Modern Strike Online
Modern Strike Online

Modern Strike Online APK v1.52.1 (Sınırsız Para/Cephane) indir 2022

Modern Strike Online APK indirWeb'de Çağıl Dönemin Hiti: Birinci kişi nişancı! İşte size ufak bir informasyon: Android oldukça oyunculu GPS oyun oyununun yüzeyini değiştirmeye hazırız. Düşük performanslı cihazlarda grafikler ve optimizasyon.Düşmanınl

Android Android Aksiyon
5 ( 63 puan )
Fiyat: $0
İsim Modern Strike Online
Yayıncı Azur Interactive Games Limited
Tür Aksiyon
Boyut 1.1GB
Son Sürüm 1.51.0
MOD Sınırsız Para/Cephane
Orjinal Google Play
Modern Strike Online is the most famous version in the Modern Strike Online series of publisher Azur Interactive Games Limited
Mod Version 1.51.0
Content Rating USK: 18 ve üzeri yaşlar

Modern Strike Online APK indir

Web’de Çağıl Dönemin Hiti: Birinci kişi nişancı! İşte size ufak bir informasyon: Android oldukça oyunculu GPS oyun oyununun yüzeyini değiştirmeye hazırız. Düşük performanslı cihazlarda grafikler ve optimizasyon.

Modern Strike Çevrimiçi MOD APK

Düşmanınla yüzleş – doğru an!
Şu anda hakikaten mükemmel olan bu FPS video çevrimiçi oyun başlıklarının hakikaten bir destekçisi misiniz? Terörist maçına kıyasla bir SWAT Almak İçin Göze Çarpan mı?

Çağıl bir Warfare Activity nişancı oyunu

Başka bir deyişle, günümüz Strike Online’daki çatışmalar bir tek 2 grup içinde gerçekleşir: Karanlık denetim sıralaması (BL) ve dünya çapındaki çekince (GR) oyuncuları muhtemelen her iki takımın da birkaç üyesi olarak atılacak ve ek olarak ritmi oynayacaktır. Değişik olan cenk alanlarında. Maç stiline bağlı olarak, ölüm maçı puanlamasının yada hatta kârlılığın amaçları muhtemelen yakında değişik olacaktır.

Bununla beraber, ekip dostlarını etkili bir halde savaşım etmeye teşvik ederken, her oyuncunun niyeti daima düşmanları yok etmek olacaktır.
Denetim mekanizması hakkında, hemen sonra dijital ana düğmeyi kullanarak bu kişiliğin hareketini beraber dizginlemek için ellerinizi kullanırsınız, ek olarak oturma, durum, çekim ve bu ekranın en uygun tarafını gizleme amaçlarıyla beraber kullanılır. boş düşmanı mahveder.

Modern Strike Çevrimiçi MOD APK

Modern Strike Online APK Sınırsız Para

Çağıl Strike Online MOD sonsuz cephane/geri tepme yok – Spor, bu en popüler nişancı Counter-Strike’ın bir çok sevgilisine hitap edecek, sadece geliştirilmiş grafikleri ve ayrıntılara bakılırsa tasarlanmış güzel bölgeleri ile hala mükemmel bir 3D aksiyon oyunudur. Burada size tabanca ve silahların cephaneliğini kullanarak verilecek, dünyada görülebilecek nerede ise her şey var. Asla eğlenmemiş ve oynamaktan zevk alan arkadaşlarla, tüm nişancı severler muhtemelen heyecanlanacak.

Contemporary Strike Online (MOD, Cephane) – Bu maç, PC’deki karşı hücum hayranlarını büyüledi. Artık keyfini çıkarabilirsiniz. Spor oyun modlarına ilişkin 7 kartında, kapasitesi ile beraber 25’in üstünde tabanca türünü arkadaşlarınızla eşleştirmek için bir kart imal edebilirsiniz. Bu sebeple dikkatinizi dağıtmayacak görüntüleri ve sesleri seveceksiniz.

Modern Strike Online APK Sınırsız Cephane

Video Spor Kabiliyetleri: Her yada herhangi bir yoldam için ücret yok. Değişik bir oyuncuyu mümkün olduğunca birkaç kez fethedin.
Mükemmel görüntüler!

1 ekip Terörle Mücadeleye dönüştü ve değişik takımlar da Terörist oldu. 1 ekip bombayı verimli bir halde yerleştirmeli, bu yüzden ötekinin onu etkisiz hale getirmesi gerekiyor!
Hususi İşlemler:

Modern Strike Çevrimiçi MOD APK

Modern Strike Online APK Hile

Kolay ve içgüdüsel kontrolör!

Hem ekip hem de solo oyunlar için 8 dövüş seçimi!

Silahınızı özelleştirin ve kendinize hususi bir değerlendirme dilimi alın – beraber dönüştürün ve peşinden stoklardan ve namlulardan sobalara kadar her alternatifi alın.
Video Spor görgü kuralları:

Kendi donanımınızı yükseltin ve sonunda daha büyük bir FPS tehlikesi haline gelin!
Ekipman sistemini yükseltme
70 değişik tabanca türü: yakıcı silahlar, tabancalar, Tommy silahları, pompalı tüfekler, el bombaları, roketler ve insan anatomisi zırhı!
2 ekip, küreniz için bir günlük varoluşla karşı karşıya.

Hatırlatma: Ödüller kazanmak için turnuvaları birleştirin ve ek olarak klanınızı Güçlendirin!
Çeşitli stratejiler tecrübe etmek ve düşmanın zayıf bölgelerini bulmak için 14 harita!
Takımlar birbirine karşı savaşım eder. Vazife daima karşıt mensubu fethetmek ve en uygun/en uygun web FPS katılımcısının kim bulunduğunu ortaya çıkarmaktır!
Acı sona doğru bir VOne çatışması! FPS’yi yönetme deneyimi, siz ve rakibiniz.
Zayıf aparatlarda da muhteşem optimizasyon!
Çevrimiçi oldukca oyunculu atış maçlarında rutin yükseltmeler ve yeni öğeler sizi bekliyor. Bu takvim yılının en güzel görüntüleri ve bununla birlikte kesinlikle eşleştirilmiş sesler muhtemelen sizi de zorlamaya zorlayabilir, kendi zamanınızı ve çabanızı günümüz Attack Online’ı oynamaya harcayabilirsiniz!

Kendi kişisel kurallarınızı oluşturduğunuz hususi maçlar!
Gerçekçi aktivite seçimi. Arızalar için alan ne olursa olsun, hasar düşürülür.


Artık indirmeye hazırsınız Modern Strike Online ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir