Ultimate Offroad Simulator
Ultimate Offroad Simulator

Ultimate Offroad Simulator APK v1.6.0 (Sınırsız Para/Elmas) indir 2024

Ultimate Offroad Simulator APK indirUltimate Offroad Simulator, Sir Studios'un en güçlü SUV koleksiyonuna sahip olmanızı sağlar. Buraya araba getirmeyi zorlaştıran herhangi bir arazi türü yok. Manuel kontrol mekanizması ve gerçekçi görünümü ile Ultim

Android Android Oyun
4 ( 423 puan )
Fiyat: $0
İsim Ultimate Offroad Simulator
Yayıncı Sir Studios
Tür Oyun
Boyut 165MB
Son Sürüm 1.6.0
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
Ultimate Offroad Simulator is the most famous version in the Ultimate Offroad Simulator series of publisher Sir Studios
Mod Version 1.6.0
Content Rating PEGI 3

Ultimate Offroad Simulator APK indir

Ultimate Offroad Simulator, Sir Studios’un en güçlü SUV koleksiyonuna sahip olmanızı sağlar. Buraya araba getirmeyi zorlaştıran herhangi bir arazi türü yok. Manuel kontrol mekanizması ve gerçekçi görünümü ile Ultimate Offroad Simulator, sürüş deneyimini seven herkesin tercihi. Çeşitli seyahat seçenekleri arasından seçim yapın, dünyanın herhangi bir yerine istediğiniz yere gidin. Arazi türleri arasında hızlı geçiş. Örneğin, bir otoyolda seyahat ediyorsanız ve çöl arazisine geçmek istiyorsanız. Oyundan çıkmak zorunda kalmadan tamamen mümkündür. Hepsi birbiriyle yakından ilişkilidir, çok gerçektir.

Bu oyunda yüzleşmeyi bekliyorsanız, bu oyun size göre değil. Offroad tarzında sürüşe odaklanın, oyunun konusu bu. Ancak , atmosferi daha canlı seviyorsanız, Car Parking Multiplayer , Bus Simulator: Ultimate gibi birçok sürüş simülasyon oyunu hala var . Şimdi oynayın ve park etme becerilerinizi test edin. Ultimate Offroad Simulator, çok çeşitli araç ve motorlarla size hitap edecek. Tüm farklı arazi türlerini fethedin, offroad becerilerini hemen geliştirin.

Nihai Offroad Simülatörü modu

Ultimate Offroad Simulator APK Son Sürüm

Görüntüden itibaren, Ultimate Offroad Simulator oyuncularındaki ses efektleri gerçekliği hissetti. Her şey araç simülasyonu etrafında dönüyor, son derece etkileyici, gaz pedalına her tıklamada motor sesi. Gerçek bir arabadaymışsınız gibi hissetmenizi sağlamak için hepsi birlikte çalışır. Özel bir özellik olan Sir Studios, oyuncuların aracı tanımlamasına yardımcı olmakta çok başarılı oldu. Çok oynarsanız, sadece motoru duysanız bile, hangi araba olduğunu bilmek kolaydır. Bunun gibi sadece birkaç küçük ayrıntı, ancak yayıncı bunu zekice yaptı. Oyuncunun park etme yeteneğini kontrol etmek için zorluklarla Gerçek Araba Park Etme 2 . Bunu herhangi bir durumda iyi bir şekilde başarabilir misin?

Ultimate Offroad Simulator APK Sınırsız Para

Yarış arabaları, SUV’lar, arazi araçları, 4WD pikaplar gibi her türlü arabayı bulacaksınız… Ama hepsinin adı veya markası yok. En kolay ayrım fiyat ve Hız, Taşıma, Kavrama gibi temel performans parametreleridir. Oyuncular bir araba satın almadan önce 360 ​​derece döndürerek ön izleme yapar. Yanlış kararlar vermemek için dikkatlice gözlemleyin. Ultimate Offroad Simulator MOD’u indirirseniz, araba satın alırken tereddüt etmenize gerek kalmaz. Elmaslar ve nakit büyük miktarlarda mevcuttur, sadece beğendiğiniz arabayı satın alırsınız.

Ultimate Offroad Simulator APK Sınırsız Elmas

İstediğiniz aracı seçin, ardından Yükselt’i seçin. Artık Motor (motor), Turbo (turboşarj), Lastikler (lastikler), Şanzıman (vites değiştirme), Süspansiyon (süspansiyon) ve Nitro gibi yükseltilebilir parametreleri göreceksiniz. Yükseltilecek 20 seviye vardır, daha sonra maliyet artar. Arabanızı olabildiğince güçlü yapın, her türlü engebeli arazi artık sizi ilgilendirmiyor.

Ultimate Offroad Simulator APK Hile

Motoru ve içindeki parçaları değiştirmenin yanı sıra. Oyuncular ayrıca daha göz alıcı bir forma sahip olmak için arabayı kolayca özelleştirebilirler. Jantlar (jant), Boya (boya), Pencere Tonu (pencere rengi), Duruş Ayarı, Ledler ve Metal Kaplama burada yapabileceğiniz şeylerdir. Farklı bir motora sahip bir araç yapmak sizin için zor olsa da görünüş olarak öyle değil. Ultimate Offroad Simulator, oyuncuların başka hiçbir şeye benzemeyen şeyleri özelleştirmesini sağlar. Örneğin, arabanızın boya rengi, örneğin çeşitli renkler seçin.

Nihai Offroad Simülatörü mod apk

Ultimate Offroad Simulator, ciddi şekilde araba kullanma yeteneğinizin bir testi olarak söylenebilir. Direksiyon simidini sokağın arkasında nazikçe sürmek zorunda kalmadan, en zorlu arazilerin hepsinden geçmeniz gerekir. Ayrıca, arabanın iyileştirilmesi ve görünümün değiştirilmesi sınırsızdır. Ultimate Offroad Simulator MOD APK indirin supercar sistemli gerçek sürüş modu sizi bekliyor.


Şimdi indir (165MB)

Artık indirmeye hazırsınız Ultimate Offroad Simulator ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir