MX Player
MX Player

MX Player APK v1.47.11 (Pro Kilitsiz) indir 2024

MX Player APK indirBu çağda eğlenceye dayalı içeriğin artmasıyla birlikte, her gün alakalı daha fazla uygulama tanıtılıyor. Kendi akıllı telefonunuzda iyi çalışan bir video oynatıcınız olmalıdır. Ancak, övgüye değer olan ekstra özelliklere sahip çok

Android Android Uygulama
4 ( 816 puan )
Fiyat: $0
İsim MX Player
Yayıncı MX Media (formerly J2 Interactive)
Tür Uygulama
Boyut 23MB
Son Sürüm v1.47.11
MOD PRO/Yamalı
Orjinal Google Play
MX Player is the most famous version in the MX Player series of publisher MX Media (formerly J2 Interactive)
Mod Version v1.47.11
Content Rating USK: Tüm yaşlar

MX Player APK indir

Bu çağda eğlenceye dayalı içeriğin artmasıyla birlikte, her gün alakalı daha fazla uygulama tanıtılıyor. Kendi akıllı telefonunuzda iyi çalışan bir video oynatıcınız olmalıdır. Ancak, övgüye değer olan ekstra özelliklere sahip çok sayıda video oynatıcı var. Bu video oynatıcılardan biri, şimdiye kadarki en iyi özelliklere sahip olan MX Player APK’dır.

MX Player APK, her türlü formattaki videoları oynatmak için kullanılan ünlü bir video oynatıcı uygulamasıdır. Bu, insanların beğendiği bu uygulamayla ilgili özel bir şeydir, bu yüzden onu diğer tüm video oynatma uygulamalarına tercih ederler ve indirirler. Bölgesel veya en çok tercih ettiğiniz konuşma diline göre seçim yapabilmeniz için birçok dilde mevcut olan altyazıların rahatlığını sağlar.

Bu uygulamanın, kullanıcıların çok sevdiği birçok küçük ve büyük özelliği vardır ve bu nedenle, bu uygulamanın aynı işlevi sunan tüm uygulamalardan daha iyi bir video oynatıcı uygulaması olduğunu düşünürler. Bilmeniz gereken hafif ve oldukça basit bir video oynatıcı uygulamasıdır. Bununla ilgili her şeyi öğrenelim ve tüm filmi bu uygulamada izlemeyi seçerseniz ne kadar etkili olabileceğini görelim.

MX Player Hileli Apk

MX Player APK Son Sürüm

MX Player APK, tüm formatlardaki videoları çalıştırabilen bir video oynatıcı uygulamasıdır. Videonuz hangi formatta olursa olsun, dönüştürmeye gerek kalmadan her zaman oynatabilecektir. Birçok dilde altyazı içerir, bir çocuk kilidi, böylece uygulamayı yanlışlıkla dokunarak kapatmazsınız. Ayrıca yakınlaştırma ve uzaklaştırma, parlaklığı ve ses seviyesini ayarlama ve ekran boyutunu ayarlama gibi akıllı hareket özelliklerine de sahiptir.

MX Player Mod APK nedir?

MX Player Mod APK, orijinalinin hileli versiyonudur ve normal oynatıcıda bulunmayan birkaç özellik daha içerir. Reklamları engeller ve bir anti-ban özelliği içerir, böylece bu sürümü kullanırken yasaklanmazsınız. Genel olarak, kullanıcı deneyiminizi ücretsiz olarak geliştirmek için bazı ekstra özellikler sağlar.

MX Player Hileli Apk

Videoları Ücretsiz Oynat

İnsanların çok sevdiği bu uygulama hakkında en şaşırtıcı şeyi tartışalım. Videoları da sınırsız sayıda ücretsiz oynatmayı seviyorlar. Bu uygulamanın geliştiricilerine para ödemek zorunda kalmadan sınırsız sayıda videoyu ücretsiz olarak oynatabilmeleri kullanıcılar için harika bir şey.

Kullanıcılar, genellikle akıllı telefonlarında izledikleri filmleri, videoları, TV şovlarını ve bir dizi başka video içeriğini izlemek ister. Bu video oynatıcı uygulamasını kullanmak istediğiniz saat kaç olursa olsun, bu videoları ücretsiz izlemek için kredi gerekmez.

MX Player APK PRO

Bu uygulama, var olan her türlü video formatını destekler. Kısacası videolarınızı bu uygulamada oynatılabilecek belirli bir formata dönüştürmenize gerek yok. Çeşitli formatlarda çok sayıda videoya sahip olan ve tüm bu videoları dönüştürmekte tembellik hisseden kullanıcılara büyük bir rahatlama duygusu sağlar.

MX Player Hileli Apk

Altyazılar

Farklı dillerde video izlemeyi seven ve altyazının önüne geçmesini isteyen kullanıcılara alt yazı imkanı da sağlanmıştır. Konuşulan İngilizce Dilini anlayamayan kullanıcılar için uygundur, bu nedenle diyalogları doğru okumak ve anlamak için ekranda yazılı altyazılara ihtiyaç duyarlar.

MX Player APK Premium

Bu uygulamada kolaylık sağlamak için kullanabileceğiniz birkaç altyazı yazı tipi vardır. Tüm yazı tiplerinin her insan için uygun olmadığını, farklı görüşlere sahip olduklarını, farklı deneyimlere sahip olduklarını anlıyoruz, bu nedenle altyazıları görüntülemek için belirli bir yazı tipini seviyorlar. Bu nedenle, en sevdiğiniz filmi izlemeye başlamadan önce ayarlayabileceğiniz çok sayıda yazı tipi vardır.

MX Player Hileli Apk

Çoklu Dil

Bu video oynatıcı uygulamasında ayarlayabileceğiniz pek çok dil var. Altyazılar için mi yoksa genel uygulama için mi ayarlanmış olursa olsun. Her şey, kolayca görüntüleyebileceğiniz ve düzenli olarak konuştuğunuz dile göre ayarlayabileceğiniz birkaç dilde mevcut olacak.

MX Player APK Son Sürüm

Videoları izlemekle meşgul olduğunuz ve elinizin ekrana dokunarak videonun kapanmasına neden olabileceği zamanlarda bu uygulamada çocuk kilidi özelliği mevcuttur. Çocuk kilidini açarsanız ekranınız kilitlenir ve mevcut ayarı değiştirmek için hiçbir seçenek kullanılamaz. Video izlerken rahatsız edilmek istemediğiniz veya herhangi bir çocuğun deneyiminizi rahatsız etmesini istemediğiniz zamanlar için mükemmeldir.

Yaklaştır, uzaklaştır

Yerleşik, akıllı bir hareketle yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliği de bu uygulamaya dahil edilmiştir ve bu uygulamada iyi bir anlamı vardır. Ekranda sadece iki parmağınızı kaydırarak yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz ve işte! Videonuz buna göre yakınlaştırılır veya uzaklaştırılır.

Ekran Boyutunu Ayarla

Ayrıca tercihlerinize göre bir ekran boyutu da belirleyebilirsiniz. En sevdiğiniz programı veya filmi izliyorsanız, verilen ayarlarda boyutu ayarlayabilirsiniz. Akış deneyiminizi çok büyük ölçüde artıracaktır.


Şimdi indir (23MB)

Artık indirmeye hazırsınız MX Player ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir