Takashi Ninja Warrior
Takashi Ninja Warrior

Takashi Ninja Warrior APK v2.6.5 (Tanrı Modu/Sınırsız Para) indir 2024

Takashi Ninja Warrior APKEn iyi ninjaların doğduğu Takashi Ninja Warrior'a hoş geldiniz. Japon şeytani suikastçılarını hepiniz biliyorsunuzdur. Ustaca hareket et, mükemmel saklan, atanan görevleri sessizce tamamla. Ve konu saklanmaksa, özel köpekler

Android Android Oyun
5 ( 592 puan )
Fiyat: $0
İsim Takashi Ninja Warrior
Yayıncı Horizon Games Inc.
Tür Oyun
Boyut 110MB
Son Sürüm v2.6.5
MOD Tanrı modu/Sınırsız para
Orjinal Google Play
Takashi Ninja Warrior is the most famous version in the Takashi Ninja Warrior series of publisher Horizon Games Inc.
Mod Version v2.6.5
Content Rating PEGI 16

Takashi Ninja Warrior APK

En iyi ninjaların doğduğu Takashi Ninja Warrior’a hoş geldiniz. Japon şeytani suikastçılarını hepiniz biliyorsunuzdur. Ustaca hareket et, mükemmel saklan, atanan görevleri sessizce tamamla. Ve konu saklanmaksa, özel köpekler veya kameralar bile arkadaşlarının varlığını tespit edemez. Yani ninja suikastçılar her zaman bir çeşit gizemli varlık olmuştur. Adını duymak bile rakibi korkutup yüzünü morartmaya yeter. Çatışma kararlarını unutun, özel olarak eğitildiler. Ve sen sadece sıradan bir insansın.

Bugün kesinlikle size hitap edecek bir oyun tanıtacağım. Gizli aksiyon görevlerini sevenler ve en iyi suikastçılar olmak isteyenler Takashi Ninja Warrior’ı denemeliler. Kendinize mükemmel bir ekipman parçası giydirmek için yıllarca süren zorlu bir eğitimden sonra özel bir şekilde çalışmaya başlayın. İlk görevler size veriliyor, tamamlayın. Çabalarınız için tebrikler, çünkü o zaman bir suikastçı olursunuz. Ninja, nesilden nesile aktarılan üstün becerilere sahiptir. Gerçek bir ninja iseniz büyük bir gurur.

Takashi Ninja Savaşçımodandroid

Takashi Ninja Warrior APK indir

Yüzlerce yıl boyunca, ninjanın durumu aynı kaldı ve hatta gelişti. Çünkü kimse onların varlığını tehdit edemez. Aksine, ninjaya veya sevdiklerine zarar veren düşünce veya eylemlere sahip olanlar. O zaman en iyi suikastçıların görevinde adınızı alacak kadar şanslı olduğunuz için tebrikler. Ninjaların gelişimini durduracak kimse olmadığı için, hala güçlü bir şekilde büyüyorlar. Bu Takashi Ninja Warrior oyunu, suikastçının varlığını daha iyi anlamanızı sağlayacak. Güçlenmelerinin nedeni ve görevleri sırasında başlarına gelenler Takashi Ninja Warrior’da cevaplanacak.

Takashi Ninja Warrior mod ücretsiz

Oyuna en düşük görev seviyesiyle suikast görevleriyle başlayın. Keskin kılıcıyla hedefin arkasından yavaşça ilerleyin, görevi fark edilmeden tamamlayın. Bu şeyler yavaş yavaş yeraltı dünyasının havalı patronlarının peşini bırakmayan korkulara dönüştü. Her zaman bir gün suikaste uğrayacaklarından endişe ederler. Görev, birçok başarılı suikast girişimi ile güçlendirilecek ve statünüz dahili olarak güçlendirilecektir. Dışarıda güçlü olmak yeterli değil, zirveye doğru pratik yapın. Ninja lideri olarak on bin kişinin üzerinde duruyor.

Takashi Ninja Savaşçısı şık apk

Takashi Ninja Warrior APK Hileli indir

En iyi arkadaşının sınırı nedir? Hiç üstesinden gelmeye çalıştın mı? Birinci sınıf bir ninja olma hayaliniz varsa, kendi sınırlarınızı aşmanız kesindir. Bütün bunları yaşadıktan sonra, farklı bir insan gibi olacaksın. Dünyanın en korkunç şeyleriyle savaşan yepyeni bir hayat sizi karşılayacak. Canavarlar arayışınızda olacak. Büyük bir güç taşıyarak kendi türünü de aşmış ve bir yerin kralı olmuştur. Görevin onu yok etmek, suikast yapamazsan kavga çıkacak. Şampiyonluk seviyesine güçlü olmak için kesintisiz atılım.

Takashi Ninja Savaşçı modu

Takashi Ninja Warrior Sınırsız Para

Güçlü olmak için birçok faktör gereklidir. Kalıcılık, sizi büyüten dış güçlerin en önemlisidir. Buna rağmen, becerilerinizi geliştirmeniz de gereklidir. Birçok yeni hamle oluşturmanıza yardımcı olur, eski hamleler hasarı artıracaktır. Görevler daha basit olacak, mükemmel bir şekilde tamamlamak istediğiniz şey. Günlük uygulama aynı zamanda size gerçek bir savaş deneyimi de sunar. Bir ninja için suikast becerileri onların standardı olacaktır. Tüm becerilerinizi yükseltmeye çalışın, ardından ana karakter olacaksınız.

Takashi Ninja Warrior mod indir

Kendi hayallerini gerçekleştirmek herkesin istediği bir şeydir. Düşmanlarına suikast düzenlemek için bir ninja suikastçıya dönüş. Kendi isteklerinizi yerine getirme hissinin tadını çıkarın. Ninja dünyasına hükmetmek için güçlü olmak, onları toplumun zirvesine çıkarır. Kötü insanlarla savaşan efsanevi ninjaların rolünü oynamak için Takashi Ninja Warrior modunu indirin.


Şimdi indir (110MB)

Artık indirmeye hazırsınız Takashi Ninja Warrior ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaHorizon Games Inc.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir