PixelLab
PixelLab

PixelLab APK v2.0.7 (Pro Kilitsiz) indir 2024

PixelLab APK indirPixellab MOD APK, Android'de sanat eseri oluşturmak için en iyi uygulamadır. Google Play Store'da birçok fotoğraf düzenleme uygulaması bulunmaktadır. Sadece hiçbir uygulamada Pixellab benzer biçimde eşit derecede özellikli değildir.

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 923 puan )
Fiyat: $0
İsim PixelLab
Yayıncı App Holdings
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 20MB
Son Sürüm v2.0.4
MOD Pro Kilitsiz
Orjinal Google Play
PixelLab is the most famous version in the PixelLab series of publisher App Holdings
Mod Version v2.0.4
Content Rating USK: Tüm yaşlar

PixelLab APK indir

Pixellab MOD APK, Android’de sanat eseri oluşturmak için en iyi uygulamadır. Google Play Store’da birçok fotoğraf düzenleme uygulaması bulunmaktadır. Sadece hiçbir uygulamada Pixellab benzer biçimde eşit derecede özellikli değildir. App Holdings, uygulamanın geliştiricisidir ve birçok şey sağlar. Bu mükemmel özellikleri her kullanıcıya sağlamış olduğu için uygulama geliştiricisine şapka çıkartın. Ek olarak, bu geliştiricinin ilk ürünüdür. Başka herhangi bir uygulama ve oyun geliştirmezler.

PixelLab MOD APK

Pixellab MOD APK, Google Play Store’da 10 milyon + yüklemeyi geçti. Arkasındaki uygulama başarısı ise tüm YouTuber’lardır. Evet, her yeni ve ustalaşmış YouTuber, Pixellab’dan minik fotoğraf yapar. Ek olarak, çekici minik resimler oluşturmak için birçok kişiye bu uygulamayı kullanmasını önereceklerdir. Ek olarak bu uygulamadan birçok minik fotoğraf ve logo yapıyoruz. Hepimiz için sanat eserlerini keşfetmek için bu mükemmel uygulamayı deneyin.

PixelLab APK Son Sürüm

Pixellab MOD APK’da her editör, uygulamadan yeni resimler oluşturabilir. Geliştirici tarafınca sağlanan birçok düzenleme ve özelleştirme aracı vardır. Mevcut her vasıta bir ustalaşmış benzer biçimde çalışır ve her editör için lüzumlu olmalıdır. Yeni fotoğraf yapmak için aşağı çubuk araçlarını ayarlayın. Çekicilik meydana getirecek renkler ve ergonomik araçlar. Resminizi daha güzel hale getirmek için değişik yazı tipi stilleri ekleme. Ek olarak, bruh araçları küçükten fazlaca büyük boyutlara kadar eklenmiştir. Güzel sanat eserleri yaratmak için fırça aracıyla.

Pixellab Screen 2

Birçok yazı tipi

Pixellab MOD APK, tüm kullanıcılar için değişik yazı tipi stilleri sunar. 100’den fazla değişik yazı tipi ücretsiz bir şekilde mevcuttur. Her yazı tipi evvel tanımlanmıştır. Bu yazı tiplerini ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz ve kullanım için para ödemenize gerek kalmamıştır. Ek olarak, her yazı tipinin telif hakkı yoktur. Stilize metni resmin herhangi bir yerine ilave edin. Yazı tipi boyutunu yüksek kalitede ayarlayın ve tek bir görüntüye birçok yazı tipi ilave edin. Aygıtta herhangi bir .ttf yada .oft biçiminde yazı tipiniz var ise, birden fazlaca yazı tipi eklemek için yazı tipi ekle seçeneğini tıklayın. Şu anda uygulama yalnızca TTF ve OTF yazı tiplerini desteklemektedir. Gelecekte geliştirici, SVG, WOFF ve daha fazlası benzer biçimde birden fazlaca yazı tipi desteği özelliği ekler.

PixelLab APK Pro

Google Play Store’da birçok metin düzenleme uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaların kolay düzenleme araçları vardır ve bu araçlar düzenleyiciyi doyum etmez. Android’deki tüm gelişmiş düzenleme araçlarını edinmek için Pixellab MOD APK’yı deneyin. Ustalaşmış metin düzenleme meydana getirecek bir PC’niz asla olmasaydı destek olurdu. Ekranın sol köşesi artı simgesi görünür. Resme yeni metin eklemek için artı düğmesine tıklayın. Yeni metni ilave ettikten sonra, varsayılan metinle görünecektir. Ilkin metni değiştirebilmek için alttaki ekran kalemi seçeneğini kullanın. Peşinden düzenlemeye adım atmak için mevcut araçları kullanın.

Pixellab MOD APK, ustalaşmış benzer biçimde birçok metin düzenleme aracı sağlar. Bu araçlar, PC fotoğraf düzenleme yazılımına benzer. Yazı tipi bölümünden yeni yazı tipini ilave edin, daha çok yoldam yazı tipi istiyorsanız cihazınızdan ekleyebilirsiniz. TTF ve OTF yazı tipleri artık bu uygulamaya eklenmeye hazır. Evet, cihazınızdan hususi yazı tiplerini içe aktarabilirsiniz. Boyut aracını kullanarak metin boyutunu ayarlayın. Hizalama aracı, metni hizalamaya destek olacaktır. Dolgu boyutunu mühim seviyede daha kolay çoğaltmak ve azaltmak için dolgu aracını kullanın. Birçok 3D efekt ekleme aracı da kullanıma hazırdır.

Pixellab Screen 3

PixelLab APK MOD

Pixellab MOD APK, resimler ve metinler için birçok özelleştirme aracı sağlar. Bazı düzenleme uygulamaları, belirli nesne tabanlı araçlar sağlar. Sadece Pixellab, fotoğraf ve yazı tipi düzenleme araçlarıyla beraber gelir. Bu, tüm nesneler için birçok vasıta elde eden tek bir uygulamadır. Şu anda uygulama, görüntüleri JPG ve PNG ile keşfetmeyi desteklemektedir. Gelecekte, geliştirici birden fazla görüntü içe ve dışa aktarma özelliği ekler. Px seçme seçeneğini kullanarak görüntünün herhangi bir boyutunu seçin. Manuel olarak görüntünün genişliğini ve yüksekliğini seçin.

En iyi logo üreticisi

Logo, gerçek hayatta yada bir şirkette yeni bir marka yaratmak için fazlaca önemlidir. İnsanların haiz olduğu bilgili logo düzenleme vardır. Sadece PC sizin için tek doğru seçimdir. Merak etme; Pixellab MOD APK, çeşitli metinlerde logolar oluşturmanıza destek olacaktır. Metin düzenleme araçlarını kullanarak kullanıcıya değişik şekillerde birden fazlaca logo oluşturabilirsiniz. Birçok YouTuber, logo düzenleme için bu uygulamayı önermektedir. Youtube’da arama yapmayı deneyin, px laboratuvarı hakkında binlerce netice alabilirsiniz. Her yeni ve ustalaşmış YouTuber, Youtube’a logo yapma videoları yükler.

İhracat

Pixellab MOD APK, Ultra HD’ye kadar kalite seviyelerini destek sunar. Düşük kalitede minimum ihracat kalitesi. Kullanımlarınız için doğru kaliteyi seçin, görüntüyü dışa aktarın. Ek olarak görsel boyutu kısmına varsayılan banner seçenekleri eklenmiştir. Twitter başlığı, YouTube başlığı, Feysbuk ve Reddit başlığı boyutları varsayılan olarak mevcuttur. Resimlerinize uygulamak için lüzumlu seçeneği seçin. Tüm kalitedeki resimleri dışa aktardığınızda kalite kaybını görmezsiniz. Bu özelliği sağlamış olduğu için geliştiriciye şapka çıkartılır. Dışa aktarma bölümünden herhangi bir ekran boyutu ve görüntü boyutu seçilir.

Çözüm

Genel olarak, Pixellab MOD APK hakkında tüm detaylı detayları ele aldık. Bunlar, Android’de logo yapmak ve metni düzenlemek için mükemmel araçlardır. Dünyadaki sanat eserinizi keşfetmek için bu yeni düzenleme uygulamasını deneyin. Feysbuk, Instagram yada herhangi bir toplumsal medyada yeni bir sayfa açtığınızda, bu uygulama faydalıdır. Kullanıcıları çekmek için mükemmel logolar ve afişler yapın. Orijinal versiyonda, kullanıcılar can can sıkan reklamları görebilir. Kaldırdığımız için can can sıkan reklamlardan kurtulmak için MOD sürümümüzü deneyin. MOD sürümünü aşağıdaki yazı mevcut bağlantılarından indirin.


Şimdi indir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız PixelLab ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaApp Holdings

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir