Bulu Monster
Bulu Monster

Bulu Monster APK v8.3.0 (Sınırsız Bulu Puanı) indir 2024

Bulu Monster APK indirHepimiz canavar oyunlarını aşırı derecede severiz ve eğer bu bir animasyonluysa, o zaman coşku seviyesi otomatik olarak artar. Dahası, hepimiz çizgi film çağındaki adamlarız ve Pokemon, Beyblade, Dragon Ball Z ve Monster Rancher

Android Android Oyun
5 ( 527 puan )
Fiyat: $0
İsim Bulu Monster
Yayıncı Sigma Game Limited
Tür Oyun
Boyut 77MB
Son Sürüm 8.3.0
Orjinal Google Play
Bulu Monster is the most famous version in the Bulu Monster series of publisher Sigma Game Limited
Mod Version 8.3.0
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Bulu Monster APK indir

Hepimiz canavar oyunlarını aşırı derecede severiz ve eğer bu bir animasyonluysa, o zaman coşku seviyesi otomatik olarak artar. Dahası, hepimiz çizgi film çağındaki adamlarız ve Pokemon, Beyblade, Dragon Ball Z ve Monster Rancher gibi birçok canavar ve çizgi film gördük. Bu birkaç çizgi film herkesin favorisi. Canavar dövüşlerini toplaman ve eğitmenin gerekeceği Pokemon ve Monster Rancher gibi bir canavar oyunu oynamak ister misin? Evet ise, bugün sizin için en iyi seçenekle karşınızdayız – Bulu Monster.

Bulu Canavar MOD APK

Google Play Store’da Pokemon Go, Pokemon Duel, Naruto Jutsu, Dragon Ball Z ve Bulu Monster gibi kelimenin tam anlamıyla sayısız canavar ve Japon anime oyunu var. Ancak tüm bu istisnai seçeneklerden gerçekten istediğimizi seçmek çok zor. Bu yüzden size çekiciliği artırmak için çeşitli özelliklere ve modlara sahip sürükleyici bir canavar oyunu önermek için buradayız.

Bunların dışında aklınızı başınızdan alacak bir sürprizimiz de var size. Aşağıda listeledik, bu yüzden lütfen makalenin tamamını okuyun ve büyük keyif için bu sürpriz şeyleri edinmelisiniz. Git ve tadını çıkar!!!

Bulu Monster APK Son Sürüm

Bulu Monster, bu çağın en iyi canavar toplama ve eğitme oyunudur. Farklı kategorilere ve farklı saldırılara sahip çok sayıda canavardan oluşur. Sigma Game Limited, bu ekstrem oyunu Şubat 2014’te on sekiz yıllık mücadelede yarattı ve şu anda 5 Milyondan fazla indirmeye sahip ve en iyi çevrimdışı rol yapma canavar oyunlarından biri olarak derecelendirildi.

Hem Android hem de iOS için kullanılabilir ve ayrıca PC için bir lite sürümü oluşturmak için çok çalışıyorlar. Bulu Monster, yalnızca 65 Megabayt boyutunda gelen ve zarif BGM’ler ve ses efektleriyle en iyi animasyonu sunan, düşük boyutlu, aşırı kaliteli bir oyundur. Üstelik bu olağanüstü oyun, hiçbir oyunda veya Çizgi film serisinde görmediğiniz 150 nadir canavar içeriyor. Bu yüzden yeni bir şeyi aşırıya çekmenin zamanı geldi, akıllı telefonunuzda Bulu Monster oynamanın zamanı geldi. Tadını çıkar!!!

Olağanüstü canavarlar içerir

Canavar oyunları, tüm anime ve manga severler ve hatta animasyonlu canavarlar hakkında hiçbir şey bilmeyen tüm yeni başlayanlar için favori eğlencedir. Bunu akılda tutarak, Bulu canavarı size en iyi canavar kategorileri ile hizmet etmek için burada ve aynı zamanda kendi canavarınızı eğitmenize ve Pokemon’da olduğu gibi tüm rakiplerinizle savaşmalarına izin verecek.

Ayrıca, bu en umut verici Canavar dövüşünde tüm arkadaşlarınıza ve farklı çevrimiçi rakiplerinize meydan okuyabileceğiniz çok oyunculu dövüş modları da sunacak. Oyunda bulunan canavar bulma ve bilgi aracını kullanarak, toplanan canavarlarla ilgili tüm bilgileri ve onları nerede bulabileceğinizi bulabilirsiniz. Yani bu oyunda 150 canavarın hepsini toplayabilir, eğitebilir ve savaşabilirsin ve tüm ihtiyacın olan onu en alttaki bağlantıdan indirip kurman.

Bulu Monster APK Hile

Canavar sayısı ve mod çeşitliliği dışında, bir canavar oyununda herkesin ihtiyaç duyduğu bir şey daha var: Kolay bir oyun arayüzü. Arayüz, Android oyununda her şeydir, çünkü bu oyunlarda, savaşmak, kaynakları uygulamak, canavarları toplamak ve savaşmak ve diğer tüm görevler gibi neredeyse her şeyi kontrol etmemiz gereken küçük bir ekran taşıyoruz.

Burada Bulu Monster, en iyi yanıt için kontrolleri ve piksel boyutunu özelleştirebileceğiniz birinci sınıf kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu özellikler, tüm becerilerinizi ve stratejilerinizi rakiplerinizin önünde rahatça sergilemenize yardımcı olacaktır.

Bulu Monster APK MOD

Şu anda bir akıllı telefon kullanıyorsanız, hiçbir şeyin ücretsiz olmadığını, her bir uygulamanın kaynaklar, varlıklar ve bazı ek avantajlar gibi sayısız uygulama içi satın alma işleminden oluştuğunu bilmeniz gerekir. Bulu Monster da aynı şekilde çalışır ve kasa, canavar, eşya satın almak ve görevleri çok fazla uğraşmadan anında tamamlamak için kullanabileceğiniz oyun para birimi olarak Bulu puanlarına sahiptir.

İlk deneyiminizi daha nefes kesici kılmak için burada size resmi canavar oyununun değiştirilmiş versiyonu olan Bulu Monster MOD APK’sını sunuyoruz. Bu yeniden oluşturulmuş uygulama, yeni başlayan veya bu oyunu oynayan bir profesyonel olsanız bile size çok yardımcı olacaktır. İstediğini satın alman ve en zorlu görevleri tek bir dokunuşla tamamlaman için sana sınırsız Bulu puanı verir.

Bulu Monster APK Sınırsız Bulu

Rol yapma oyunlarında sınırsız para herkesin en büyük hayalidir çünkü içinde çok fazla çekicilik vardır, bu da oyunu daha zahmetsiz ve daha çıtır hale getirmeye yardımcı olur. İşte burada Bulu Monster Mod Apk, Yakalama topları, İksirler, Panzehirler, Canlandırmalar, Kapsüller ve Çareler gibi tüm kaynakları satın almanız için size sonsuz para sunuyor. Yani bu sürümü indirerek, sonsuz topları olan sonsuz canavarları kolayca toplayabilir ve ayrıca canavarlarınız üzerinde sınırsız iksir kullanarak tam HP’yi doldurabilirsiniz.

Sınırsız Bulu puanlarının tadını çıkarın

Para veya madeni paralar içinde, Bulu Puanları da Bulu Monster Mod Apk’teki en önemli ve faydalı varlıklardır. Burada bu sınırsız Bulu puanları, Bonevil, Lion Club, Penguin, Telecathy ve Telefishy gibi tüm premium ve efsanevi canavarları satın almanıza yardımcı olacak ve tüm zorlu dövüşleri tek bir vuruşta kazanabileceksiniz. Üstelik Bulu Monster, içinde iksir, top ve çeşitli canavarların bulunduğu kasaları satın almanızı da kolaylaştıracak ve bu sayede hiç kolay olmayacaksınız.

Nihai Karar

Bulu Monster Mod Apk, Bulu Monster resmi oyununun en uyumlu modifikasyonudur ve ayrıca başka hiçbir modifikasyonda bulamayacağınız sayısız özellik sunar. Burada alacağınız en iyi özellik, tüm premium canavarlarla sınırsız kaynak satın almak için kullanabileceğiniz sonsuz Bulu puanlarıdır. Sınırsız avantajlardan ücretsiz olarak yararlanmak için hemen indirin. Tadını çıkar!!!


Şimdi indir (77MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bulu Monster ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir