Mobile Legends: Bang Bang
Mobile Legends: Bang Bang

Mobile Legends: Bang Bang APK v1.6.72.7351 (Sınırsız Kostüm/Radar) indir 2024

Mobile Legends: Bang bang APKMobile Legends: Bang Bang , son zamanlarda ortaya çıkan bir oyundur ve aynı zamanda birçok oyuncunun kalbinde büyük bir yer kaplar. Belki Arena of Valor'u zaten biliyorsunuzdur; bu, ona oldukça benzer bir versiyon olacak

Android Android Macera Oyunları
4 ( 568 puan )
Fiyat: $0
İsim Mobile Legends: Bang bang
Yayıncı Moonton
Tür Macera Oyunları
Boyut 159MB
Son Sürüm 1.6.72.7351
MOD Sınırsız Kostüm/Radar
Orjinal Google Play
Mobile Legends: Bang bang is the most famous version in the Mobile Legends: Bang bang series of publisher
Mod Version 1.6.72.7351

Mobile Legends: Bang bang APK

Mobile Legends: Bang Bang , son zamanlarda ortaya çıkan bir oyundur ve aynı zamanda birçok oyuncunun kalbinde büyük bir yer kaplar. Belki Arena of Valor’u zaten biliyorsunuzdur; bu, ona oldukça benzer bir versiyon olacak ama çok daha heyecan verici bir oyun stiline sahip. MOBA 5v5 türüne ilk kez yeni başlayanlar ve biraz tecrübesi olmayanlar için endişelenmeyin çünkü oyuna sadece birkaç kez anlaşıldıktan sonra alışmak kolay.

Mobile Legends Bang Bang3

Mobile Legends: eSports MOBA oyunuyla son zamanların en popüler oyun modeli olan MOBA bu kez de mobil cihazlarımıza geliyor. Lol veya Dota 2 oynayanların yakından tanıyacağı bu oyun modelini android üzerinde en iyi şekilde deneyimlenecek yapım olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca 5v5 gerçek oyunculardan oluşan takımlarla sevdiğiniz şampiyonları alın ve top, mid, veya bot gibi haritanın bölümlerine geçerek savaşmaya başlayın. Apk olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

MOBA oyunlarının her zaman birçok korkunç ve harika generalden oluşan bir koleksiyona sahip olduğu söylenmelidir. Mağazaya girerken bunalmış hissedeceksiniz çünkü her şampiyon aynı olmayacak ama vücut şeklinden saç stiline ve hatta tenine kadar çok çeşitli olacak. Elbette hepsine sahip olmak isteyeceksiniz çünkü bu çekiciliğe direnmek imkansız.

Mobil Efsaneler: Bang Bang

Her sezondan sonra, oyun birkaç eski şampiyonu yükseltecek ve özgürce deneyimlemeniz için birçok yeni şampiyon ekleyecektir. Sadece bu değil, aynı zamanda arayüzleri de çünkü her şampiyonun birçok farklı benzersiz kostümü ve görünümü olacak. Kostümler zengin ama sayısı da çok fazla ve 200’den fazla takım olduğu söylenebilir. Üreticinin o kadar çok güzel görünümler tasarladığını belirtmekte fayda var ki, birçok oyuncu bunlara sahip olabilmek için para harcamak zorunda kalıyor.


Artık indirmeye hazırsınız Mobile Legends: Bang bang ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha Fazla

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir