Epic Heroes War
Epic Heroes War

Epic Heroes War APK v1.13.137.657 (Sınırsız Para/Kristal) indir 2022

Epic Heroes War APK indirHey! Mevcut savaş alanı oyunlarında daha önce hiç deneyimlenmemiş devasa bir orduyla destansı savaş oyununun tadını çıkarmak istiyorsunuz. Çoğunuz, ödül almak ve rakipleri yenmek için çeşitli biçimlerde ve yaklaşımlarda birbi

Android Android Macera Oyunları
5 ( 438 puan )
Fiyat: $0
İsim Epic Heroes War
Yayıncı DIVMOB
Tür Macera Oyunları
Boyut 111MB
Son Sürüm v1.13.137.657
MOD Sınırsız Para/Kristal
Orjinal Google Play
Epic Heroes War is the most famous version in the Epic Heroes War series of publisher DIVMOB
Mod Version v1.13.137.657
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Epic Heroes War APK indir

Hey! Mevcut savaş alanı oyunlarında daha önce hiç deneyimlenmemiş devasa bir orduyla destansı savaş oyununun tadını çıkarmak istiyorsunuz. Çoğunuz, ödül almak ve rakipleri yenmek için çeşitli biçimlerde ve yaklaşımlarda birbirleriyle savaştıkları heyecan verici savaş oyunlarıyla bir şekilde etkileşime girdiniz. Yine de, birçoğunuzun kahramanlarla dolu bir orduyu yönetmemiş olma ihtimali çok yüksek ve komutan sizsiniz.

Epik Kahramanlar Savaşı MOD APK

Bu mod apk, sizi en üst düzeyde tutacak ölümcül dövüşler ve dövüşlerle dolu fantastik oyun deneyimini yaşamak için bir rüya oyunudur. Epic Heroes War, ölümcül savaşı yenmek ve dahil olmak için sonsuz deneyime dalmak ve zevk almak için en iyi dövüş savaşıdır. Dev savaş alanında, en gelişmiş uygulamalı savaş stilleriyle Epic Heroes War Mod Apk, şiddetli dövüşlerde en iyi ve en heyecan verici varyasyonları sağlar.

Oyun, oyuncuların her seferinde farklı düşmanlarla farklı savaşlara çekilmeleri için gerçek zamanlı stratejiler ve beşli sunuyor. Ordunun genel komutanı olarak bölgenizin geniş ordusuna liderlik edeceksiniz; heyecan verici olan şey, ordudaki tüm askerlerin sadece sıradan askerler değil, kendi içinde farklı becerilerle donatılmış kahramanlar olmasıdır. Her kahramanın, tek başlarına tüm düşmanı yok edebilecekleri güçlü beceri ve yetenekleri vardır.

Oyundaki kahramanlar minyonlardır ancak alacağınız ödüller ile yükseltilebilirler. Dünya patronlarının (tüm evrenin güçlü varlıkları) ortaya çıkmasıyla, herkes ciddi şekilde ödüllendirilecek. Görevde yeni tip düşmanların ortaya çıkacağı yeni alanlara ordunuzu yönlendirecek ve buna göre strateji oluşturacak ve güçlü kahramanlar ordunuz yardımıyla onları yok edeceksiniz.

Epic Heroes War APK Son Sürüm

Epic Heroes War Mod Apk, yeni alanları keşfetmek ve ordunuzun Generali olmak için son derece stratejik savaşlara sahip bir oyundur. Önden liderlik etmeli ve kahramanların düşmanları hızla bitirmek için güçlü becerilerini kullanmalarına izin vermelisiniz, böylece onlarla birlikte tüm yeni alanda hafta sonunun tadını çıkarabilirsiniz. Ancak birçok sürekli savaşı kazanmak için, ordunuzu mevcut şekilde geliştirmeniz, diğer dövüşler için yükseltmeniz ve ödüllendirilmek için çok fazla paraya ihtiyacınız var, bu da oyununuzda bir engel yaratacaktır.

Bu nedenle, kullanıcılara oyunun her yönünü yükseltmek ve kilidini açmak ve ordunuzun sürekli kazanan hikayesinin tadını çıkarmak için kullanabilecekleri sınırsız para ve kristal sağlamak için bu modlu sürümde buradayız. Sonsuz sayıda premium avantaj, kullanıcılar antivirüsten antiban özelliklerine kadar bu alternatif varyantın keyfini çıkaracaklar, çünkü burada kurulum sırasında başka bir kaynaktan kök almanıza gerek yok. Oyundaki reklamları engellediği ve kaldırdığı ve bu arada sürekli bir savaş akışı sağladığı için reklamsız politikası da çekici olmaya değer.

Epic Heroes War APK Hile

Epic Heroes War Mod Apk, savaş alanında yepyeni bir oyun segmentini keşfettiği için mevcut PVP maç oyunlarının yeni bir varyasyonudur. Burada kullanıcılara, oyuncuların devasa, güçlü bir ordunun General rolünü üstlendiği, farklı tarzlarda oynanış sunar;
ordu sadece sıradan askerlerden değil, güçlü kahramanlardan oluşur.

Oyun sistemi, yeni bir alana her girdiğinizde yepyeni bir düşman çeşitliliğiyle karşılaşacağınız farklı ve benzersiz tasarlanmış seviyeler içerir. Bunun üstesinden gelmek için stratejiler oluşturun ve onları yok etmek için ölümcül bir şekilde savaşın.

Epic Heroes War APK Sınırsız Kristal

Oyunda, alanlarına her girdiğinizde yepyeni bir tür düşmanla karşılaşacak ve onlarla etkileşime gireceksiniz. Oyunun bir parçası olarak, ordunuzu bulmanız ve yeni alanlara götürmeniz gerekiyor ve alan her değiştiğinde ve böylece düşmanları ve güçlerini değiştiriyor.

Ordunuzla birlikte, çevrelerine zaten adapte oldukları için onları daha da güçlü kılacak şekilde karşılaşmak ve onları yenmek konusunda esnek olmalısınız. Bu kadar güçlü düşmanlarla savaşmak, daha iyi stratejiler oluşturmak, kahramanlarınızı becerilerdeki uzmanlıklarına göre akıllıca kullanmak, düşmanları yok etmek.

Epik Kahramanlar Savaşı MOD APK

Epic Heroes War APK Sınırsız Para

Epic Heroes War Mod Apk, tüm seviyeleri ve zorlukları bir hizada birbirine bağladığı için mevcut kategoride farklı bir oyundur. Önceki savaşınızdaki her şey bir öğrenme kaynağı olur ve makul bir gözlemci değilseniz, yeni seviyelerle şiddetli bir şekilde karşılaşmanız bile zorlaşır.

Bu nedenle, deneyiminizden öğrendiğiniz ordu komutanı olmak ve öğrendiklerinizi yeni savaşta uygulamak sizin sorumluluğunuzdadır. Önceki savaşlardan yeni beceriler ve teknikler öğrenme kriteri, başarınız için maksimum olasılığı sağlayacaktır.

Kolay Arayüzde Orduyu Arttırın ve Kontrol Edin

Oyun, ordunuzu kontrol etmeniz gerektiğinden, komutan olduğunuz oyundaki çeşitliliği sunar, böylece verimli ve talimatlarınıza göre çalışırlar. Böylece, herkesin mekanizmayı hızlı bir şekilde öğrenmesi için çok sorunsuz ve kolay tasarlanmış gerekli oyun ve kullanıcı arayüzünü kullanıcılara sunar.
Arayüz, üretim, akış ve ordu rotalarını etkin bir şekilde yönetmek için gerekli tüm seçenekleri sunar. Sınırsız parayla iyi oynarsanız, güçlü rakiplerle savaşmak için altlarında yeni ordu birimlerinin kilidini açabilirler.

Epic Heroes War APK MOD

Epic Heroes War Mod Apk, kullanıcılara oyun içinde çeşitli bu arada işlevler sağlar, bunlardan biri hafta sonu dünya patronlarının görünümüdür. Size ve kahramanlarınıza sunmak için birçok ödülle gelecekler.

Bu yardımla, sürekli olarak yükseltebilir ve yaklaşmakta olan tehlikeli düşmanla başa çıkmak için ordunuzu eşit derecede güçlü hale getirebilirsiniz. Yeni alanda her yönden tam koruma sağlamak için kilidini açıp farklı yerlere yerleştirebileceğiniz yeni birimler.

Epik Kahramanlar Savaşı MOD APK

Nihai Karar

Epic Heroes War Mod Apk, maç savaş oyunlarında yepyeni bir tür. Birden fazla birliğe sahip devasa, güçlü bir ordunun Generali olmanın ve zorlukların bir parçası olarak her seferinde farklı alanlara girmenin ve her seferinde yabancı düşmanlarla karşı karşıya kalmanın ve onlarla karşılaşma yaklaşım ve stratejisinde esneklikler geliştirmenin keyfini çıkarmak için çeşitli oyun seçenekleri sunar. ve karakterinizin ve ordunuzun sürekli olarak yükseltilmesi için sınırsız kristal, para kullanın. Çılgınca deneyimlemek için şimdi indirin.


Artık indirmeye hazırsınız Epic Heroes War ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir