Need TV Pro
Need TV Pro

Need TV Pro APK v3.9 (Canlı Maç Yayını) indir 2024

Need TV Pro APK indirAndroid platformu Need Tv Pro Apk üstünden parasız dizi ve film seyredebilirsiniz. Müracaat formunu yazının altından indirebilirsiniz.Need Tv Pro'nun Apk sürümü, TV programlarını çevrimiçi olarak ücretsiz bir şekilde görmenizi sa

Android Android Eğlence
4 ( 960 puan )
Fiyat: $0
İsim Need TV Pro
Yayıncı Need TV
Tür Eğlence
Boyut 59MB
Son Sürüm 3.9
MOD Şifresiz  
Orjinal Google Play
Need TV Pro is the most famous version in the Need TV Pro series of publisher
Mod Version 3.9
   
   
   

Need TV Pro APK indir

Android platformu Need Tv Pro Apk üstünden parasız dizi ve film seyredebilirsiniz. Müracaat formunu yazının altından indirebilirsiniz.

Need Tv Pro’nun Apk sürümü, TV programlarını çevrimiçi olarak ücretsiz bir şekilde görmenizi sağlar. Android’de bir abonelik olmadan sınırsız film ve program akışı yapın. IPTV kanalları da uygulama tarafınca desteklenmektedir.

Haber, spor ve filmler için parasız canlı akışa erişilebilir. Android kullanıcıları için son olarak APK dosyası burada mevcuttur. Uygulama için bu kadar oldukca alternatif bulunduğunu görünce şaşırdık.

Film ve TV şovları seyretmek, fazladan zamanınız olduğunda eğlenmenin yaygın bir yoludur. Patlayıcı İnternet devrimi sebebiyle, seri filmler bu çok büyük talebi karşılamak için popüler hale geldi.

Netflix, Titanium TV yada Hotstar benzer biçimde bazı uygulamalar size tanıdık geliyor. Bunu akılda tutarak, sizin için yeni bir seçeneğimiz var. Dünyanın en popüler video akışı uygulamalarından biridir. Geniş şov ve film koleksiyonundan asla sıkılmayacaksınız. Tamamen parasız ve sınırsızdır. Uygulama geliştiricisi, kullanımı kolaylaştıran bir takım yararlı özellik de geliştirmiştir.

need tv pro apk 1

Need TV Pro APK Son Sürüm

Popüler Android yazılımı Need Tv Pro Apk ile sınırsız film ve dizi kısmı izleyin! Bu uygulamada harcayacak hiçbir şeyiniz yok! ThotTV, devamlı olarak binlerce film ve TV bölümünün keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu yazılıma birçok başka işlev dahildir. Hadi bulalım! Hadi bulalım!

Filmler ve TV şovları uzun süredir tüm dünyada en iyi eğlence biçimi olmuştur. Netice olarak, oyuncular, yönetmenler ve eğlence endüstrisi genel olarak zengin ve popüler hale gelir. Mevcut teknolojilerin kullanımı değişti ve medya tüketimini suçlayamayız.

Film artık her yerde izlenebilir. Her neyse ki Netflix, Redbox TV benzer biçimde gösterim hizmetleri tüm bu tarz şeyleri bizim için mümkün kılıyor. Sadece tek mesele paraya gereksinimleri olmasıdır.

Pek çok insan, yalnızca asgari maaşı aldıkları için bir akış hizmeti üyeliği için ödeme yapması imkansız. Başkaları için pahalı bir lüks, karşılayamıyorlar.

Parasız filmler ve TV şovları izleyenler için Need Tv Pro APK muhteşem bir seçimdir. Bu uygulama ile dünyanın her yerinden en sevdiğiniz filmleri ve TV dizilerini izleyin!

Herhangi bir abonelik akış hizmetinde bulunmayan bir takım özellik ihtiva eder. Tv Pro uygulamasına ihtiyacınız olduğunda kimse keyfini çıkarmanıza engel olması imkansız! HD video akışı yapın, birçok TV, spor, radyo kanalına erişin, Firestick’i kullanın, tercih listeleri yapın, alan kişi yardımı ve altyazı alın! Soruşturma yok – hepimiz için tamamen parasız! Şimdi tutarı denetim edebilirsiniz, gizli saklı ücret yoktur. Daha fazlasını öğrenmek için aşağıya tıklayın!

Büyük ekranda slayt gösterilerini destekleyin

Öteki cihazlarda diyapozitif etkinleştirmenin yanı sıra Need Tv Pro APK da büyüleyici. İçerik, Firestick ve CAST kullanılarak cep telefonunuzdan büyük bir ekrana yada akıllı TV’ye gönderilebilir.

need tv pro apk indir
need tv pro apk indir

Need TV Pro APK Güncel Sürüm

Netflix, Hulu ve Wiki APK benzer biçimde çevrimiçi hizmetler artık mükemmel özellikler sunuyor. Çok önemli harcamalarına karşın! Need Tv Pro ile çeşitli film ve dizi bölümlerini ücretsiz bir şekilde seyredebilirsiniz! sunmuş olduğu şey bu.

Oldukca sayıda spor kanalı:   Hepimizin bilmiş olduğu benzer biçimde sporcular sever! Onları televizyonda seyretmek doğaldır. Need Tv Pro Apk, her türlü parasız oyunu izlemenizi sağlar! Yazılım, basketbol, ​​beyzbol, kriket, futbol, ​​voleybol ve tenis benzer biçimde değişik spor dallarına ilişkin kanalları görüntülemenizi sağlar.

TV Kanalları ve Filmler: THOP TV, film ve dizileri beğeniyorsanız sadece akış hizmetleri için ödeme yapmıyorsanız denemeniz ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. Bu uygulama üç bin TV istasyonu sunuyor! Ek olarak, uygulama şimdiden derhal izleyebileceğiniz 3000’den fazla film sunuyor! Need Tv Pro ile istediğiniz filmi seyredebilirsiniz. Anlaması kolay olduğundan yardımı ile kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Bunun haricinde Geo TV’yi kolayca alabilirsiniz:  Hungama TV, Pogo TV ve toplam 500 Hint istasyonu ile 500 değişik kanal bulmak oldukca kolay! Milliyetten bağımsız olarak hepimiz Bollywood eğlencesini takdir edebilir. Hintlilerin güldürü, oyun yada aksiyon olsun, en iyi eğlence programını yapmalarıyla meşhur bulunduğunu tamamımız biliyoruz. Hem popüler hem de bilinmeyen tüm Hint canlı kanallarımız var.

HD Streaming: Need Tv Pro Apk, bilhassa MX Player kullanıyorsanız, HD akış desteği sağlar! Öteki sağlayıcıların aksine Need Tv Pro Apk, hiçbir ücret ödemeden kaliteli bir edinim yaşamanızı sağlar. Bu uygulamada nerede ise her malzemeyi muhteşem çözünürlükte görebileceğiniz için heyecanla el çırpacaksınız. Kablo yada Netflix için ödeme yapmak yerine sizi Thop’ta TV izlemeye hakkaten ikna edecek!

Favoriler Sıralaması: Eğer oldukca beğendiyseniz, seçtiğiniz filmleri ve dizileri ondan sonra kullanımda Need Tv Pro’ya kaydedebilirsiniz! Bu tarz şeyleri ondan sonra kullanmak suretiyle kayıt etmekten çekinmeyin! Bu seçenekle, Netflix, Hulu ve Hip TV’nin neredeyse tamamına ücretsiz bir şekilde erişilebilir!

Kullanıcı Dostu Arayüz: Ek olarak Need Tv Pro ihtiyaçlarınız için sezgisel bir arayüz sağlar. Birkaç dokunuşla bir TV programı yada film izleyeceksiniz! İstediğinizi elde etmek için bir şeyler labirenti gerekmez. Tüm bu avantajlar yardımıyla yaşlılar en sevdikleri dizileri ve filmleri Top TV’de izleyebilirler.

Firestick ve Cast Desteği: We Need Tv Pro, TV bölümlerini yada filmleri daha büyük ekranlarda seyretmek zorunda olan kişiler için de Firestick ve Cast’i destek sunar. Bu fonksiyon ile en sevdiğiniz programları ve filmleri telefonunuzun ekranında seyredebilirsiniz. Gevşemek için ne mükemmel bir yol!

Birçok dizi: Top TV’de çeşitli canlı TV’ler ve filmler seyredebilirsiniz. Haber, spor, eğlence ve çizgi film için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz! Kullanımı o denli rahat ki, birçok şeye erişmek için üçüncü taraf yazılımlara ihtiyacınız yok.

Satın alan Destek Sohbeti: Bu parasız yazılım ek olarak oldukca ilgi çekici bir alan kişi desteği söyleşi özelliği sunar. Bu doğru! Bu doğru! Doğru okudunuz! Bu uygulama ücretsiz bir şekilde alan kişi hizmetleri sunmaktadır.

Uygulama benzeri olan NeTV Gold v6 APK ve inat tv ‘yi sitemizden indirebilirsiniz.

 


Artık indirmeye hazırsınız Need TV Pro ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Orhan

Super yayin

Yanıtla -
Efe

Adamsin

Yanıtla -

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir