Summoner’s Greed
Summoner’s Greed

Summoner’s Greed apk v1.46.7 (Sınırsız Para) indir 2024

Summoner’s Greed APKAçgözlülüğünüze hiç şaşırdınız mı? Bu uygunsuz bir soru soruyorum ama bu makaleyi okuduktan sonra sözlerim hakkında tam bilgi edineceksiniz. Google Play Store'da Android oyunları için yüzlerce oyun var, ancak buradaki erkeklerin ç

Android Android Oyun
4 ( 256 puan )
Fiyat: $0
İsim Summoner’s Greed
Yayıncı PIXIO.
Tür Oyun
Boyut 100MB
Son Sürüm 1.46.7
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Summoner’s Greed is the most famous version in the Summoner’s Greed series of publisher
Mod Version 1.46.7

Summoner’s Greed APK

Açgözlülüğünüze hiç şaşırdınız mı? Bu uygunsuz bir soru soruyorum ama bu makaleyi okuduktan sonra sözlerim hakkında tam bilgi edineceksiniz. Google Play Store’da Android oyunları için yüzlerce oyun var, ancak buradaki erkeklerin çoğu en komik karakterleri ve harika oyun hikayesini içeren animasyonlu oyunlar oynamayı seviyor. Bugün, en çok indirilen tonlarca Android oyununu yaratan geliştirici markası olan PIXIO oyunlarının böyle bir kreasyonu ile karşınızdayız.

Summoner's Greed MOD APK

Oyun, hem Android hem de iOS akıllı telefonlar için geliştirilen Summoner’s Greed. Şimdi, Summoner’s Greed adından geçtikten sonra oynanışı hayal edebilirsiniz. Açıkça görülüyor ki, siz Summoners ekibisiniz ve açgözlülükle bir şey çaldınız ve şimdi çalınan eşyalarınızı güçler tarafından korumanız gerekiyor. Şimdi onu koruma ve ondan daha fazlasını elde etmek için tüm ölümcül kahramanlarla savaşma zamanı!

Bunun dışında, size aynı resmi oyunun harika oynanış içeren değiştirilmiş versiyonunu da veriyoruz! Oyunun bu büyülü versiyonu, Summoner’s Greed‘den her gece hayalini kurduğunuz en özel özellikleri size sunacak. Şimdi en alttaki bağlantıdan oyunun deluxe sürümünü indirip yükleyerek hepsini ücretsiz olarak tamamlayabilirsiniz! Öyleyse beklemeyi bırak ve numaralar yapmaya başla!

En zeki ve en komik Strateji oyununu oynayın

Animasyonlu oyunlar, en çok arzulanan oyun türlerimizdir, çünkü bu oyunlar tonlarca eğlenceli his içerir. Fantastik bir hikayeye sahip animasyonlu oyun arayüzünü içeren bir Android oyunu bulmaktan daha keyifli bir şey düşünün. Summoner’s Greed ile tanışın! Şimdiye kadar oynadığım en etkileyici stratejik ve canlı Android oyunu! Ona aşık olmanızı sağlayacak olağanüstü grafikler içerir.

Ayrıca, oyun milyonlarca oyuncu tarafından indirilir ve günlük olarak oynanır ve Google Play Store’da 4,3 yıldızla derecelendirilir, böylece oyuna güvenebilirsiniz! Şimdi bitirdik ve şimdi Play Store’dan basit olanı veya en alttaki indirme bağlantısından öne çıkan oyunu anında indirmenin zamanı geldi!

Summoner's Greed MOD APK

Kral tarafından çaldığınız hazineyi tüm kralın gücüyle savunun

Şaşırtıcı şeker ezme arayüzü, PUBG atış arayüzü veya zeka oyunları gibi her oyunda aynı hikayeden sıkıldınız mı? Evet ise, o zaman PIXIO – Summoner’s Greed tarafından geliştirilen en çok indirilen strateji oyunlarından birini denemenin zamanı geldi. İsim size oyun hakkında tam bilgi verebilir.

Üstelik King’in hazinesini çaldığınız animasyonlu bir oyun, basit bir adam değil! Şimdi aynı bölgede sıkışıp kaldınız ve kral tüm ordusunu sizinle savaşmak ve hazineyi geri almak için gönderiyor. Oyun planına göre, sihirdarlarınızı gönderirken o hazineyi o ordudan korumanız gerekiyor! Bu şeyin tadını bir kez çıkarın ve sadece şaşırın!

Güçlerle savaşmak için çeşitli canavarları ve köleleri çağırın

Çeşitlilik veya Çok Yönlülük, en güçlü sihirdar çeşitliliğini sunduğundan, Sihirdarın açgözlülüğünde bulunan başka bir özelliktir. Her seferinde aynı Sihirdardan asla sıkılmayacaksın, oysa 10’dan fazla sihirdardan birini seçebilirsin.

Bu çeşitlilik Chronus, Slimy, Mocha, Lightning, Stacky, Puffy, DeathBite, Ash ve Rocky’yi içerir. Ayrıca, Soldier, Warrior, Elite Soldier, Berseker, Royal Soldier, Royal Warrior, The Dark Knight ve son olarak kral gibi çok çeşitli zorlu düşmanlara da sahip olacaksınız. O halde oyunu oynamaya başlayın ve bugün bu çok yönlü oyunun tadını çıkarın!

Summoner's Greed MOD APK

Çok çeşitli içerikler içeren stratejik oyunun tadını çıkarın

İçerik, size animasyonlu slime arayüzü sunan tek oyun olduğu için Summoner’s Greed‘in en dikkat çekici özelliklerinden biridir. Üstelik, bu bir hayatta kalma oyunu değil, ama bir soygun ekibinin çalınan hazinelerini kralın ordusundan korumasına yardım etmen gerekiyor!

Android oyunlarında böylesine istisnai veya nadir bir türden daha keyifli ne olabilir? Size 100’den fazla zorlu seviye, toplanacak düzinelerce canavar ve kule, orijinal tür grafikler, benzersiz oyun ve oyun seviyelerinin her birini oynarken sizi şaşırtmak için yüzlerce karakter yükseltmesi sunuyor!

Telefonunuzda gelişmiş oyun için değiştirilmiş sürümü edinin

Gözden geçirilmiş sürüm, oyun içinde ödenen premium kaynakların çoğunu size sunmak için geliştirilmiş, zengin özelliklere sahip sürümdür. Adı Summoner’s Greed MOD APK ve sonsuz sayıda aynı kaynakları içeren en mükemmel oyun arayüzünü size sağlayacaktır.

Ayrıca, reklamsız oyun arayüzü ve tamamen kilitsiz arayüz ile de hayran kalabilirsiniz. O halde beklemeyi bırakın ve Summoner’s Greed MOD APK‘sini anında indirin; Herhangi bir Android işletim sistemi arayüzünde çalışan herhangi bir akıllı telefon üzerinde çalışabilir. Daha fazlasını elde edin! Summoner’s Greed MOD APK‘sını indirin!

Summoner's Greed MOD APK

Sınırsız parayla ekibinizi daha güçlü hale getirme zamanı

Hey Oyuncular, Aşırı güçlü bir şey yapmak ister misiniz? Summoner’s Greed MOD APK’sini oynayın, size sınırsız para sunan ücretsiz modifiye versiyonudur. Bu hiç bitmeyen madeni paralara ve elmaslara sahip olduktan sonra, zorlu kralın savaşçılarını yenmek için ölümsüz bir ordu satın alabilir ve yaratabilirsiniz. Artık Summoner’s Greed MOD APK ile Deathbite ve Slacky gibi en güçlü karakterleri maksimum limitte ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sihirli şeye sahip olduğunuz için herhangi bir kaynağa ihtiyacınız yok!

Tamamen kilidi açılmış oyun arayüzü ile yazılmış sürüm

Hiç kimse kilidi açılmış güçlendirici eklentilere ve efsanevi karakterlere sahip olmadan sonsuz parayı kullanamaz. Bunlar sadece para harcayabileceğiniz şeyler olduğundan ve oyunu bir kez bile oynamadıysanız, efsanevi kahramanlar ve kusursuz güç arttırıcılar gibi kilitli oyun öğelerinden rahatsız olacaksınız.

Bu yüzden uygulama içi ödeme ve mücadeleyi atlayın ve bunun yanı sıra Summoner’s Greed MOD APK’sını indirin. Modifiye edilmiş oyun, size üst düzey efsanevi karakterler ve yüzlerce güçlü eklenti içeren tamamen kilidi açılmış oyun arayüzünü verir.

Sıfır reklam içeren sürümle oyunun her anının tadını çıkarın

Son olarak, Summoner’s Greed MOD APK, aynı kaynaklar, kahramanlar ve rakipler içinde size aynı oyun arayüzünü %100 reklamsız arayüzle sunuyor. Evet, doğru duydunuz! Yerleşik bir özellik olduğundan ve size uygun bir oyun ortamı sunduğundan bir reklam engelleyici indirmeniz gerekmez. Bugün tüm ayrıcalıklı özelliklerin tadını çıkarın! En alttaki bağlantıya tıklayın ve Summoner’s Greed MOD APK‘sini anında akıllı telefonunuza indirin!

Summoner's Greed MOD APK

Summoner’s Greed oynarken ortaya çıkan tüm sıkıntılardan kurtulmanın ve en harika oyunu ücretsiz olarak edinmenin zamanı geldi! Summoner’s Greed MOD APK‘sını indirin! Bu ücretsiz oyunu aşağıdaki bağlantıya dokunarak ve sıfır zahmetle kurarak indirebilirsiniz. Oyun, yukarıdaki özelliklerin tümü ile herhangi bir dezavantaj olmadan size reklamsız bir arayüz sağlar. Öyleyse beklemeyi bırak ve efsanevi kahramanlarla sonsuz büyüler yapmaya başla!


Artık indirmeye hazırsınız Summoner’s Greed ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir