Overkill 3
Overkill 3

Overkill 3 APK v1.4.5 (Sınırsız Para/Ücretsiz Alışveriş) indir 2024

Overkill 3 APK indirOverkill 3'ün görsel-işitsel gösterisinin aksiyonuna adım atın. Direnişi şeytani hizip kuvvetlerine ve onların acımasız ölüm makinelerine karşı zafere götürün. Overkill 3 çevrimdışı oynanabilir.Yeni İşbirliğine Dayalı Çok Oyunculu

Android Android Aksiyon
5 ( 745 puan )
Fiyat: $0
İsim Overkill 3
Yayıncı Craneballs
Tür Aksiyon
Boyut 408MB
Son Sürüm v1.4.5
MOD Sınırsız Para/Alışveriş
Orjinal Google Play
Overkill 3 is the most famous version in the Overkill 3 series of publisher Craneballs
Mod Version v1.4.5
Content Rating USK: 16 ve üzeri yaşlar

Overkill 3 APK indir

Overkill 3’ün görsel-işitsel gösterisinin aksiyonuna adım atın. Direnişi şeytani hizip kuvvetlerine ve onların acımasız ölüm makinelerine karşı zafere götürün. Overkill 3 çevrimdışı oynanabilir.

Yeni İşbirliğine Dayalı Çok Oyunculu Mod

Arkadaşınızdan sohbet odasında sizinle oynamasını veya yeni insanlarla bağlantı kurmasını isteyin. Takım kurun ve liderlik tablosuna birlikte hükmedin.

Aşırı Öldürme 3 MOD APK

Overkill 3 APK Son Sürüm

Overkill 3, tam bir atıcı olarak adlandırılamaz, ancak oldukça çeşitli bir atış poligonudur. En azından, çok sayıda farklı silahın varlığına dikkat çekmeye değer.
Belirli sayıda isabetli kafadan vuruş için madalya ve ödüller aldıkça, hassas bir el bombası kullanarak belirli sayıda düşmanı öldürdükçe ve daha fazlasını elde ettikçe yeni silah türlerinin kilidi açılır. Bu durumda, silah kapsamlı bir şekilde geliştirilebilir: savaş stokunu arttırmak, geri tepmeyi zayıflatmak, yeniden şarj etmek için gereken süreyi azaltmak.
Savaşlar arasında zırh, el bombası, aksesuar ve ilk yardım çantası satın alabilirsiniz. Ve doğrudan oyunda, ekstra bonuslar almak için uçarken düşman insansız hava araçlarını vurabilirsiniz.

O zaman hem orijinal oyun Overkill 3’ü (Overkill 3) Android’e indirebilir hem de para için hack yapabilirsiniz.

Overkill 3 APK Sınırsız Para

Herkes için özel çağrı işaretleri ve kazananlar için daha da iyi çağrı işaretleri içeren günlük turnuvalar!
Çoklu Ödül Sistemi – Eşsiz Çağrı İşaretleri, Ekipman ve hatta Aşırı Ölüm Madalyaları (mevcut en iyi silahları satın almak için bunları kullanın!)
İstatistiklerinizi ve başarılarınızı göstermek için çevrimiçi profil
Oyun içi sohbet sistemi ile hızlı tempolu çok oyunculu aksiyon
Bulmak için sohbet içeren lobi odası takım arkadaşları, düşmanlarınızı kızdırın ve stratejiyi tartışın

Aşırı Öldürme 3 MOD APK

Overkill 3 APK Ücretsiz Alışveriş

Jeneratörü mümkün olduğu kadar uzun süre koruyun. Jeneratör, yüksek voltajlı yıldırımla düşmanlarınızın gözlerini kamaştırıyor!

Geleceğe Hoşgeldiniz. Karanlık ve karanlık. Baskıcı hizip her zaman herkesin uymasını ve uymasını ister. Hiçbir şeyde durmayacaklar. İnsanlar korkuyor. Motive. Direnenler sayıca fazladır.

Ama asla umudunu kaybetme. İnsanlar sadece onlara yolu gösterecek birine ihtiyaç duyar. İnsanlık için ayağa kalkıp geleceği için savaşacak mısınız?

Tonlarca Silah Yükseltmesi ve Eklenti ile Eşsiz Silah Özelleştirme
Klasik pompalı tüfekler, saldırı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri ve makineli tüfeklerden süper güçlü fütüristik ateşli silahlara kadar tamamen özelleştirilebilir silahlardan oluşan geniş bir cephanelik ile kendinizi donatın.

Çeşitli ve gelişmiş oyun tarzı
Düşman çöllerden terk edilmiş şehirlere ve endüstriyel komplekslere kadar sürekli değişen ortamlarda seyahat edin. Sadık hizip askerlerine, ağır saldırı mangalarına ve keskin nişancılara karşı savaşın. Her savaşı kazanmak için yeni taktikler kullanın.

konsol kalitesinde grafikler
Konsol kalitesini doğrudan cihazınızda yaşayın. Güzel bir şekilde işlenmiş dünyalar, inanılmaz derecede ayrıntılı silah modelleri, bez bebek fiziği ve özel ışık efektleri, tümü Overkill 3 deneyiminin bir parçasıdır.

Destansı Boss Savaşları ve Sinematik
Siz güçlendikçe ve daha tehlikeli hale geldikçe, hizip sizi durdurmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. En kötü kabusunuzdan fırlamış gibi korkunç robotlar ve mekanik korkularla yüzleşmeye hazır olun.

Mobil cihazlar için tasarlanmış kolay kontrollerle üçüncü şahıs çekimleri Mobil cihazlar için tasarlanmış kullanımı kolay kontrollerle rahatlayın
ve tüm dikkatinizi çekime odaklayın.

Aşırı Öldürme 3 MOD APK

son teknoloji nano giysiler
Her askerin hak ettiği korumayı elde edin! Kendinizi fütüristik bir kurşun geçirmez nano giysiyle korumak için Direniş’in zırh araştırmasını başlatın.

Yeterince uzun süre hayatta kalmak ve büyük direniş lideri olmak için ölümcül doğruluk sanatında ustalaşmanız gerekecek. O olmadan kahraman olmazdı. Kumda sadece kemikler kaldı. gerekenlere sahip misin? Yoksa düşmanınızın yüzünü görünce ümidinizi mi kaybedersiniz? Denemeden asla bilemeyeceksin.


Şimdi indir (408MB)

Artık indirmeye hazırsınız Overkill 3 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir