balık yakalayın, böylece lezzetli akşam yemekleri pişirmek için eve getirebilirsiniz. Çocuğunuzun okulda zorbalık veya iletişim gibi sorunlarla başa çıkmasına yardımcı olabilir. Her aktivite, kişilik üzerinde iyi bir etki yaratacak niteliktedir. Yaptığınız her şeyi öğrendikten sonra daha fazla deneyime sahip olacaksınız. Oradan, çocuklarını beslemek ve korumak için daha ileri gidin.

Çocuğum Lebensborn LITE mod android

My Child Lebensborn APK Kilitsiz

Evlat edineceğiniz çocuk, yeni bir yaşamdan önce kötü bir geçmişe sahip olacak. Bu onların ruhlarını aynı yaştaki diğer çocuklardan farklı kılar. Sebep savaşın yıkımı, kayıp, şiddet veya benzeri olabilir. Geçmiş hakkında bilinmesi gereken her şey mektuplarla gönderilecek. Onları okuyabilir ve bu duygusal yarayı nasıl iyileştireceğinizi öğrenebilirsiniz. Özen ve endişe eylemleri en iyi çare olacaktır. Çocuğun yoksunluklarını anlamanız ve telafi etmeniz gerekenleri yapmanız gerekir.

My Child Lebensborn modu gibi etkileyici ve derin bir simülasyon oyunu ile çok eğleneceksiniz. Yaşam amacınızı yaratın ve sevginizi gösterin.


Artık indirmeye hazırsınız My Child Lebensborn ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir