Fast Racing 3D
Fast Racing 3D

Fast Racing 3D APK v2.0 (Sınırsız Para) indir 2022

Fast Racing 3D APKFilmlerdeki korkunç hızlardaki yarışlar bizi her zaman bunaltır. Ancak Fast Racing 3D'ye gelince, hızı tamamen kendiniz kontrol edebilirsiniz. En pahalı ve güçlü lüks yarış arabalarına sahip olun. Kimin becerilerinin kimden daha iyi

Android Android Oyun
5 ( 785 puan )
Fiyat: $0
İsim Fast Racing 3D
Yayıncı Doodle Mobile Ltd.
Tür Oyun
Boyut 21MB
Son Sürüm 2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Fast Racing 3D is the most famous version in the Fast Racing 3D series of publisher
Mod Version 2.0

Fast Racing 3D APK

Filmlerdeki korkunç hızlardaki yarışlar bizi her zaman bunaltır. Ancak Fast Racing 3D’ye gelince, hızı tamamen kendiniz kontrol edebilirsiniz. En pahalı ve güçlü lüks yarış arabalarına sahip olun. Kimin becerilerinin kimden daha iyi performans göstereceğini görmek için rekabetçi yarışlara katılın. Kazanmak ve çekici ödüller almak için bitiş çizgisine ilk ulaşın. Yarış kesinlikle korkunç bir şey değil, aynı zamanda meşru bir tutku.

Hızlı Yarış 3D modu

Fast Racing 3D modunu indirin – Yarış arabalarının gücünü hissedin

Araba tutkunları kazananı ve kaybedeni belirlemek için genellikle yarışlar düzenlemeyi tercih eder. Yeteneğinizle tanınmak istiyorsanız, başka seçeneğiniz yok. Ancak arabanızda ustalaşabilmek için temellere alışmanız gerekir. Dengeyi korumak ve kontrolü kaybetmemek ve kaldırıma çarpmamak için arabayı nasıl kontrol edeceğinizi bilin. Pistte ortaya çıkabilecek engelleri atlatmak için reflekslerinizi geliştirin. Rakibinize baskı yapın ve onlara pas verme ve öne geçme şansı vermeyin. En üstteki ödül son derece cömert olacak. Fırsatları yakalayın ve her gün daha fazla pratik yaparak kendinizi geliştirin.

Pahalı arabalar

Sokak yarışları konusunda bilgili biri olarak, sizin için en iyisine ihtiyacınız var. Pahalı ve ünlü bir araba bulmak nihai hedeftir. Gerçek hayatta büyük markaların tamamen simüle edilmiş birçok farklı modeli var. Ford Mustang, Toyota Supra gibi güçlü arabalardan Lamborghini veya Ferrari gibi üst düzey arabalara. Arabalar ne kadar pahalıysa, parametrelerde o kadar üstünlük vardır. Oyuncuların esneklik ve istikrar ile birlikte yüksek hıza ulaşmasını sağlar. Hayalinizdeki arabaya sahip olmak için biriktirip bir hedef belirleyelim. İhtiyacınız olanı elde etmek zaman ve azim gerektirir.

Hızlı Yarış 3D mod ücretsiz

Araç yükseltme

Aracın gücünün sadece belirli bir seviyede durduğunu hiç düşünmeseydiniz daha iyi olurdu. Bileşenleri geliştirerek daha güçlü hale gelebilirler. Spesifik olarak, aracınız birçok farklı parçadan oluşacaktır. Bazıları hız, kontrol veya hassasiyet gibi şeylerden sorumludur. Bu parçaların her biri ayrıca bir sonraki seviyeye geçmek için belirli bir miktar para gerektirecektir. Yükseltme tamamlandıktan sonra değişikliği hızlı bir şekilde hissedebilirsiniz. Ek olarak, bazı bileşenler eklemek ve arabanın görünümünü değiştirmek mümkündür. Eşsiz dokular ve renkli boya renkleri özelleştirmenizi bekliyor.

Hızlı Yarış 3D mod apk

Zor seviyeler

Kariyer modunda, tamamlamanız ve seviye atlamanız için 48 farklı seviye içerecek. Değerli hediyeler almak için herkesin bu zorlukları aşması gerekir. Zorluk, yavaş yavaş daha zorlu şeylere adapte olabilmeniz için kademeli olarak yükseltilecektir. Aşağıdaki yollar daha karmaşık ve daha uzun olacaktır. Tehlikeli dönüşler, konumunuzu korumak için iyi drift becerilerine sahip olmanızı gerektirir. Sadece birkaç küçük hata sonuçlarınızı etkileyecektir. Kaybederseniz, baştan başlayabilir ve kazanana kadar oynayabilirsiniz. Şehirler veya harika parkurlar gibi çarpıcı manzaralara sahip yeni yerleri keşfedin.

Hızlı Yarış 3D mod android

Çevrimiçi rekabet

Kariyer seviyelerinin artık size zorluk çıkarmadığını düşünüyorsanız, biraz değiştirin. Kendiniz için daha güçlü rakipler bulmaya başlamak için PvP moduna girin. Sistem yeterli sayıda insanı bulup rastgele yerleştirecektir. En yüksek rütbeyi almak için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Elbette bu oyun duygusu sizi daha çok savaştıracaktır. Çünkü oyuncular her zaman birbirleriyle rekabet edebilmek için nasıl düşüneceklerini ve dönüşeceklerini biliyorlar. Bu maçlar sayesinde becerilerimizi daha da geliştirebiliriz. Birçok harika ipucunu ve durumları ele almanın yeni ve benzersiz yollarını öğrenin.

Arabalarla birleşen becerileriniz tehlikeli hız makineleri yaratacaktır. Fast Racing 3D modunda yapabileceklerinizden dolayı rakiplerinizi paniğe sevk edin. Yarış pistlerine hükmedin ve yanan tutkunuzu gösterin.


Artık indirmeye hazırsınız Fast Racing 3D ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir