Clone Armies
Clone Armies

Clone Armies APK v9022.12.8 (Sınırsız Para/Jeton) indir 2024

Clone Armies APK indirHey, Atıcılık türü sevenler! Her şey yolunda mı, yoksa stresli yaşamdan ve aynı Android oyununun desteğinden rahatsız mı oluyorsunuz? Evet ise, doğru yerdesiniz, bugünden beri sizi, şimdiye kadar hiç ima etmediğiniz olağanüstü m

Android Android Aksiyon
5 ( 678 puan )
Fiyat: $0
İsim Clone Armies
Yayıncı Elecube
Tür Aksiyon
Boyut 145MB
Son Sürüm 9022.12.4
MOD Sınırsız Para/Jeton
Orjinal Google Play
Clone Armies is the most famous version in the Clone Armies series of publisher Elecube
Mod Version 9022.12.4
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Clone Armies APK indir

Hey, Atıcılık türü sevenler! Her şey yolunda mı, yoksa stresli yaşamdan ve aynı Android oyununun desteğinden rahatsız mı oluyorsunuz? Evet ise, doğru yerdesiniz, bugünden beri sizi, şimdiye kadar hiç ima etmediğiniz olağanüstü mekanikleri ve atış taktiklerini içeren bir Android oyununa dahil edeceğiz. Hepimiz teknolojik insanlarız ve sonunda tüm son savaşlarda olduğu gibi ordunuzu klonlayabileceğiniz teknik bir Android oyunu bulduk!

Klon Orduları MOD APK

Evet, Clone Armies Android oyunundan bahsediyoruz! Makaleden önce bu oyunu duymuş olanlar için iyi. Ama bu oyunu daha önce oynamadıysanız veya duymadıysanız, sadece sizin için geliştirilmiş harika bir seçim. Clone Armies, animasyonlu çekim modları içeren bir taktik Android oyunudur. Öncelikle, bir mucit olduğunuz ve tüm askerleri son savaşları olarak klonladığınız bir klonlama oyunudur!

Hala şaşkınlık hissetmiyorum! Bekleyin, sizin için daha olağanüstü bir şeyimiz var – Klon Orduları MOD APK! Zorluklar, görevler, oyun arayüzü ve kaynaklar açısından aynı oyundur, ancak tek fark, sonsuz para, reklamsız arayüz ve çok daha fazla premium oyun özellikleri dahil olmak üzere bazı gelişmiş oyun özellikleridir. O halde Klon Orduları MOD APK’sini en kısa sürede indirin ve en alttaki tüm özelliklerin keyfini çıkarmaya başlayın!

Clone Armies APK Para Hilesi

Bir ordu atış sevgilisi misiniz ve böyle bir arayüze dayalı sanal bir Android oyunu oynamak ister misiniz? Evet ise, en kısa sürede Clone Armies Android oyununu indirin! Clone Armies, bir ordu oluşturmanız ve en zorlu görevleri kazanmanız gereken atış tabanlı bir Android oyunudur. Kulağa basit geliyor, değil mi? Alışılmadık bir oyun ve izlenecek yol içeren yeni tür Android oyunlarını herkes sevdiğinden, hadi daha çıtır yapalım!

Klon Orduları MOD APK

Yani yeni nesil bir Android oyunu olan Clone Armies, benzersiz bir oyun yönü yarattı! Klon Orduları bir tür teknoloji Android oyunu olduğu için tüm aklınızı başınızdan alacak. Oyuna göre, burada ordunuzu stratejik olarak kullanmanız ve ölümcül dalgaları tamamlamak için yeni askerlerle hevesle birleştirmeniz gerekiyor! Göründüğü kadar karmaşık değil; sadece Clone Armies’i indirin ve kendi başınıza oynamaya başlayın! seveceksin!!

Clone Armies APK Sınırsız Para

Animasyonlu bir oyunun stratejik becerilere nasıl ihtiyacı olabilir, diye düşünüyor olmalısınız, değil mi? Bu yasal bir soru, ama sadece bu oyunu oynamayana kadar. Öncelikle, oyun %100 stratejik becerilere dayalıdır, çünkü burada ilk ordu adamınızı oluşturarak başlayabilir ve olabildiğince çok askeri yenebilirsiniz. Rakipler tarafından öldürüldükten sonra, sadece yeni bir asker oluşturamazsınız, aynı zamanda o son askeri klonlayabilirsiniz, bu da önceki tüm hareketlerinizi sonuç olarak yapacaktır!

Bu stratejik görüşü anladın mı? Temel olarak, her seviyede üç yıldız kazanmak için tüm oyunu birkaç hamlede kazanabilecek şekilde üssünüzü özelleştirmeniz gerekiyor. Bu yüzden bugün oynamaya başlayın ve en az bir düşmanı tek bir asker veya mümkünse daha fazlasını kaybederek yenmeye çalışın! Ordunuzu birden fazla savaş adamına Klonlamanın tadını çıkarın!

Klon Orduları MOD APK

Clone Armies APK Son Sürüm

Oyun modları, Klon Ordularının bir sonraki etkili tarafı ve 50 Milyondan fazla Android oyuncusunu çeken tek kısım! Çok yönlü bir oyun olan Clone Armies, size tümü farklı oyun stilleri ve olağanüstü oyun özellikleri içeren 3+ özel oyun modu sunar.

Birincisi, muazzam zorlu görevler içeren Öykü modudur. Ardından, sonsuz haritada sınırsız ordular dahil Sandbox, arkadaşlarınızla oynamak için Çok Oyunculu mod ve hem benzersiz hem de kooperatif modu ek çevrimiçi zorlukları oynamak için Meydan Okuma modu gibi birkaç ek mod da vardır!

Clone Armies APK Hile

Bir Android atış animasyon oyunu olan Clone Armies, 25’in üzerinde farklı asker dahil olmak üzere nişancı eklentilerini içerir. Tüm bu askerler farklı silahlar, savunma gücü ve HP içeriyor! Bu oyunda Pyro, Sandbags, Brute, Tank, Private, Commando, Cadet, Piyade, Gunner, Marksman, Grenadier ve Reaper gibi çok sayıda çizgi film askeri var.

Bunun dışında, Çok Oyunculu ve Mücadelelerde Miki Turret, Landmines, MK2 Turret, Launcher, Tomahawk, Force Field ve Ray Turret gibi bazı ekipmanların da keyfini çıkarabilirsiniz. Bu yüzden en kısa sürede bu oyunu indirin ve tüm bu mekaniklerin keyfini çıkarmaya başlayın ve güçlü bir orduyu olgunlaştırmak için hepsini yükseltin!

Klon Orduları MOD APK

Clone Armies APK Jeton Hilesi

Değişiklikler, uygulamaların ve oyunların yeniden oluşturulmuş sürümleridir ve tek bir kuruş ücret alınmadan halihazırda etkinleştirilen premium avantajları içerir! Sonuç olarak, karmaşık zorluklarla tek bir kesinti olmadan savaşmanıza yardımcı olmak için Clone Armies’in modifiye edilmiş veya kırılmış versiyonunu geliştirdik!

Klon Orduları içinde profesyonel bir oyuncu veya yeni başlayan biri olun, Klon Orduları içinde meydana gelen tüm sıkıntı ve kesintileri ortadan kaldırmak için bu değişikliğe ihtiyacınız var. O halde bu hataları, reklamları ve kaynak eksikliğini atlamayı bırakın ve en alttaki indirme bağlantısından Clone Armies MOD APK’yı anında indirin!

Son olarak, sınırsız jetonlarla sonsuz ordu alımları yapabilirsiniz.

Klon Orduları MOD APK ile sunulan ilk ayrıcalık Sınırsız Paradır! Bu komut dosyasına göre, Klon Orduları MOD APK size hem gümüş hem de altın olmak üzere sonsuz para verme yeteneğine sahiptir! Ve bu paraları sonsuz sayıda aldıktan sonra, büyük bir Ordu Kartları koleksiyonu içeren yüzlerce kapsül kasası satın alabilirsiniz.

Bu yüzden, rakiplerle savaşmak için aynı basit ordu adamlarını kullanmayı bırakın ve silah makineleri, RPG’ler ve tüm bu harika şeyler dahil olmak üzere en güçlü ordu adamlarının keyfini ücretsiz olarak çıkarmak için Clone Armies MOD APK’yı indirin. Hepsinin tadını çıkarın!!

%100 reklamsız oyun arayüzü ile özel olarak değiştirilmiş bir sürüm

Reklamsız bir oyun arayüzü olmadan indirmeye değer değiştirilmiş Android oyunları yok. Milyonlarca oyuncu ve uygulama kullanıcısı bile, çevrimiçi video ve banner reklamlardan kurtulmak için yalnızca değiştirilmiş sürümü indirir. Bunu göz önünde bulundurarak Clone Armies MOD APK, bu can sıkıcı reklamları izlemeden oyunun her saniyesinin tadını çıkarabileceğiniz tamamen kesintisiz bir oyun arayüzü oluşturdu.

Öyleyse, her duvarda çevrimiçi reklamlarla en sevdiğiniz oyun Clone Armies’i oynamaktan rahatsız olan sizseniz; Klon Orduları MOD APK’sini en kısa sürede indirin!

En sevdiğiniz oyunu herhangi bir Android işletim sisteminde gecikme ve kök erişimi olmadan çalıştırın

Son olarak, Clone Armies MOD APK, resmi sürümden daha uygun sürümdür, çünkü burada size aynı oyun arayüzünü ek özelliklerle sunuyoruz. Burada sunulan oyun arayüzü resmi olanla aynı!

Üstelik The Clone Armies MOD APK oyunu, herhangi bir Android akıllı telefonda, root erişimi olmadan bile kolayca çalıştırılabilir. Android 4.4’ün üzerinde hangi Android işletim sistemine sahip olursanız olun! Clone Armies MOD APK indirin ve en sevdiğiniz oyunun keyfini hayal ettiğiniz özelliklerle çıkarın!

Klon Orduları MOD APK

Nihai Karar

Klon Orduları, Ordu oyunlarının en yeni konseptidir, çünkü burada tüm oyun yönü teknolojikleştirilmiştir ve bu sefer daha fazla stratejiye ihtiyaç vardır. Ek olarak, karmaşık bir Android oyunu olarak görüyorsanız, Clone Armies MOD APK’sına gidebilirsiniz.

Bu değiştirilmiş sürüm, en güçlü ordu veya reklamsız arayüz ise, istediğiniz tüm özelliklerin kilidini açacaktır. Düşünmeyi bırakın ve Clone Armies MOD APK’yı akıllı telefonunuza veya yine de anında indirin, bu oyunla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya yorum yapın!


Artık indirmeye hazırsınız Clone Armies ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir