Sea Battle 2
Sea Battle 2

Sea Battle 2 APK v2.8.3 (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2022

Sea Battle 2 APK indirÇocukluk masa oyunları fazlaca komikti ve tüm yaşamın en güzel anılarıydı. Hepimizin Kızma Birader, Yılan ve Merdivenler, Deniz Savaşı, Satranç ve Tekel şeklinde mükemmel masa oyunları oynayan minik arkadaşlarımızla meşgul olduğ

Android Android Aksiyon
4 ( 265 puan )
Fiyat: $0
İsim Sea Battle 2
Yayıncı Byril
Tür Aksiyon
Boyut 55MB
Son Sürüm v2.8.3
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Sea Battle 2 is the most famous version in the Sea Battle 2 series of publisher Byril
Mod Version v2.8.3
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Sea Battle 2 APK indir

Çocukluk masa oyunları fazlaca komikti ve tüm yaşamın en güzel anılarıydı. Hepimizin Kızma Birader, Yılan ve Merdivenler, Deniz Savaşı, Satranç ve Tekel şeklinde mükemmel masa oyunları oynayan minik arkadaşlarımızla meşgul olduğumuz, bozulmamış hayatımızın en coşkulu günleriydi. Şimdi çoğumuz günlük işlerimize takılıp para ardında koşuyoruz ve çocukluğumuzun neredeyse her neşeli anını unuttuk. Fakat en güzel anları unuttuğunu görmek bizim için fazlaca zor ve bu yüzden bugün burada en sempatik modifikasyonu sunuyoruz – Sea Battle 2 MOD APK.

Sea Battle 2’yi daha ilkin oynamadıysanız, tıpkı eski tahta Sea Battle oyununuz şeklinde rahat bir oyundur. Temelde Android ve iOS akıllı telefonlar için geliştirilmiş sanal bir oyun sürümüdür. Akıllı telefonunuzun işletim sistemi için uygun uygulama mağazalarından kolayca indirebilirsiniz. Rakibinizin gemiyi yönetme noktasından çıktığınız ve tüm gemilerini dizginsiz saldırılarla yok etmeniz ihtiyaç duyulan rahat vakalara dayanıyor.

Ek olarak, aynı makaleye dahil olduğunuz esrarengiz oyunu da sunuyoruz – Sea Battle 2 MOD APK. Aynı oyun planı, arayüz ve birçok ek özellikten oluşan en sevdiğiniz masa oyununun parasız modifikasyonudur. Bu özellikli sürümü indirin ve en sevdiğiniz bağımlılıktan daha fazlasını elde edin!

Yüzlerce Vapur içinde bir Deniz Savaşının Keyfini Çıkarın

Sea Battle, çocukluk günlerimizin en sevdiğimiz masa oyunlarından biriydi ve o günlerde bu oyunun neredeyse her anından keyif alırdık. Çocukken sizinle oynayan tüm minik arkadaşlarınızı düşünün ve tüm bu arkadaşlarınızı Sea Battle – Sea Battle 2’nin sanal versiyonuna çağrı edin. Bu temelde hem Android hem de iOS tabanlı akıllı telefonlar için geliştirilmiş akıllı telefon tabanlı bir oyundur. . Direkt indirebilir ve tüm yaşlanmış anlarınızın keyfini bir saniye içinde çıkarabilirsiniz.

Deniz Savaşı 2 MOD APK

Oyunun mevzusuna ulaşınca, Sea Battle 2, en uygun oyun arayüzünden oluşan rahat bir tahta türü oyunudur. Burada siz ve rakibiniz fazlaca çeşitli Arsenal, cenk gemileri, uçaklar, denizaltılar, mayınlar ve radarlara haiz olacaksınız ve tek ihtiyacınız olan uygun adımları atmak ve rakibinizin her bir gemisini ondan ilkin yok etmek.

Tüm küresel oyunculara karşı savaşabileceğiniz ve yalnız arkadaşlık isteği göndererek onları dost edinebileceğiniz rahat bir oyundur. O halde bu mükemmel masa oyununa hazırlanın ve tüm arkadaşlarınızı bu kusursuz yolculuğa çağrı edin!

Sea Battle 2 APK Son Sürüm

Sea Battle 2 yalnız bir masa Sea Battle oyunu değil, hem de size, yok edilmiş bir şehrinizin olduğu ve o şehri tekrardan inşa etmek için çok önemli para kazanmanız ihtiyaç duyulan stratejik bir oyun arayüzü de sunuyor. Stratejik ve keyifli bir halde oynayabileceğiniz bu muhteşem oyunun içinde tüm hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada tüm arenaların ve gemilerin kilidini açmanız gerekiyor. Netice olarak, ek olarak çeşitli okullar, atölyeler, binalar ve fabrikalar, askeri üsler, tersaneler, fabrikalar, gökdelenler, simge yapılar ve fazlaca daha fazlasını inşa etmeniz gerekiyor.

Ek olarak, bu oyun içinde kendi avatarınızı da oluşturabilir ve cenk filonuzu en uygun sürükle ve bırak kontrolleriyle özelleştirebilirsiniz. Kendiniz için müthiş bir isim, havalı bir avatar ve en sevdiğiniz bayrağı seçme zamanı. Yolculuğunuza bugün başlayın!

Sea Battle 2 APK Hile

Sea Battle 2 size PvP 1v1 cenk modu, turnuva modları ve Kupa modları dahil olmak suretiyle üç değişik fazlaca oyunculu oyun modu sunuyor. Birincisi rahat olanıdır, bundan dolayı burada tek ihtiyacınız olan çevrimiçi rastgele adamlarla yada Feysbuk arkadaşınızla savaşmak ve tüm gemilerini yok etmek.

Ek olarak, turnuvaları da oynayabilir ve aynı anda dört kişiye meydan okuyabilir ve onlarla savaşabilirsiniz. En sevdiğinizi seçin ve en iyi oynayan o modda devam edin!

Ek özellikler almak için değiştirilmiş oyunu parasız indirin

Sürprizi ortaya çıkarma zamanı – Deniz Savaşı 2 MOD APK! Parasız modifikasyon ile Sea Battle 2 aynen oyununun tüm premium özelliklerinin keyfini çıkarmaya hazırlanın. Temel olarak, resmi oyun binalar, gemiler ve değişik füzeler şeklinde fazlaca sayıda uygulama içi satın alma ihtiva eder. Bunun haricinde, bu oyunda daha fazlasını elde etmek için Madeni Para, Elmas ve Yakıt şeklinde değişik para birimlerini yada kaynakları fethetmeniz gerekecek!

İşte değiştirilmiş versiyona olan gerekseme! Sea Battle 2 MOD APK zekice geliştirilmiş ve size sınırsız kaynaklar ve kesintisiz oyun içeren kullanışlı bir oyun arayüzü sunuyor. Ya sınırsız gemileri kullanmak istiyorsanız, Nukeler şeklinde en pahalı füzeler ve savaşlar için bitmek bilmeyen yakıttan oluşan Sea Battle 2 MOD APK ile onları zekice kullanabilirsiniz.

Asla bitmeyen satın alımları elde etmek için sınırsız para

Deniz Savaşı 2 MOD APK size sınırsız para sunuyor. Artık stratejik oyun bölümünden açıkça çıktınız ve şehrinizi askeri üsler, tersaneler, fabrikalar, gökdelenler, simge yapılar ve fazlaca daha fazlası şeklinde tüm yapılarla inşa edebilirsiniz. Para kazanmak için asla çevrimiçi maçlar yapmanız gerekmeyeceği rahat bir versiyon. Üstelik Sea Battle 2 MOD APK içinde her şeye kolayca erişilebildiği için herhangi bir düzensiz MOD menüsü kullanmak zorunda kalmayacaksınız!

Sea Battle 2 APK Sınırsız Para

Para engeli içinde Sea Battle 2, tersaneler, gökdelenler ve Askeri Üsler şeklinde aşırı seviyeli binaları seviyenizi yükseltmeden satın alamayacağınız kilitli oyun alışveriş menüsü ile de yerleştirilmiştir.

Bunu akılda tutarak, Sea Battle 2 MOD APK, tüm özelleştirmeler ve aynı oyun arayüzü ile size ilk seviyede erişilebilir tüm binaları içeren tamamen kilidi açık bir oyun sunuyor. Aşağıdaki bağlantıdan anında Sea Battle 2 MOD APK indirin ve en sevdiğiniz masa oyununun içine girin.

Reklam kesintisi olmadan akıcı oyun deneyimini yaşayın

Sea Battle 2’nin tüm kusursuz oyun özelliklerinin yanı sıra, bu değiştirilmiş oyunun tüm özelliklerinden akıcı bir halde özgürce yararlanabileceğiniz reklamsız bir oyun arayüzü de sunuyor. Evet, doğru duydunuz! Bu oyunu oynarken tek bir reklam, banner yada video ile karşılaşmazsınız. Bir tek en alttaki indirme düğmesine tıklayın ve hepsini sizin yapın!

son dokunuş

Günlük hayatınızdan sıkılıyor ve çocukluk hayatınızı mı yaşamak istiyorsunuz? Cevabınız Evet ise Sea Battle 2 MOD APK’mızı kesinlikle denemelisiniz! Size sınırsız premium kaynaklar ve reklamsız uygulama arayüzü ile parasız Sea Battle 2 modifikasyonunu vermek için geliştirilmiş kusursuz bir modifikasyon. Aşağıdaki indirme bağlantısını en kısa sürede tıklayın ve tüm çocuk yaşamı hayallerinizin keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarmak için bu oyunu tamamen size ilişik hale getirin!


Artık indirmeye hazırsınız Sea Battle 2 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir