Mobile Legends Adventure
Mobile Legends Adventure

Mobile Legends Adventure APK v1.1.284 (Sınırsız Elmas/Para) indir 2024

Mobile Legends Adventure APK indirHepimiz dünyanın en ünlü destansı boşta Mobil Legends Bang Bang'e aşinayız. Bu mobil efsaneler trendi, tüm dünyadaki oyuncuların cihazlarında; Oyuncular bu destansı oyun için çok çılgın. Zamanlarının çoğunu oyunda ge

Android Android Rol Oyunu
4 ( 95 puan )
Fiyat: $0
İsim Mobile Legends Adventure
Yayıncı Moonton
Tür Rol Oyunu
Boyut 150MB
Son Sürüm 1.1.272
MOD Sınırsız Elmas/Para
Orjinal Google Play
Mobile Legends Adventure is the most famous version in the Mobile Legends Adventure series of publisher Moonton
Mod Version 1.1.272
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Mobile Legends Adventure APK indir

Hepimiz dünyanın en ünlü destansı boşta Mobil Legends Bang Bang’e aşinayız. Bu mobil efsaneler trendi, tüm dünyadaki oyuncuların cihazlarında; Oyuncular bu destansı oyun için çok çılgın. Zamanlarının çoğunu oyunda geçirdikleri ve oyun dehası MLBB’den maksimum keyif almak için en iyi hileleri ve hile kodlarını aradıkları bir seri. Hepimiz zamanımızın çoğunu diğer ML bölümlerinde geçiriyoruz çünkü MLBB’nin öğelerini içeriyor.

Mobil Efsaneler Macera MOD APK

Mobile Legends Adventure, devam eden seride de yeni bir hit. Bang Bang’in tüm unsurlarıyla oyuncular, epik boşta RPG’de en son eklenen taktikleri ve karakterizasyonu deneyimleyecekler. Burada geniş kahraman listesinden ona göre seçip eğiteceğiniz 5 kişilik kadronuz olacak ve ekibinizdeki bu kahramanlar ile oyunun en ölümcül canavarlarıyla savaşmanız ve onları yenmeniz gerekiyor.

Oyuncular yollarını bulmalı ve kampanya ve Tower of Babes boyunca onunla savaşmalıdır. Ultra odaklı oyuncular, Şafak Vadisi’nde yeni bir maceraya atılmanın en yeni deneyimini yaşayacaklar. Tüm orijinal ön parçalar gibi, labirentin cüretkar bulmacalarını ve ortadaki Akaşik harabelerini çözeceksiniz. Seçtiğiniz kahramanlarınız otomatik olarak sizin için savaşacak ve bu süreçte birçok yönden büyük ödüller ve ödüller alacaksınız.

MLBB serisinden resmi bir oyundur, bu nedenle güvenilirliği konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Her adımda birden fazla zorluk ve farklı türde savaşlar, dalmanız için sizi bekliyor. Oyun, oyuncuların dünyanın her yerinden katılabileceği çok oyunculu modda mevcut olduğundan ve bu nedenle, benzer bir maçta onlarla başa çıkmak için öğelerin tüm olası yükseltilmiş sürümleri ve kilidi açılmış seviyelerle sıkı bir şekilde savaşma hevesinizi geliştirir.

Mobile Legends Adventure APK Hile

Mobile Legends Adventure Mod Apk, orijinal süper kahraman MLBB serisinin devamı niteliğindedir. Oyun pazarındaki en popüler saygın değeriyle tanınır. Otomatik olarak RPG’den sonra en çok aranan olur. Bu mod apk, Play Store ve Apply’da bulunan orijinal oyunun değiştirilmiş bir versiyonudur. Bunun nedeni, ihtiyaç duyulan güncellemede oyuncuların parayla ilgili sorunlarını çözmek için bu alternatif varyantın ücretsiz olmasıdır. Gerçek fiyatı ödemeye gücü yetmeyen kullanıcılar için kilidi açılmış ve erişilebilir neredeyse tüm premium avantajları sağlar.

Mobil Efsaneler Macera MOD APK

Premium şeyleri yükseltmek ve kilidini açmak için sınırsız para, değerli taşlar, elmaslar almanın yanı sıra. Ayrıca, uygun oyun ve eğlenceniz için kesintisiz bir ortam sağlayan reklamsız politikası gibi birçok mükemmel birinci sınıf avantajdan da yararlanırsınız. Ayrıca, anti-virüs politikasıyla maksimum olasılığın keyfini çıkarmanız için güvenli ve güvenli bir fizibilite sağlar ve bu nedenle oyunu yüklemek için başka bir köklendirme gerektirmez. Reklamları engellemekten yasak karşıtı politikaya ve paraya sınırsız erişime kadar, onu MLBB serisinin en iyi modlu uygulaması ve her anlamda güvenilir kılıyor.

Mobile Legends Adventure APK MOD

Burada tüm MLB serilerinde olduğu gibi birden fazla kaynağa erişmek için boşta kalabilir ve savaşabilirsiniz. Çok az son eklenen öğeyle, kategoride yeni değil; önceki tüm metodolojiyi, karakterleri ve her şeyi kapsar. Kullanıcı arayüzü ve arayüz o kadar pürüzsüz ki, el değmemiş doğanın oyunlarının muhteşem hislerini hissedeceksiniz.

Her seviyede sınırsız kolay yükseltme ile zihin yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir oyun, onu en heyecan verici hale getirir ve ekibiniz ve kahramanların buna göre konuşlandırılmasıyla nihai kaygısız oyundan ayrılır ve ödülleri almak için boşta kalır. Heyecan verici hediyeler ve ödüller kazanmak için savaşlar yapın, birçok zorlukta yer alın ve görevlere katılın, ayrıca ipuçları ve puanlar alın.

Mobil Efsaneler Macera MOD APK

Mobile Legends Adventure APK Son Sürüm

Mobile Legends Adventure Mod Apk, kısmen kendi içinde çeşitli kahramanlar ve karakterler sunar. MLBB serisinin devam filminden bir orijinal. Tamamen 10’dan fazla kahramanın hizasında benzersiz stratejileri ve oynanışı kapsar ve altı farklı gücü gece gündüz eğlenmeye değer. Eşsiz hizalama ve tekniğinizi ele alın ve gösterin. Bu süreçte, güncelleme düzeyine, dağıtım stratejinize göre kıyafet, yönetim, ekipman ve amblem tasarımını toplayın ve yükseltin. Sadece birkaç kolay ipucu ile oyunu en verimli şekilde kontrol edebilirsiniz.

Mobile Legends Adventure APK Para Hilesi

Oyun, bunlarla başa çıkmak ve onları en etkili şekilde kazanmak için her adımda kapsamlı bir şekilde çeşitli görevler ve zorluklar sunar. Eşsiz stratejimize göre kahramanlarınızı konuşlandırın ve rasyonel bir yaklaşımla rakipleri yok etmek için buna göre hareket edin. Mobile Legends Adventure MOD APK’da kaliteli grafiklerden kaliteli oyunlara kadar her şeye sahip olacaksınız.

Her türlü zorluğu kolaylıkla kapsayıp temizleyerek oyunun mümkün olan maksimum görünümünü elde etmek için Bang bang serisi macerasında birden fazla kampanya sizi bekliyor. Her görevi geçtikten sonra, puanlar, mücevherler vb. gibi birçok yönden ödüller kazanacaksınız, bunlar öğeleri yükseltebilir ve kilidini açabilir.

Mobil Efsaneler Macera MOD APK

Mobile Legends Adventure APK Elmas Hilesi

Mobile Legends Aventures Mod Apk, nihai olarak tasarlanmış oynanışı nedeniyle her ana odaklanan en iyi oyundur. Olasılıkların işlevsel dağılımını keşfetmek için kampanya bölümünde Labrynath ve Tower of Babel gibi çeşitli bulmacalar ve çok sayıda çeşitle karşılaşacaksınız. Arkadaşlarınızdan güçlü benzersiz strateji kahramanları seçin ve canavar dünyasına dalın.

Her heyecan verici anda, diğer tüm MLBB oyunlarında olduğu gibi akıllara durgunluk veren bulmacalarla başa çıkmak zorunda kalacaksınız. Ve bunları çözerken karşınıza bir tane daha çıkıyor ve onlara devam etmek ya da oyuna devam etmek size bağlı. Bunları çözdükten sonra, daha fazla yükseltme için kullanılabilecek birçok puanla bir ödül alacaksınız.

Mobile Legends Adventure APK Sınırsız Para

Mobile Legends Adventures, diğer tüm MLBB bölümlerinde olduğu gibi, dünyanın her köşesindeki olasılıkları keşfedebileceğiniz ve aynı zamanda oyunu kadrodaki arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz ve en ölümcül canavarları alt edebileceğiniz çok oyunculu modda geliyor. Bu mükemmel Mobil Efsaneler Macera MOD APK çok oyunculu oyun modunun keyfini çıkarın.

Dünyanın her yerinden oyuncular, rekabet seviyesini puanlamak ve ustalığınız ne olursa olsun meydan okumak için oradalar, böylece dünyanın herhangi bir yerinden rastgele yabancılarla etkileşime gireceksiniz. Ayrıca bu oyun ile arkadaşlarınızla ağınızı devam ettirebilir ve dünya oyuncuları ile dilediğiniz şekilde ilişki kurabilirsiniz.

Mobil Efsaneler Macera MOD APK

Mobile Legends Adventure APK Sınırsız Elmas

MLBB Mobile Legends Adventure MOD APK başyapıtlarının hayranıysanız, o zaman kesinlikle bu sürüm de sizin için bir hediye. Oyuna eklenen önceki tüm varyantları, yöntemleri, teknikleri ve kahramanları ve birçok yeni unsuru kapsamlı bir şekilde kapsar ve seçeneklerle birden fazla zorluk sunar. Oyunun bu güvenilir modlu sürümü, kullanıcılara sınırsız para, yükseltme ve iyi bir oyun deneyimi sağlama gibi bir dizi premium avantaj sağlar. Mobile Legends Adventure MOD APK indirin ve keyfini çıkarın.


Artık indirmeye hazırsınız Mobile Legends Adventure ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaMoonton

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir