Snapchat
Snapchat

Snapchat APK v11.90.1.31 (Premium) indir 2022

Snapchat APKSnapchat APK, Android'deki en iyi hikaye oluşturma ve paylaşma platformudur ve Snap bu uygulamayı geliştirdi. Bu uygulamayı kullanarak sohbet edin ve insanları takip edin. Uygulamayı kullanarak tüm yaşayan ve hikaye yaratan insanları keşf

Android Android Arkadaşlık
4 ( 515 puan )
Fiyat: $0
İsim Snapchat
Yayıncı Snap Inc
Tür Arkadaşlık
Boyut 86 MB
Son Sürüm 11.90.1.31
MOD Premium
Orjinal Google Play
Snapchat is the most famous version in the Snapchat series of publisher
Mod Version 11.90.1.31

Snapchat APK

Snapchat APK, Android’deki en iyi hikaye oluşturma ve paylaşma platformudur ve Snap bu uygulamayı geliştirdi. Bu uygulamayı kullanarak sohbet edin ve insanları takip edin. Uygulamayı kullanarak tüm yaşayan ve hikaye yaratan insanları keşfedin. Snap, bu uygulamayı 2013 yılında Google Play Store’da kullanıma sundu ve şimdiye kadar 25 milyon olumlu yorum ile 1 milyar indirmeyi geçti.

İndirme MOD APK

Devasa sosyal sohbet ve kısa klip paylaşım platformlarından biri. Zaten Facebook, Instagram platformları, değerli içerikleri insanlarla paylaşmak için kullanılabilir durumda. Ancak bu, diğer sosyal platformlarla karşılaştırılmak için bir adım öne çıkıyor. Snap’in yeni fantastik ürününe katılın, bu uygulama aracılığıyla yaratıcı insanları keşfedin.

Paylaşmak için bir çırpıda çekin

Snapchat APK’yı açtığınızda, ana sayfanız bir kamera sayfası olarak kalacaktır. Uygulama üzerinden fotoğraf çekmek için yuvarlatılmış köşe simgesine dokunmanız yeterlidir. Fotoğrafı çekmek için düğmeye basmanız ve mevcut anı kaydetmek için düğmeyi basılı tutmanız yeterlidir. Enstantane veya video çekmek, bu uygulamadan önemli ölçüde basitleştirilmiştir. Her geçen gün dünya snap severler bu uygulamaya lenslerini yüklemekte ve güncellemektedir. Her kullanıcı lensi ücretsiz olarak kullanabilir. Lense, bir Snapchat kamerasından fotoğraf çektiğinizde yaratıcı filtre sağlamak anlamına gelir. Bitmoji, her erkek ve kız çocuğu için inanılmaz bir özelliktir. Kendinizi ifade etmenizde fayda var. Uygulama topluluğunun yeni lenslerini deneyin.

İndirme MOD APK

Zengin sohbet sistemi

Snapchat APK’da, sohbet sisteminin kullanımı hayranlık uyandırıcıdır. Sohbet yöntemiyle, platform arkadaşlarınız ve takipçilerinizle bağlantıda kalın. Bu sohbet modu aracılığıyla düşüncelerinizi paylaşın ve hikayeler oluşturun. Kullanıcılar görüntüleri güvenli bir şekilde gönderebilir ve yazılan mesajlar 24 saat sonra silinir – bu özellik güvenlik nedeniyle sohbette yapılır. Görüntüyü sohbet modunda açıp gördüğünüzde otomatik olarak sohbet geçmişinden silinmiştir. Görüntülü sohbet özellikleri de tüm kullanıcılar için mevcuttur. Bu görüntülü sohbete en fazla 16 üye katılabilir. Sohbet ederken lensleri ve filtreleri kullanabilirsiniz.

Komik hikayeler oluşturun

Hikaye Snapchat APK’dır ve çoğu kullanıcı bu uygulamayı hikaye yapmak için kullanır. Uygulama, daha komik ve net görünen filtreler içeriyor. Takip eden siz ve arkadaşınızın hikayesi ana sayfanın üst kısmında çıktı. Ana bölüm hikayelerinden arkadaşınızın günlük güncellemesini görün. Ayrıca uygulama, Snapchat topluluğunun ilgi alanına göre başka hikayeler de önerir. Bu uygulamada ne tür içerikler aradın, bu uygulama sana o tür hikayeleri önerdi. Keşfetme bölümünden son dakika haberlerini ve trend videoları keşfedebilirsiniz. Dünyaca ünlü medya platformları da bu uygulamaya özgün içerik sağlamaktadır. Yalnızca orijinal hikayeleri görebilirsiniz.

İndirme MOD APK

Spot ışığı oluştur

Snapchat APK, bu uygulamaya bir spot özelliği sunar. Favori fotoğraflarınızı sergilemenize yardımcı olacaktır. Dünyada kim olduğunuzu keşfetmek için enstantanelerinizi öne çıkarın. Bu fotoğraflar arkanıza yaslanmak, rahatlamak, doğayı izlemek ve daha fazlası gibi görünüyor. Favori hikayenizi seçin ve anında arkadaşlarınızla paylaşın. Spotlight vitrin enstantanelerinizi görmekten çok memnunlar. Belirli kullanıcılar değil, yalnızca bu özelliği kullanır. Her kullanıcı ön plana çıkan görüntüyü ekleyebilir. Doğrulanmış kullanıcının profili, adın yanında mavi renkli doğrulama rozetini içerir.

yeni anılar yaratmak

Yaşadığınız zamanın arka yüzünü gördüğünüzde, eski resimler sadece eski anıları keşfeder. Snapchat APK, tüm kullanıcılara en sevdikleri anlık görüntüleri kaydetmeleri için anılar özellikleri sağlar. Her kullanıcı favori koleksiyonuna sınırsız fotoğraf ekleyebilir. Kullanıcılar istedikleri zaman en sevdikleri görüntüyü seçebilir ve bu eski anıları getirecektir. Hiçbir şey anılarınızı geri getiremez, ancak fotoğraflar anılarınızı geri getirmeye yardımcı olur. Bu harika özellikleri tüm kullanıcılara sağladığı için geliştiriciye şapka çıkartın. Eskilerden kalan anılarımızı asla kaybetmememize yardımcı olur. Anı koleksiyonunuzu arkadaşlarınızla paylaşın ve arkadaşlarınız da anılarınızı izleyebilsin.

İndirme MOD APK

Arkadaşlık profili

Snapchat APK, bu arkadaşlık profilini gerçek hayatta iyi arkadaşlarla kalanlar için sunar. Bir arkadaşlık profili, iki arkadaş arasındaki bağı keşfedecektir. Her arkadaşlık profili kullanıcısının özel bir profili vardır ve bu onların arkadaşlık bağlarını araştırır. Ayrıca, özel profil hayatlarındaki özel anları keşfedecek. Ortak cazibelere sahip olduğunuza göre daha fazla insan ve ilgi alanı keşfedin. Ayrıca, keşif bölümünden insanların arkadaşlık tılsımlarını görüyorsunuz.


Artık indirmeye hazırsınız Snapchat ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir