Deep Town
Deep Town

Deep Town APK v5.4.9 (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2024

Deep Town APK indirKaala Pathar ve Gangs of Waseypur benzer biçimde eski madencilik filmlerini yada son zamanlardaki akıllara durgunluk veren KGF adlı filmi izlediniz mi? Evet ise, Madencilik hakkında alışılmadık bir inanç aklınıza girmiş olmalı! Dee

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 200 puan )
Fiyat: $0
İsim Deep Town
Yayıncı Rockbite Games
Tür Strateji Oyunları
Boyut mb
Son Sürüm 5.4.9
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Deep Town is the most famous version in the Deep Town series of publisher Rockbite Games
Mod Version 5.4.9
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Deep Town APK indir

Kaala Pathar ve Gangs of Waseypur benzer biçimde eski madencilik filmlerini yada son zamanlardaki akıllara durgunluk veren KGF adlı filmi izlediniz mi? Evet ise, Madencilik hakkında alışılmadık bir inanç aklınıza girmiş olmalı! Deep Town Madencilik Fabrikası kurulana kadar savaşım etmeden gerçek Madenciliği deneyimleyemezdik. Gerçekçi Madenciliğe dayalı olarak Android ve iOS akıllı telefonlar için geliştirilmiş sanal bir akıllı telefon oyunudur.

Derin Şehir MOD APK

Deep Town Mining Factory’yi direkt Google Play Store’dan yada aşağıdaki indirme bağlantısından indirebilir ve tüm gerçekçi mücevherler ve kaynaklarla gerçek madencilik deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu oyun mücevherler, istasyonlar, kaynaklar ve benzersiz şeyler dahil olmak suretiyle tüm madencilik içeriğini içeriyor! Öyleyse, siz de bu şekilde bir hevesliyseniz ve son birkaç senedir madencilik dünyasının tadını çıkarmayı düşünüyorsanız, Deep Town Madencilik Fabrikası sizin için geliştirildi.

Oyunun haricinde, tüm oyun tutkunlarımız için inanılmaz bir yaratım oluşturduk – Deep Town Mining Factory MOD APK! Resmi oyunun değiştirilmiş versiyonudur ve size resmi oyunda bulunan premium öğelerin çoğunu tek bir kuruş harcamadan sunar. Böylece resmi sürüme karşın, eğlenceyi indirebilir ve en uygun oyun deneyimine dayanabilirsiniz! En kısa sürede indirin!

Deep Town APK Son Sürüm

Madencilik, tüm savaşım ve yaşam deneyimini verdiği için tüm dünyanın en fantastik akışıdır! Hepimiz Madencilik için tasarlanmamıştır ve bu yüzden bugün tüm oyun tutkunlarımız için gerçekçi sanal madencilik deneyimini Deep Town Madencilik Fabrikası’na getirdik!

Deep Town Mining Factory, gerçek Madenciliğin görsel yada sanal bir deneyimidir. Burada Madencilik İstasyonları, Kaynaklar ve Mücevherler benzer biçimde ergonomik şeylerin çoğunun tadını bu oyunun içinde çıkarabilir ve tamamen hissedebilirsiniz! Bugünden sonrasında, aşağıdaki bağlantıdan oyunu indirip bu fütüristik deneyimin tadını gerçekçi bir halde çıkarabileceğiniz için Madencilik rüyalarını izlemenize gerek kalmayacak!

Derin Şehir MOD APK

Hemen hemen kavrayamadığınız en sıradışı mücevherlere katlanın

Oyun Madenciliğe dayalı olduğundan, Kömür, Bakır, Demir, Amber benzer biçimde kolay şeyler ve Toz, Kırmızı Beril, Anaptanyum, Trillium, Aytaşı, Arcanite, Saronit ve Toryum.

İlk 100 metrelik kazıda lüzumlu tüm malzemeleri bulabilirsin, en nadide şeyler ise 200-300 metre altı benzer biçimde toprağın derinliklerinde ve dolayısıyla bu kolay şeylerden daha çok savaşım gerektiriyor! Yalnız oyunu indir ve en ender şeyleri deneyimleme hayallerinin tadını çıkar!

Deep Town APK Hile

Madencilik oyunu içindeki tek destekleyici şey Taşlar ve benzeri şeyler değildir, bu sebeple madencilik kaynakları olmadan tamamlanamaz. Kolay Sözlerle, Madencilerin temelde kullandığı makineler ve kaynaklar olmadan gerçekçi madencilik deneyimini bulamazsınız. Her neyse ki Deep Town Madencilik Fabrikası da bu kaynakların keyfini kolay bir halde çıkarmanızı sağlayacak.

İlk aşamada Laser Zap ve Disposable Bots benzer biçimde kaynaklara haiz olacaksınız. Sadece kaynak kitaplığınızı 10-20 kez yükselttikten sonrasında, oyun size Fire Blast, Ice Freeze, Pumper Bot, Nano Clouds, Miracle Gas, Electric Zap, Repair Bot ve efsanevi Red Laser benzer biçimde kaynaklar yada Drills sunmaya başlamış olacak. , ve Zehirli Bomba! Bütünün tadını çıkarın!

Erişim kolaylığıyla daha çok kaynak elde etmek için Madencilik İstasyonları oluşturun

Bu kaynaklara, mücevherlere ve matkaplara haiz olmanın yanı sıra, Maden İstasyonlarını ciddi bir maliyetle çalıştırabilir ve para kazanma otomasyonunu kolayca başlatabilirsiniz. Temel olarak, bu Maden İstasyonları 150-1000 jetona mal olur ve bundan sonrasında, her seferinde daha çok kaynak elde etmek için onları bir tek mücevherlerle yükseltebilirsiniz!

Ek olarak, Mağara Oyma bulgu toplulukları da Mağaraları bulurken size destek olabilir. Mağaraların bir çok en nadide taşları ihtiva eder ve bu Bulgu ekipleri onları asla zorluk çekmeden bulmanız için çalışır. Yalnız uygun oranda jeton kullanın ve otomasyonu başlatın!

Deep Town APK Kilitsiz

Temel olarak, Deep Town Madencilik Fabrikası, kelimenin tam anlamıyla asla bitmeyen sonsuz bir oyundur; Yükseltmeler ve satın almalar için milyonlarca jeton yada mücevher harcadıktan sonrasında bile! Bu oyunu asla bitiremezsin! Bu şey kimi zaman oyuncuları yüzlerce saat oynadığı ve madeni paralar ve kıymetli taşlar için savaşım etmiş olduğu için rahatsız ediyor!

Her neyse ki, sizin için yaptığımız şey size Deep Town Mining Factory Mod Apk’yi sunuyor! Size olağandışı özellikleri ücretsiz bir şekilde gösteren, oyunun değiştirilmiş versiyonudur. Evet, sınırsız jeton, kıymetli taş ve reklamsız oyun arayüzü için tek bir dolar yada tek bir sent ödemeniz gerekmeyecek. Yalnız Deep Town Mining Factory Mod Apk’yi indirin ve sihrin tadını çıkarın!

Deep Town APK Sınırsız Para

Deep Town Mining Factory Mod Apk’nın ilk ve en keyifli özelliği sınırsız para! Bu özellik, oynamadığım tarihe kadar aklımda titredi! Fakat şüphesiz bu işi yapıyor. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan Deep Town Mining Factory MOD APK’yı indirmek.

Oyun, herhangi bir seçeneği etkinleştirirken bir saniyenizi ayırmadan naturel olarak size sınırsız jeton sunacaktır. Ondan sonra, bu parayı Driller bölümünüzü, Madencilik İstasyonlarınızı yükseltmek ve tüm efsanevi şeyleri satın almak için tek bir kuruş bile harcamadan kullanabilirsiniz!

Deep Town APK Reklmasız

Madeni Paralar haricinde, Deep Town Madencilik Fabrikası MOD APK ek olarak sonsuz mücevherler sunuyor! Mücevherler, Deep Town Madencilik Fabrikası oyununun ikincil ve en pahalı para birimidir! Sadece bu mücevherleri sınırsız oranda ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Bu asla bitmeyen mücevherlere haiz olduktan sonrasında, Maden Makineleri ve Sondaj rıhtımı benzer biçimde şeyleri yükseltme süresi hızlandırılabilir! Ek olarak, bu taşları, en nadide mücevherler ve sonsuz sayıda Drill yükseltmeleri de dahil olmak suretiyle premium kasaları satın alırken de kullanabilirsiniz! Sonsuz oyunun tadını çıkarın !!

Bu değiştirilmiş oyunun tüm kullanımını reklamsız bir arayüzle yapın

Daha ilkin resmi Deep Town Madencilik Fabrikası oyununu oynadın mı? Hayır ise, o süre bu oyunun en ölümcül kusuruyla tanışmamışsınızdır – Tonlarca Çevrimiçi Reklam! Reklamlar, her insanın hayatındaki en sinir bozucu anlardır ve bu 15-30 saniyenin en fena yanı, eğlence içinde gelmesidir!

Sadece bunun için endişelenmeyin, bu sebeple aşağıdan Deep Town Mining Factory MOD APK’sını ücretsiz bir şekilde indirebilir ve tek bir kesinti olmadan tamamen erişilebilir oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Modifikasyona devam edin!

Deep Town APK MOD

Neredeyse her an süre titriyor ve sizi Deep Town Mining Factory MOD APK’yı en kısa sürede indirmeye çağırıyor! Oyun, yukarıda listelenen tüm özellikleri hakikaten içeriyor ve ek olarak bir Yasaklama Karşıtı oyun arayüzü içerdiğinden, resmi Google oyun hesabınızı da onunla beraber gönderebilirsiniz! İhtiyacı olan tek şey istekli bir Android oyuncusu ve bu arzu de gerçekleşebilir, ayrıca aşağıdaki bağlantıya tıklayıp Deep Town Mining Factory MOD APK’yı indireceksiniz! Tadını çıkar!!


Artık indirmeye hazırsınız Deep Town ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir