World War 2 Reborn
World War 2 Reborn

World War 2 Reborn APK v3.0.0 (Sınırsız Para/Cephane) indir 2024

World War 2 Reborn APK indirİkinci dünya savaşının dehşetini görmek ister misiniz? World War 2 Reborn bunu yapmak için bir araç olacak. Zulüm ve ölümle son derece kanlı bir savaşın tüm sahnesini gösterir. Bir komutan olun ve ordunuzu nihai zafere taş

Android Android Aksiyon
4 ( 363 puan )
Fiyat: $0
İsim World War 2 Reborn
Yayıncı World War 2 Reborn
Tür Aksiyon
Boyut 127MB
Son Sürüm 3.0.0
MOD Sınırsız Para/Cephane
Orjinal Google Play
World War 2 Reborn is the most famous version in the World War 2 Reborn series of publisher World War 2 Reborn
Mod Version 3.0.0
Content Rating PEGI 18

World War 2 Reborn APK indir

İkinci dünya savaşının dehşetini görmek ister misiniz? World War 2 Reborn bunu yapmak için bir araç olacak. Zulüm ve ölümle son derece kanlı bir savaşın tüm sahnesini gösterir. Bir komutan olun ve ordunuzu nihai zafere taşıyın. Sizin sayenizde fraksiyonların yüzü sürekli değişiyor. Sonuca hemen karar verin ve bu acılı savaşa kendiniz bir son verin. Silahlar her zaman kullanıma hazır olacaktır.

Dünya savaşı konusuna çokça değiniliyor ve hatta 2. Dünya Savaşı Reborn bile bunu uyguluyor. Bugün zorlu bir FPS atış oyununa getirin. Profesyonel oyuncuların manipülatif becerilerine meydan okumaya hazır bir şaheser yaratın. Sadece bu değil, aynı zamanda olağanüstü bir görüntü kalitesine de sahip. Savaş alanındaki silahların ve karakterlerin sesi de aslına uygun olarak yeniden üretilir. Bu savaş alanında kendi ellerinizle ustalaşacak olan sizsiniz.

2. Dünya Savaşı Yeniden Doğuş modu

World War 2 Reborn APK MOD

Savaşa katılmak için rastgele bir savaş alanına yönlendirileceksiniz. Birleşmeniz ve sıkı bir şekilde savaşmanız için size iki gruptan biri verilecek. Karakterin kullanman için hareket et, zıpla, taht ve ateş gibi aksiyon düğmeleri olacak. Ayrıca silahın mühimmatı bittiğinde bir süre yeniden doldurulması için beklemesi gerekecek. Silahı onlara doğrultun ve rakibi yok etmek için ateş düğmesine basın. Atış oyunlarına çok aşina iseniz, kesinlikle hızlı bir şekilde adapte olacaksınız. Süre dolduğunda, en çok öldürme yapan taraf kazanır. En iyi refleksi elde etmek için çok çalışmalı.

Kısa sürede çok sayıda düşmanı öldürdüğünüzde, bir dizi öldürme alırsınız. Sizi başarı puanlarıyla ödüllendirecek ve MVP almanıza yardımcı olacaktır. Maçlarda üstün olan kişiler, istatistiksel süreç sırasında onurlandırılacaktır. Kimsenin seni yıkma şansına sahip olmasına izin verme. Hepsini yok et.

World War 2 Reborn mod ücretsiz

World War 2 Reborn APK Son Sürüm

World War 2 Reborn üç türe ayrılacak: birincil silah, ikincil silah ve yakın dövüş silahı. Birincil silahlar AK-47, M4A1, Sten gibi büyük kalibreli silahlar veya makineli tüfeklerdir. İkincil silahlar, PO8, Nagant-M1895, P38 gibi tabancalardan oluşacaktır. Bu silahlar daha minyatür bir mızrağa sahip olacak ancak daha manevra kabiliyetine sahip olacak. Son olarak, bıçak, sopa, kılıç veya pala gibi yakın dövüş silahları. Bunların en göze çarpan özelliği devasa hasarlarıdır. Tehlike durumunda düşmanı hızlıca bitirebilirsiniz. Lütfen aralarında esnek bir şekilde geçiş yaparak tüm bu silahlardan yararlanın.

2. Dünya Savaşı Yeniden Doğdu mod apk

World War 2 Reborn APK Hile

Eski bir silaha bakmak sıkıcı. Ardından, birçok benzersiz seçenek içeren yeni görünümleri bulun. Bu seçenekler, bir silahı kendiniz boyamak ve yeniden tasarlamak kadar basittir. Deriler ne kadar çekici olursa, fiyat o kadar yüksek olur. Onlara sahip olabilmek için sizi bir ücret ödemeye zorlar. Ancak etkinliğe katılarak bir çok ücretsiz skin elde etmek mümkün. Fırsatlar ayrıca ucuza harika şeyler elde etmenizi sağlar. Her özel durum, Yeni Yıl Noel’inden Cadılar Bayramı’na kadar görünecektir. Silahını savaş alanında farklı yap.

World War 2 Reborn mod apk ücretsiz

World War 2 Reborn APK Sınırsız Para

Silahlara ek olarak, savaşmak için başka birçok şeyi de kullanabilirsiniz. Birincisi, atıldığında önemli hasara sahip bombalardır. Ama rakibiniz için dezavantaj yaratmak istiyorsanız doğru hesaplamanız gerekiyor. Sırada, hemen iyileşmenize yardımcı olan ilk yardım kutuları var. Bazuka, neredeyse mermi kurtarmak gibi füzeler fırlatabilir ve hedef gruplarını yok edebilir. Bunlarla nihayetinde büyük bir avantaj yaratabilirsiniz. Çok fazla hasar aldıklarında düşmanları çabucak öldürün. Miktarınızı kullanırsanız daha fazla satın almak zorunda kalacaksınız. Çok ucuz, bu yüzden en iyi şekilde yararlanın.

2. Dünya Savaşı Yeniden Doğdu mod android

World War 2 Reborn APK Sınırsız Cephane

Ne yapacağınızı bilmiyorsanız, listede görevler var. Her görev, kolaydan zora seviyeye göre ödüllere karşılık gelir. Ulaşılan hedefler öldürme, bombalama veya daha zorlu, kazanan maçların sayısı ile ilgili olabilir. Her gün bu görevler yenilenecek ve devam edebilirsiniz. Çok ve sürekli çalışarak nispeten yeterli bir geliriniz var. Silahlara veya istediğiniz görünüme kolayca sahip olun. Daha gerçekçi bir deneyim yaşamak için World War 2 Reborn moduna kendiniz katılabilirsiniz. Herkesin atış tutkusunu kendi yolunda tatmin edin.


Artık indirmeye hazırsınız World War 2 Reborn ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir