My Cafe
My Cafe

My Cafe APK v2024.8.0.0 (Hızlı Seviye Atlama) indir 2024

My Cafe APK Son SürümMy Cafe size küçük bir işletmeye nasıl başlayabileceğinizi gösteriyor. Melsoft Games, tüm oyuncular için bir garson pozisyonundan başlangıcı yaratır, böylece çok fazla deneyim kazanırsınız. My Cafe ve gerçekçi oyun, oyunculara mü

Android Android Gündelik
5 ( 801 puan )
Fiyat: $0
İsim My Cafe
Yayıncı Melsoft Games Ltd
Tür Gündelik
Boyut 178MB
Son Sürüm v2022.6.0.2
MOD Hızlı Seviye Atlama/Hareket etme
Orjinal Google Play
My Cafe is the most famous version in the My Cafe series of publisher Melsoft Games Ltd
Mod Version v2022.6.0.2
Content Rating PEGI 3

My Cafe APK Son Sürüm

My Cafe size küçük bir işletmeye nasıl başlayabileceğinizi gösteriyor. Melsoft Games, tüm oyuncular için bir garson pozisyonundan başlangıcı yaratır, böylece çok fazla deneyim kazanırsınız. My Cafe ve gerçekçi oyun, oyunculara müşterileri selamlamaktan en hızlı servise kadar öğrenecekler. İlk masadan kendi müşterileriniz olacak. İstedikleri yiyecek ve içecekleri getirin ve ardından ödeme alın. Seviyeye göre tecrübeniz artacaktır. Karakter daha fazla deneyime sahip olduğunda Kafe’nin genişletilmesi daha kolay olacaktır. My Cafe, oyuncuları yavaş yavaş profesyonel bir tüccara dönüştürdü.

My Cafe APK indir

Görüşmede seçimler yaparak müşterilerle sohbet edin. Hikayenizin My Cafe’nin inşa edebileceği herhangi bir yöne gitmesini istiyorsunuz. Ünlü bir Cafe markasına sahip olmak için hırslı mısınız? Kafem, insanlara bu hayali gerçeğe dönüştürmek için stratejiler geliştirme fırsatı sunuyor. En profesyonel çalışma tarzıyla hizmet vermeye istekli olmak, size restorana geri dönen birçok müşteri kazandıracaktır. Seviyeniz arttıkça, en iyi hizmeti almak için daha fazla insanı işe almayı düşünün. Aşçı benzer bir oyundur, ancak belirli yemekleri işlemenin her adımını gerçekleştireceksiniz.

Kafem modu

My Cafe APK Hızlı Seviye Atlama

My Cafe sadece yemek servisi yapmakla kalmaz, oyuncular dükkânlarına gelen herhangi bir müşteriye özgürce güvenirler. Birçok farklı geçmişe sahip, sohbetlerin kendisinden yeni deneyimler öğrenebilirsiniz. Başlangıçta sadece 1. seviyedeyken mağaza ile pek çok şey yapamazsınız. Kafem, oyuncular yükseltme yaparken seviyeyi sınırlar. İşletmecilik konusunda yeterli tecrübeye sahip olmadığınız büyük bir restoranın olması sizin için gülünç olur. Genişlemeye veya benzer bir şey yapmaya başlamadan önce müşteri hizmetleri hakkında bilgi edinin. Konukların masaya oturduklarında çok fazla beklemelerine izin vermeyin. Merhaba demek için acele edin ve neye ihtiyaçları olduğunu hemen görün.

My Cafe APK Hile indir

Sadece bir takım masa ve sandalyelerle ya da sadece birkaç bardak Cafe ile iş yapamazsınız. Müşterilerin gözünde büyük bir restoran olmak istemek, çeşitli hizmet zincirleri, modern altyapı sistemleri birkaç zorunlu kriterdir. Ekipman, İç Mekan, Dış Mekan ve Depo, yükseltilmesi gereken öğelerdir. Ancak, hepsinin kilidini açmak için 42. seviyeyi tamamlamış olmanız gerekir. Masalar ve sandalyeler, sınırsız satın alabileceğiniz oyuncular listesindeki temel öğelerdir. Makul bir şekilde düzenlenmesine dikkat edin ve yerden tasarruf edin ve müşterileriniz için güzel bir manzara alanına sahip olun.

Kafem hileli apk

My Cafe indir

İçecek tarifleri her mağaza sahibi için her zaman sıcak bir konudur. My Cafe, birçok benzersiz lezzetle çekici Cafe tariflerini aramanıza ve kilidini açmanıza olanak tanır. Oyuncular, her müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş yeni menüler oluşturur.

My Cafe APK

Özellikle Cafe ve genel olarak yemek için aynı tutkuya sahip bir grup oluşturun. My Cafe, restoran sahipleri için şiddetli bir rekabettir. Rakiplerinizden yeni misafirler almanın yanı sıra nasıl elde tutacağınızı da bulmanız gerekir. Mağazayı müşterilerle meşgul edecek etkili iş planlarını öğrenin.

Kafem modu indir

My Cafe, bir hizmet konumundan hizmet vermeniz için bir rol yapma oyunuyla bir restoran işletmesini simüle eder. Aslında bazı alanlarda kendi imparatorluğunuzu kurmanız için birçok oyun var. Örneğin FarmVille 2, Food Truck Chef, bir çiftlik veya restoran ile hayalinizi gerçekleştireceğiniz oyunlardır. Küçük bir içki dükkanından My Cafe MOD’u indirin, müşterileriniz için fark edilir bir yemek merkezi haline gelmek için genişletin.


Şimdi indir (178MB)

Artık indirmeye hazırsınız My Cafe ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir