Wrestling Empire
Wrestling Empire

Wrestling Empire APK v1.4.6 (Vip Kilitsiz/Reklamsız) indir 2024

TanıtımGüreş, dünyadaki en konuşkan oyunlardan biridir. Dünyada bu güreş olaylarını hayatında duymamış kimse yoktur. Güreş, dünyadaki en rekabetçi spor oyunudur; genellikle insanlar hayatlarını riske atarak kazanmak için savaşırlar. Güreş sporlarının

Android Android Oyun
5 ( 477 puan )
Fiyat: $0
İsim Wrestling Empire
Yayıncı MDickie
Tür Oyun
Boyut 118MB
Son Sürüm 1.4.6
MOD Vip Kilitsiz/Reklamsız
Orjinal Google Play
Wrestling Empire is the most famous version in the Wrestling Empire series of publisher MDickie
Mod Version 1.4.6
Content Rating USK: 18 ve üzeri yaşlar

Tanıtım

Güreş, dünyadaki en konuşkan oyunlardan biridir. Dünyada bu güreş olaylarını hayatında duymamış kimse yoktur. Güreş, dünyadaki en rekabetçi spor oyunudur; genellikle insanlar hayatlarını riske atarak kazanmak için savaşırlar. Güreş sporlarının birçok türü WWE, UFC ve daha pek çok yerde mevcuttur. Her genç WWE güreşinin hayranıdır ve genellikle bu gençler bu WWE gösterilerini denemek isterler.

Rekabetçi spor alanlarından biri olan WWE güreşinin hayranıysanız ve bu harika gösterileri denemek istiyorsanız, o zaman gerçekten de çok doğru yere geldiniz. Bu makale, keyif alacağınız en destansı güreş oyunlarından biri olan Wrestling Empire ile ilgilidir. Wrestling Empire, MDickie şirketi tarafından geliştirilen destansı bir güreş oyunudur ve bu oyuna sadece 17 yaşından büyükler için izin verilir.

Güreş İmparatorluğu MOD APK

Ünlü olma, büyük para kazanma ve kaslı vücudunuzla kızları etkileme arzusuna sahipseniz, Güreş İmparatorluğu tüm bunların tadını çıkarmak için burada. Her zaman olmak istediğin yıldız ol. Tüm yasal kurallarla sadece bir dövüşü kazanacağınız, güvenilir bir karakter yaratın. Rakiplerinizi aldatmayın; john Cena’nın dediği gibi, asla pes etme, her zaman yüksel, bu yüzden güvenilir dövüşler yap.

Ek olarak, dövüşlerinizi zorlu buluyorsanız ve savaşları kazanmanın zor olduğunu düşünüyorsanız, Wrestling Empire Mod APK ile yardımınız için buradayız. Bu Mod Apk’ta, tek bir kuruş bile ödemeden birçok premium avantajı ücretsiz olarak elde edeceksiniz. Premium sürümde VIP erişimi, becerilerin kilidini açma, karakterin kilidini açma ve sonraki makalede keşfedeceğiniz daha birçok şey elde edersiniz.

Güreş İmparatorluğu şık APK

Wrestling Empire Mod APK, premium pro sürümünü ücretsiz olarak alacağınız resmi Wrestling Empire’ın değiştirilmiş ve alternatif çeşididir. Bu mod Apk, oyununuzu oldukça ilginç hale getirecek çünkü size daha fazla hareket, sahne donanımı, renkli kostüm tasarımı vb. gibi birçok harika premium şey sunuyor. Bu Apk herkese bir yıldız olmak için mükemmel bir fırsat sunuyor ve bu oyun sadece sınırlı değil ünlülere, ancak imparatorluğunuzu inşa etmek için tam bir özgürlük sunuyor.

Güreş İmparatorluğu MOD APK

Güreş cephaneliğinde on farklı kadroda 350 rakip arasından birinci sınıf oyuncularla güreş yolculuğunuza başlayın. Her oyuncunun kendi tema müziği vardır ve ayrıca uzun güreş yolculuğu boyunca birçok rap müziğinin tadını çıkarırsınız. Oyun HD grafikleri, işleri daha fazla bağımlılık yapar. Ek olarak, birçok kilit açma kostümü alacaksınız, bu nedenle renkli giysilerle karakterinizi kahramanlaştırın.

Güçlü hareketlerle rakiplerinizi alt edin

Her oyuncunun hamleleri vardır ve Wrestling Empire Mod APK, birçok beceri avantajının kilidini açan profesyonel bir özelliktir. Becerileriniz keskinleştikçe hareketleriniz hızlanır. Rakibin suratına yumruk at, yüzüğü bil. Korkmayın kimse büyük göğüslü, uzun boylu, büyük pazılı en güçlü karakteri seçer. Ringde büyük sözler vermeyin; becerinizi ve sonuçlarınızı gösterin.

Seyirci şovda oyuncu karizmasına ve güçlü hareketlerine geliyor. Keskin becerilerinizi, iletişiminizi ve yumruklama hareketlerinizi göstererek daha geniş bir kitleyi etkileyebilir ve onları hayranlara dönüştürebilirsiniz. Daha geniş bir izleyici kitleniz hayranınız olduğunda, sizi destekler ve adınızı bağırır. Sonunda, herkes içeri girdiğinde gerginleşir ve köşe güreşi sahnesinde güçlü adınızın çığlıklarını dinler.

Güreş İmparatorluğu MOD APK

Nihai güreş unvanlarını kazanmak için savaşın.

WWE Wrestlemania’nın ünlü güreş etkinliklerinin herkes farkındadır. Birinci sınıf etkili oyuncuların dövüş becerilerini göstermeye geldikleri yer. Tüm dünyanın büyük bir heyecan verici gösteriyi sabırsızlıkla beklediği büyük bir güreş yarışması. Wrestling Empire Mod APK, dünya çapındaki güreş turnuvalarına, etkinliklerine ve sergilere erişmenizi sağlamak için burada. Bu oyun mod Apk’de 100’den fazla yarışma ve etkinlik var.

Ayrıca, on liste etkinliği oynamak için oynamak çok eğlenceli olacak. Evet, güreşi çok daha eğlenceli hale getirmek için oyunculuk da yapmalısınız. Rosat, rakiplerin, sözlerinle öfkelerini yaratıyor. Onlara hakaret edin ve rakibiniz yüksek sesle size karşı çıkmaya başladığında, kavga etmek için tehditte bulunun. Maçını ayarla kavga et, yine herkesin önünde yenerek onlara hakaret et.

Yüzüğü domine etmek için takımını oluştur.

Bir takımda güreş oynamak her zaman iyidir ve arkadaşlarınızla çok oyunculu moddan daha ilginç hale getirmek, bir sonraki seviyede güreş imparatorluğunun tadını çıkarmak için en iyi seçeneklerden biridir. Lütfen güreş dünyasının en iyi oyuncusunu bulun ve onu yanınızdaki dövüşleri oynamaya davet edin. Bazen bir iyilik için büyük paralar isterler ama bunun için endişelenmenize gerek yok çünkü sınırsız para avantajlarına erişebileceğiniz Wrestling Empire Hileli APK’ya sahipsiniz.

Wrestling Empire Hileli APK’da takıma katılmak tek başına yapılan dövüşlere göre çok daha eğlenceli ve sürükleyici olacaktır. Fikrinizi ekip arkadaşlarınızla tartışabilirsiniz. Arkadaşlarınızla odada rahatlayın ve sonraki dövüşler için büyük planlar yapmayı unutmayın. Savaşmak ve hatırlamaya değer nihai kahraman olmak için kulis ve ringde doğru hamleleri planlayın. Takım arkadaşınız sizin gerçek varlığınızdır, bu yüzden ne pahasına olursa olsun onlara asla ihanet etmeyin ve her zaman güvenilirliklerini kontrol edin.

Asıl eğlence Pro üyelikte yatıyor.

Para kazanmak için sponsorluğa güveniyorsanız ve doğru sponsorluk anlaşmasını yapmakta zorlanıyorsanız, profesyonel üyelik size yardımcı olacaktır. Pro üyelik, kardeşler arasında kavga etmek için bir çağrı yapmak için hayalinizdeki eşleşmeleri oluşturmanıza olanak tanır. WWE’de cenaze levazımatçısı ve Kane, kardeş olsalar bile ringlerde dövüşürler. Yapabileceğin şeylerin aynısı, hadi kuralı kıralım, herhangi bir kavga başlatalım.

Güreş İmparatorluğu MOD APK

Wrestling Empire Mod APK’da tek bir kuruş harcamadan ücretsiz olarak profesyonel üyeliğe yükseltebilirsiniz. Yeni kostümler satın almak ve dünya çapında farklı seyahat etkinlikleri yapmak için tüm özel pazarın tadını çıkarın. Wrestling Empire Mod APK’nın haksız avantajını elde ettiğinizde, düşmanınızı görünüşe göre korkutun, yüzüklere davet edin, yüzlerine gülün ve eğer size karşı çıkarlarsa, o zaman güç hareketlerinizle onlara kim olduğunuzu gösterin. .

Nihai karar

Wrestling Empire, farklı küresel turnuvaların, dövüşlerin, turların ve eğlence şovlarının tadını çıkarabileceğiniz, şimdiye kadar karşılayabileceğiniz en iyi güreş oyunudur. Oyun, grafikler, sesler ve oynanış dahil olmak üzere işaretlere kadar her şeyi sunuyor. Üstelik tüm premium avantajlardan ücretsiz olarak yararlanmanızı sağlayacak Wrestling Empire Mod APK ile karşınızdayız, bu yüzden şimdi bu Mod Apk’yi aşağıdaki bağlantıdan indirin ve keyfini çıkarın.


Şimdi indir (118MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wrestling Empire ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaMDickie

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir