Age Of Z Origins
Age Of Z Origins

Age of Z Origins APK+OBB v1.2.145 (Sınırsız Para) indir 2024

Age of Z Origins APK indirZombiler ya da bizi korkutan Sinematik canavarlar imgesel olmalı. Fakat ya gerçek hayatta büyürlerse, önümüzde dünyamıza meydan okurlarsa? Gezegeninizi stratejik olarak bu Zombilerden koruyacak ve payınızı koruyacak mısınız?

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 406 puan )
Fiyat: $0
İsim Age of Z Origins
Yayıncı CamelStudio
Tür Strateji Oyunları
Boyut 790MB
Son Sürüm 1.2.145
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Age of Z Origins is the most famous version in the Age of Z Origins series of publisher CamelStudio
Mod Version 1.2.145
Content Rating USK: 16 ve üzeri yaşlar

Age of Z Origins APK indir

Zombiler ya da bizi korkutan Sinematik canavarlar imgesel olmalı. Fakat ya gerçek hayatta büyürlerse, önümüzde dünyamıza meydan okurlarsa? Gezegeninizi stratejik olarak bu Zombilerden koruyacak ve payınızı koruyacak mısınız? Bugün adını daha ilkin asla duymadığınız bir Android Zombie oyunundan bahsediyoruz – Age Of Z. Evet, doğru gidiyorsunuz! Binalar inşa etmeniz ve toplumunuzu ölümcül Zombilerden korumanız ihtiyaç duyulan, ücretli Zombie Stratejisi türü tabanlı oyunu anlatıyorum! Kusursuz eğlenceye hazır olun!

Z Kökenleri Çağı MOD APK

Bugün niçin ücretli bir oyundan bahsettiğimizi düşünüyor olmalısınız, oysa öteki zamanlarda ücretli uygulama içi varlıkları ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Temel olarak, oldukca uğraştık ve denedik ve sonunda bu muhteşem oyunun değiştirilmiş sürümünü, size tek bir kuruş para istemeden tüm ücretli oyun arayüzünü sağlamak için geliştirdik. Şaşırdın, değil mi? Burada Durma! Aze Of Z MOD APK’sini derhal indirin ve bu ücretli Android oyununu parasız oynamaya başlayın!

Age of Z Origins APK Son Sürüm

Zombiler, World Of Z, Resident Evil Series, Go Goa Gone ve The Walking Dead serisi şeklinde birçok filmi izledikten sonrasında en ürkütücü hayal gücümüzdür. Fakat içsel olarak, Leon S Kennedy, Ada Wong ve Albert Wesker şeklinde hayatta kalanlar olarak ailemizi ve tüm toplumu korumak için gerçek hayatta Zombileri öldürmeyi de seviyoruz. Kısaca Aksiyon ve serüven oyunlarını oynamaktan sıkıldıysanız ve Zombie World’e girmek istiyorsanız Age Of Z’yi minimum bir kere denemeniz kafi.

Age Of Z, Strateji türüne dayanan muhteşem bir Zombie oyunudur. Clash of Clans ve Lords Mobile şeklinde en iyi stratejik oyunlarla aynı oyun arayüzü. Sadece gelişmiş bir oyun olarak, cenk için mezarları ve eski tahtları inşa etmenize gerek kalmayacak. Başka bir yerde, ordunuzu eğitmek için yüzlerce bina ve Warzones içeren devasa bir topluluk oluşturmanız gerekecek.

Z Kökenleri Çağı MOD APK

Zombi kıyametinin insanlığı karanlık çağlara attığı kolay bir oyun planı sunuyor ve oldukca daha çok arkadaşınızla hayatta kalan sizsiniz. Artık hastaneler, konutlar, ziraat arazileri ve Tabanca Merkezi şeklinde yapılar inşa etmek için tüm kaynakları ve oldukca parayı toplamak sizin sorumluluğunuzdadır. Hemen sonra, toplumunuza hücum eden, şehri ve tüm virüslüleri sakınan devasa bir Zombi dalgasında hayatta kalmanız gerekir. Bu yüzden stratejik bir Zombie-Survival deneyimine hazır olun!

Age of Z Origins APK Hile

Infinite Galaxy, Little Empire ve War Of Destiny şeklinde çok büyük meşhur Android oyunlarını oluşturan aynı oyun geliştiricisi markası. Age Of Z, son on yılda geliştirildi ve 10.000.000’den fazla oyuncuyu etkileyen birçok özellik sundu. Android ve iOS akıllı telefonlar için mevcuttur ve bu tarz şeyleri uygun şekilde Google Play Store yada iOS App Store’dan indirebilirsiniz.

Oyun, Konutlar, Hastaneler, Depo, Kamplar, Belediye Binaları, Imalathane, Garaj, Bulgu Merkezi, Komuta Merkezi, Sevk Merkezi, Tüccar Rıhtımları Büyükelçiliği ve Akademi inşa etmeniz ihtiyaç duyulan Kent İnşa Stratejisi türüne dayanmaktadır. . Her şeyden ilkin, tüm Sivilleri ve Mültecileri yaklaşan Zombilerden korumak için zorlayıcı bir kent duvarı inşa etmelisiniz.

Z Kökenleri Çağı MOD APK

Ek olarak Gunners, Rocket Launchers, Snipers, Home Guards ve Iron Shields dahil olmak suretiyle yeni birlikleri yükseltme ve yükseltme hızınızı artırmanız gerekecek. Ve bu kolay ekipman, tüm şehri yüksek seviyeli dalgalardaki devasa canavarlardan koruyamaz, bu da Tanklar, Toplar, Parçalayıcılar ve Cenk Bisikletleri şeklinde yapınak birliklerine yüksek gereksinim yaratır. Bu etkisi altına alan oyunu derhal indirin ve yüzlerce zombiyle kaplı bir kent duvarını koruduğunuzu hayal edin.

Age of Z Origins APK MOD

Age Of Z Android oyunu gelişmek, hızlanmak, ezmek ve hükmetmek için geliştirildi! Burada hayatta kalan tek şahıs sen değilsin, fakat bu gelişmiş oyunda dünyanın her yerinden çok büyük oyuncular gelişiyor. Üstelik dış ilişkiler yada hançer kanalıyla bu adamlarla Klan yada büyük ittifaklar da kurabilir ve tüm Zombileri akıcı bir halde yenebilirsiniz.

Üstelik bu adamlar sizi oyun içinde de tehdit edebilir ve topraklarınızı, kaynaklarınızı ve teknolojinizi fethetmek için sizinle Klan savaşları yapabilir! Asla kimse senin değil ve sen de oyun oynayanların hiçbiri için bir hiçsin. Stratejik olarak oynayın ve hayatta kalan en iyi şahıs olun!

Bu muhteşem oyunu tek bir ödeme yapmadan oynayın

Age Of Z, temelde ücretli bir Android oyunudur ve birçok ülkenin bunu deneyimlemesi için kısıtlanmıştır. Fakat merak etmeyin ölümsüzsünüz ve Age Of Z oyununun Age Of Z MOD APK adlı değiştirilmiş sürümünü akıcı bir halde indirebilirsiniz. Asla yatırım gerektirmeyen %100 parasız bir Android oyunudur. Üstelik Age Of Z MOD APK, akıllı telefonunuz rootlu olsa da olmasa da nerede ise tüm Android işletim sistemi sürümlerinde çalışabilir. Direkt aşağıdaki indirme bağlantısından indirebilir ve Zombie benzeri çevrimiçi stratejik yolculuğunuza bugün başlayabilirsiniz.

Z Kökenleri Çağı MOD APK

Age of Z Origins APK Güncel Sürüm

Dünyada Age Of Z’nin stratejik Zombi Deneyimini deneyimleyemeyen Hindistan, Belçika, ABD ve İngiltere şeklinde çok büyük bölgeler var. Fakat biz burada sağ elinizi tutup size muhteşem değişimler sunana kadar daha çok açlıktan ölmenize gerek yok. Age Of Z MOD APK dahil olmak suretiyle, aynı internet sayfasında hemen hemen geliştirilen nerede ise tüm Android oyunları için rekreasyonları edinebilirsiniz.

Bölgenizi değiştirmeden yada herhangi bir VPN hizmeti kullanmadan size Age Of Z’nin parasız deneyimini sunmak için geliştirilmiş, zekice tasarlanmış bir Android modifikasyonudur. Age Of Z MOD APK’sını derhal aşağıdaki indirme bağlantısından indirin ve tamamının tadını çıkarın!

Age of Z Origins APK Sınırsız Para

Uygun süreçlere ve kullanışlı yaşam tarzına güveniyoruz! Netice olarak, aşağıdan indirebileceğiniz, hem APK hem de OBB dosyasından oluşan en uygun Age Of Z yönetimini sunuyoruz. İhtiyacınız olan tek şey, aşağıdaki kolay adımları izleyerek bu tarz şeyleri indirmek ve uygun şekilde kurmaktır! Stratejik taktikleriniz adınızı haykırıyor, Age Of Z MOD APK’yı derhal indirin!

Z Kökenleri Çağı MOD APK

Nihai Karar

Age Of Z MOD APK’sini tek kuruş ödemeden aşağıdaki bağlantıdan indirin. Üstelik bu oyunu Hindistan ve Belçika şeklinde neredeyse tüm kilitli bölgelerde oynayabilirsiniz. Yalnız uygun şekilde kurun ve yukarıda listelenen tüm özelliklerin ve stratejik oyunların keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarın!


Şimdi indir (790MB)

Artık indirmeye hazırsınız Age of Z Origins ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir