Kingdom Guard
Kingdom Guard

Kingdom Guard APK v1.0.284 (Tek Vuruş/Zayıf düşman) indir 2024

Kingdom Guard APK indirKelimenin tam anlamıyla efsanevi bir savaş, Kingdom Guard gibi bir savaştır. Bu, antik türler arasında son derece şiddetli bir savaş alanı olacak. Hepsiyle savaşmak ve onları korumak için güçlü ejderhaların yanında yer almayaca

Android Android Oyun
4 ( 425 puan )
Fiyat: $0
İsim Kingdom Guard
Yayıncı tap4fun
Tür Oyun
Boyut 555MB
Son Sürüm 1.0.244
MOD Tek Vuruş/Zayıf Düşman
Orjinal Google Play
Kingdom Guard is the most famous version in the Kingdom Guard series of publisher tap4fun
Mod Version 1.0.244
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Kingdom Guard APK indir

Kelimenin tam anlamıyla efsanevi bir savaş, Kingdom Guard gibi bir savaştır. Bu, antik türler arasında son derece şiddetli bir savaş alanı olacak. Hepsiyle savaşmak ve onları korumak için güçlü ejderhaların yanında yer almayacaksınız. Durumu verimli bir şekilde kontrol etmek için en etkili stratejileri kullanın. Bölgenizi işgal etmeye cesaret eden tüm düşmanlar düşecek. Harikalar diyarınızı barış ve refah içinde koruyun. Bu, her birimizin kendi başımıza deneyimlemesi ve üstesinden gelmesi gereken bir zorluktur.

Stratejik simülasyon, Krallık Muhafızlarında size getirilen ve getirilecek olan şeydir. Bu, uzun zaman önce geliştirilmiş oldukça klasik bir oyundur. Çok harika grafiklere sahip olmayacak, diğerleri gibi zorlu işlemler olmayacak. Ancak, denemek isteyen herhangi bir oyuncu için dövüş çok bağımlılık yapar. Savunma, daha iyi oynuyorsanız hedeflemeniz gereken ifade olacaktır. Çeşitli işlevler ve dönüştürme yeteneği, oyunun sıkıcı olmamasını sağlayacaktır. Oyuncuların işini zorlaştırmak için yüz binlerce zorluk yaratıldı.

Krallık Muhafızı modu

Kingdom Guard APK MOD

Kötü Titanlar, güçlü ve asil ejderhaların dünyasını istila ediyor. Ejderhaların anavatanlarını korumasına sadece sen yardım edebilirsin. Düşman birlikleri, topraklarınıza girmek için önceden çizilmiş yolları takip edecek. Şimdi kritik görev, birimlerinizi oraya yerleştirmek. Bu birimler, düşman, takımın savaşmasına izin verdiği menzile ulaştığında otomatik olarak saldıracaktır. Düşmanlar da birçok farklı saldırıya bölünecek. Sonraki her dalga, üstün kuvvet ve kuvvetle önceki dalgalardan daha güçlü olacaktır. Daha güçlü olmak ve seviyeyi tamamlamak için gelişmeniz gerekiyor.

Krallık Muhafızı mod ücretsiz

Kingdom Guard APK Son Sürüm

Generaller, ordunuzdaki birimlerin komutasına önemli ölçüde katkıda bulunacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz ve manganıza ekleyebileceğiniz birçok komutan türü var. Daha güçlü savaşmanıza yardımcı olacak belirli avantajlara sahip olacaklar. Gizemli sandığı açarak yeni generaller toplayabiliriz. Yükseltildiğinde, bu komutanlar temel istatistiklerini artıracak. Ne kadar çok savaşırlarsa, her gün o kadar güçleneceklerdir. Komutanlar ordunuza inanılmaz savunma getirecek. Herhangi bir saldırıyı engellemek için sahip olduğunuz gücü tam olarak kullanın.

Kingdom Guard APK Tek Vuruş

Kingdom Guard’da birçok farklı savaş alanında savaşacaksınız. Bunlar, daha fazla ilerlemek istiyorlarsa, oyuncuların geçmesi gereken seviyelerdir. Her grup, benzersiz bir düzenlemeye sahip bir harita üzerinde savaşacak. Düşmanın yolundan, birliklerin farklı düşmanlara konumu. Örneğin, kar ve buz haritasında dev buz Titanlarıyla karşılaşmanız gerekecek. Yüksek HP’leri ile çok tehlikelidirler ancak hızları düşüktür. Oyuncuların temel alanlara girmeden önce düşmanı çok zayıflatmaları gerekiyor. Her yer size yeni bir dövüş stili ve düşünce dolu getirecek.

Krallık Muhafızları mod apk

Kingdom Guard APK Hileli

Oyun sırasında, askerlerin kombinasyonu kazanmak için çok önemlidir. Başlangıçta sadece 1. seviye minyonları çağırabileceksiniz. Üç seviye 1 askeriniz olduktan sonra, onları 2. seviyeye geçmek için birleştirebilirsiniz. Benzer şekilde, üç ikincil birim bir üçüncül ekip oluşturmak için birleşir. Evrim geçirdikten sonra, birimler savaş güçlerini ikiye katlayacak. Devleri yok etmeyi çok daha kolay hale getirir. Tüm birimler bu eşsiz evrim yöntemini benimseyecek. Maç süresi boyunca, gücü artırmak için birçok üst düzey birim edinmeniz gerekecek.

Krallık Muhafızı modu android

taktikler yukarı

Kingdom Guard strateji, belirli başarılar elde etmenin gerçeğidir. Bir maç için, oynayabilecek birçok farklı faktör olacaktır. Nasıl çalıştığı hakkında bir fikir edinmek için tüm haritaya bakmanız gerekecek. En tehlikeli düşmanların yolunu kapatmak için ordunuzu düzene sokun. Belirli devlere karşı koyabilecek birimler olacak. Bu sizin yararınıza kullanılabilir ve zafere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Kingdom Guard modunda daha birçok heyecan verici şeyin sizi beklediğini unutmayın.


Şimdi indir (555MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kingdom Guard ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir