Extra Lives
Extra Lives

Extra Lives APK v1.14 (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2022

Extra Lives APK indirExtra Lives APK olumsuz dünya veya gezegen, pek çok filmde gördüğümüz gibi, genellikle bazı tehlikelerin ortaya çıktığı ve bazı sayılabilen kişilerin kurtarıcı olduğu ortaya çıkar. Yaptıkları şey, insanlığı pek çok biçimdeki o kı

Android Android Macera Oyunları
5 ( 703 puan )
Fiyat: $0
İsim Extra Lives
Yayıncı MDickie
Tür Macera Oyunları
Boyut 50MB
Son Sürüm 1.14
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Extra Lives is the most famous version in the Extra Lives series of publisher MDickie
Mod Version 1.14
Content Rating USK: 18 ve üzeri yaşlar

Extra Lives APK indir

Extra Lives APK olumsuz dünya veya gezegen, pek çok filmde gördüğümüz gibi, genellikle bazı tehlikelerin ortaya çıktığı ve bazı sayılabilen kişilerin kurtarıcı olduğu ortaya çıkar. Yaptıkları şey, insanlığı pek çok biçimdeki o kıyametten kurtarmaktır. Asteroitler, uzaylılar, virüslü virüsler, zombiler, yaratıklar veya önemli olmayan ancak dünyayı kahraman olmak için kimin kurtardığı herhangi bir şey olabilir. Sevdiğimiz ve arzu ettiğimiz bu fenomen, eğer o kurtarıcı olabilseydik ve dünyanın kahramanı olabilseydik.

Ekstra canlar MOD APK

Artık sadece bir rüya değil, teknolojinin evrimi ile web ile bütünleşik, tüm isteklerinize hizmet etmek mümkün, bir kurtarıcı olabilirsiniz ama simüle edilmiş harika görsellerin grafiksel dünyasında. Extra Lives hileli apk, ona ihtiyaç duydukları türden bir oyun fenomenidir çünkü dünya, tüm dünyaya bulaşan ölümcül bir virüs nedeniyle çökmüştür ve onları şu anda kalıntıları hedefleyen zombiler haline getirmiştir.

Extra Lives hileli apk size gezegeni veya insanlığı bu kıyametten koruyarak dünyanın kahramanı olma şansı sunuyor. Yapmanız gereken, roleplay için mevcut çeşitli karakter seçenekleri arasından superman kıyafetinizi alıp, cesaretinizle savaş alanında ayakta durmak. Durumla başa çıkmak için nihai ve yükseltilmiş karakteri tasarlayın ve insanları koruyan bu piçleri dünyadan kovun.

Hayatta kalma veya ölüm maçı ve diğerleri gibi birçok oyun modunda, herhangi bir, birden fazla araç ve silahtan sıkıldığında, oyununuzu istediğiniz zaman seçebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz çeşitli yerler vardır. Oyun, katılabileceğiniz sekizden fazla savaşan bölüm sunuyor ve zombileri çökerttikten sonra, kuralınızı oluşturmak için bölümdeki diğer klanlara karşı savaşacaksınız. Klasik Micki grafikleri, harika şaşırtıcı efektlerin oyun öğelerini sunar.

Extra Lives APK Son Sürüm

Extra Lives mod apk, kullanıcılara gelişmiş protokoller ve buradan web sitemizden indirebileceğiniz öğeler sunan orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Bu mod varyantında, karakterlerin ve konumların kilidini açmak için kullanabileceğiniz birçok premium özellik, sınırsız para, sınırsız ödül puanı sunuyoruz. Açılan aksesuarlarla karakterler tasarlayın, silahları ve araçları yükseltin.

Yüksek oyun seviyelerinin çeşitli ihtiyaçları için mağazadaki oyundaki araçları satın almak için ücretsiz alışveriş sunulmaktadır. Sürümü, kurulum sırasında köklenme gerektirmez ve reklamsız politika ile entegre olarak oyundaki antiban ve antivirüs özelliklerini sunar. Tüm reklamlar engellenir ve oyundan kaldırılır. Gecikme ve hata düzeltme sürümü olmayan kullanıcılar için güvenli ve güvenli oyun.

Ekstra canlar MOD APK

Extra Lives APK MOD

Extra Lives mod apk, kullanıcıların oyunu birçok algıda deneyimlemeleri için birçok özellik ve işlev sunar; sizi bilinçlendirmek için bazı potansiyelleri aşağıda tartıştık;

Dünyayı virüsten kurtarın.

Tüm insanlığı, virüse bulaşan ve zombileri insandan çıldırtan ölümcül virüsten kurtarmak için görev almalısınız.

Onları savuşturmak için tüm araç ve gereçlerle donatılacaksınız, bu yüzden ücretsiz kurşun harcamadan onları atarken akıllıca çalışın. Oyunda sizin gibi etkileşime geçmeniz ve hepsini öldürmek için bir araya gelmeniz gereken hayatta kalanlar var.

Extra Lives APK Hile

Oyunda, her biri zombilerle başa çıkmak için benzersiz becerilere ve yeteneklere sahip mevcut 200 karakter arasından seçim yapacaksınız.

Başlangıçta herhangi birini seçin ve oyun ilerledikçe, en iyi oyunda yardımcı olacak yüksek potansiyele sahip karakterlerin kilidini açmanıza yardımcı olacak ödül puanları kazanırsınız.

Sekiz savaşan fraksiyon

Oyunda her zaman birbirine karşı olan sekizden fazla savaşan grup var. Bu zor zamanlarda, zombileri yok etmede birbirlerine yardım ediyorlar. Bu yüzden şimdilik herhangi birine katılmanız gerekiyor.

Zombileri süpürmek için hepsi birlikte çalışacak, ancak zombiler çıktıktan sonra diğerlerini öldürmek ve topluluk kurallarınızı oluşturmak için fraksiyonunuzdan savaşacaksınız.

Ekstra canlar MOD APK

Extra Lives APK Sınırsız Para

Extra Lives hileli mod apk’ya girerek 50’den fazla farklı lokasyonda seçim yaparak oyunu her yerde aynı adımları atarak, sürükleyici hikayeler anlatımıyla zombileri öldürmek gibi yaparak oynayacaksınız.

Mevcut her müzayede görünüm ve öğeler açısından benzersizdir, böylece müttefiklerinizle etkileşime girerken ve planlama yaparken arka planın tazeliğini keşfedebilirsiniz.

Keşfedilecek ve oynanacak birçok mod

Extra Lives hileli apk, kullanıcılara, hayatta kalma modunun en sevilen olduğu virüslü virüs oyununun çeşitli oyun modlarını sunuyor çünkü hepiniz asıl görev olan hayatta kalmanızı sağlamak için her şeyi yapacaksınız.

Öncelik olarak hayatta kalmanızı sağlamak için zombileri ve diğer klanları öldürün. Deathmatch, diğerleriyle müttefik olmak ve savaşmak için farklı bir oyun modudur; editör modu size oyundaki herhangi bir değişikliği ve özelleştirmeyi istediğiniz gibi uygulama kapasitesi verir.

Extra Lives APK Kilitsiz

Extra Lives mod uygulaması size kıyafet, renk, saç ve daha fazlası gibi birçok aksesuarla karakter görünümünüzü tasarlama kapasitesi sunar.

Araç ve silah çeşitliliği, hayatta kalmanızı sağlamak için zombileri öldürmenize yardımcı olur.

Ekstra canlar MOD APK

Çözüm

Zombilerle birçok yönden ve savaşan gruplara, devasa cephaneliklere ve silahlara karşı mücadele eden karakter rolüyle kahraman olmanın keyfini çıkarmak ve kalıntıların hayatta kalmasını sağlamak için Ekstra yaşamlar hileli apk’yı indirin.

Extra Lives hileli mod apk’da araçları, becerileri, karakterleri ve daha fazlasını yükseltmek ve geliştirmek için sınırsız para sınırsız puan alacaksınız. Kilidi açılmış premium özellikler, kilidi açılmış oyun seviyeleri, ücretsiz alışveriş, reklam yok, köklendirme yok ve kesintisiz akışın daha fazla işlevi.


Artık indirmeye hazırsınız Extra Lives ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaMDickie

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir