Runkeeper
Runkeeper

Runkeeper APK v13.4 (Premium/Elite) indir 2024

Runkeeper APK indirRunkeeper, egzersiz yapmanız için son derece faydalı bir uygulamadır. Koşuya çıkın ve kondisyonunuzu geliştirin. Daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Kullanıcılar bir alıştırma moduna sahip olacak. Koş ve yüksek b

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 676 puan )
Fiyat: $0
İsim Runkeeper
Yayıncı ASICS Digital
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 57MB
Son Sürüm 13.1
MOD Premium/Elite
Orjinal Google Play
Runkeeper is the most famous version in the Runkeeper series of publisher ASICS Digital, Inc.
Mod Version 13.1
Content Rating PEGI 3

Runkeeper APK indir

Runkeeper, egzersiz yapmanız için son derece faydalı bir uygulamadır. Koşuya çıkın ve kondisyonunuzu geliştirin. Daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Kullanıcılar bir alıştırma moduna sahip olacak. Koş ve yüksek bir hedef al. Runkeeper, pistte sizinle birlikte koşacak. Hızlı bir şekilde tonda ve kaslı bir vücut elde edin. Düzenli koşu, vücudun hareket etmesini sağlar. Hastalıklara karşı daha güçlü ve dirençli olmanızı sağlar. Runkeeper çok kullanışlı bir fitness uygulamasıdır. Herkes kendisi için etkili egzersizler kullanabilir ve yaptırabilir. Runkeeper size eşlik eder ve tüm koşu rekorlarını fetheder.

Uygulama, egzersizinizin yanı sıra aktivitenizi de takip edecektir. Hedeflerinizi ve çabalarınızı belirleyin. Günlük egzersiz yaparak iyi bir şekil elde etmek için. Ayrıca hala aktif olmayanlar. Runkeeper, pratikte daha fazla özen ve çaba eklemenize yardımcı olur. Uygulama birçok farklı çalıştırmayı sentezler. Egzersiz yaparken kendinizi depresyonda hissetmemeniz için. Enerjik bir koşuyla başlamak iyi bir ruhtur. Runkeeper’a katılın ve şimdi koşmaya başlayın! İyi sağlık ve güzel bir vücut. Runkeeper ile antrenman yaptığında inanıyorum. O vücut artık senin hayalin olmayacak. Sleep Cycle , Lifesum gibi sağlıklı kalmanıza yardımcı olacak birçok uygulamamız var .

Runkeeper modu

Runkeeper APK MOD

Ne sıklıkla koşuyorsun? Azim ne kadar süre boyunca sürekli olarak çalışır? Elbette, uzun süre bakım yapmak zordur. Bazılarınız çok hüsrana uğrayacak ve ortada dağılacaksınız. Ama merak etmeyin, yanınızda Runkeeper var. Egzersiz yapmak için daha heyecanlı olmanızı sağlar. Kalk ve seninle koş. Koştuğunuz tur sayısını ve yaptığınız ortalama hızı takip edin. Koşunuzun kontrolünü kolayca ele almanız için. Denemeye devam etmek ve hedeflerinize ulaşmak için daha fazla motivasyon edinin. Runkeeper, onu kullanmak için seni hayal kırıklığına uğratmayacak. Uygulama, size hareket halindeyken sahip olduğunuz araçları ve kontrolleri sağlar. Koşmaya başlayın ve yüksek vuruşlar yapın.

Runkeeper mod ücretsiz

Runkeeper APK Elite

Basit bir arayüz ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile. Tüm içerik net bir şekilde görüntülenecektir. Koşu yolculuğunuza başlamak için Başlat düğmesine basın. Uygulama hemen izleme tablosunu gösterecektir. Dakikada kaç kez koştuğun ve ne kadar hızlı koştuğun. Koşularınızı rahatça görüntülemeniz ve ayarlamanız için. Koşmayı bitirdiğinizde Durdur düğmesine basın. Runkeeper daha sonra size az önce aldığınız mesafenin bir özetini verecektir. Kullanıcı dostu arayüz. Belirli bir zaman diliminde kaç kez koştuğunuz hakkında bir genel bakışa sahip olmak sizin için kolaydır.

Runkeeper mod apk

Runkeeper APK Premium

Bu aynı zamanda koşmanın faydalarından biridir. Sadece vücudun düzenli egzersiz yapmasına yardımcı olmakla kalmaz. Oradan daha iyi sağlığınız var. İstediğiniz figürü hızlı bir şekilde almanızı sağlar. Runkeeper, zindeliğinizi geliştirmek ve geliştirmek için sizinle birlikte çalışır. Uygulama ayrıca kondisyonunuzu etkilemeden kilo vermenize yardımcı olur. Runkeeper ayrıca koşmanız ve iyi uygulama için seviyeleri belirler. Sizlerle birlikte yarışa katılmak için tüm yolları fethedin. Güçlü ve kaslı bir vücuda sahip olmak için durmadan çalışın. Sağlıklı bir zindeliğe sahip olmanız için çözümlerden biridir.

Runkeeper mod android

Runkeeper APK Son Sürüm

Runkeeper, fethetmeniz için yarış zorlukları getiriyor. Tek başına antrenman yapmana izin vermez. Karşıdan karşıya geçmek ve koşarken belirli numaralar vermek için uygulama. Her seanstan sonra Runkeeper, koştuğunuz hızı, zamanı ve mesafeyi gösterecektir. Her koşudan sonra yaktığınız kalori sayısını hesaplayın. Bu şekilde, her gün koştuğun yolculuğu bileceksin. Koşu hızını buna göre yeniden hizalayın. Runkeeper’ın yarattığı zorlukları tamamlayın. Egzersiz yaparken daha çok eğlenmenize yardımcı olur. Artık can sıkıntısı veya pratiği bırakmak yok. Tüm zorluklar aynı zamanda sizin için alıştırmalardır. Direnci artırır ve orantılı bir fiziğe sahiptir.

Verimli çalışan uygulama için Runkeeper. Mesafeleri fethetmek için Runkeeper ile birlikte. Hızlı kaslı ve güçlü bir vücuda sahiptir. Egzersiz yapmak ve sağlığı iyileştirmek için Runkeeper modunu indirin.


Artık indirmeye hazırsınız Runkeeper ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir