Pingru
Pingru

Pingru APK v2.0.2 (Premium Sınırsız Bakma) indir 2022

Pingru APK indirGenel olarak Instagram gizli hesapları görme için bu uygulamayı kullanmanız gerekiyor. Elbette bazı kullanıcılar çeşitli nedenlerle gizli hesapları takip etmek veya hesapları anonim olarak görüntülemek istemezler. Pingru 'nun geldiği

Android Android Eğlence
4 ( 143 puan )
Fiyat: $0
İsim Pingru
Yayıncı Goygoy
Tür Eğlence
Boyut 4MB
Son Sürüm 2.0.2
MOD Premium
Orjinal Google Play
Pingru is the most famous version in the Pingru series of publisher Goygoy
Mod Version 2.0.2

Pingru APK indir

Genel olarak Instagram gizli hesapları görme için bu uygulamayı kullanmanız gerekiyor. Elbette bazı kullanıcılar çeşitli nedenlerle gizli hesapları takip etmek veya hesapları anonim olarak görüntülemek istemezler. Pingru ‘nun geldiği yer burasıdır. Pingru APK ‘nin kullanımı oldukça kolaydır. Uygulamanın kullanıcı ara yüzü basittir, hemen hemen herkes sorunsuz bir şekilde kullanabilir. Uygulamaya ilk girdiğinizde bir liste görünecektir ve profil görüntüleyenlerinizi veya gizli hesaplarınızı görüntülemek için bu listeden birini seçebilirsiniz.

 

Instagram Gizli Hesaplara Bakma

 

İnstagram’ın en popüler özelliklerinden biri gizliliktir. Instagram Gizlilik  kategorisinde İnstagram takipçileri, kendi kullanıcılarını korumak için gizli hesapları görüntüleme seçeneğine sahip. Yani takip ettiğiniz veya takip etmediğiniz hesaplar, paylaşımlarınızın gizli olup olmadığını görmez. Profilinizdeki gönderiyi yalnızca sizi takip eden kişiler görebilir.

Kişisel bir Instagram hesabını görüntülemek istiyorsanız, burada verilen adımları izleyin. Lütfen tüm sorumluluğun size ait olduğunu unutmayın. Gerçek hesabınızla oturum açmayın. Tüm işlemler için fake hesap kullanınız. Pingru APK , uygulama kötü amaçlı yazılımdan koruma platformumuz tarafından tarandığından ve hiçbir virüs bulunmadığından %100 güvenlidir.

Pingru Apk Indir

Profil sahibi fark etmeden nasıl İnstagram gizli profile bakılmasını mümkün kılan bir kaç uygulama bulunmakta. Bu uygulamaların başını çekenlerden biri Pingru. Son zamanlarda oldukça çok duyulan bir uygulama olarak karşımıza çıkmakta. İnstagram gizli profile bakma gibi Bu tarz uygulamaların çalışma prensibi bakmak istediğiniz kişinin takip ettiği kişilerden birileri uygulamaya giriş yapmış ise bu hesapları kaydederek havuz sistemi kuruluyor.

Özellikler:

Hikayeyi gizli modda izleyin!
Sizi takip etmeyen takipçileri hemen bulun!
Takipçilerinizin ve takip ettiklerinizin tam kontrolünü elinize alın.
Sizi takip etmeyen ve takibi bırakan takipçileri listeleyebilirsiniz.
Birisi sizi takip etmeyi bıraktığında bildirim alın.


Artık indirmeye hazırsınız Pingru ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir