ANOTHER EDEN
ANOTHER EDEN

ANOTHER EDEN APK v2.13.200 (Tanrı modu/Altın/Hasar) indir 2024

ANOTHER EDEN APK indirANOTHER EDEN The Cat Beyond Time and Space'i keşfederken sınırsız zamanınız olacak. Hem uzayı hem de zamanı aşan bir hikaye. Yaratıcı hayal gücü olan yazarlar tarafından yazıldı ve yönetildi. Bu oyundaki maceranız bir roman gibi

Android Android Rol Oyunu
4 ( 853 puan )
Fiyat: $0
İsim ANOTHER EDEN
Yayıncı WFS
Tür Rol Oyunu
Boyut 140MB
Son Sürüm 2.11.700
MOD Tanrı Modu/Altın/Hasar
Orjinal Google Play
ANOTHER EDEN is the most famous version in the ANOTHER EDEN series of publisher WFS, Inc.
Mod Version 2.11.700
Content Rating PEGI 7

ANOTHER EDEN APK indir

ANOTHER EDEN The Cat Beyond Time and Space’i keşfederken sınırsız zamanınız olacak. Hem uzayı hem de zamanı aşan bir hikaye. Yaratıcı hayal gücü olan yazarlar tarafından yazıldı ve yönetildi. Bu oyundaki maceranız bir roman gibi olacak. Zaten yazılmıştır, ancak belirli içeriğin ne olduğunu bilmiyoruz. Yolculuğun başlangıcına kadar ve sonunu görene kadar devam edin. Eylemleriniz ve tavrınız tüm hikayenin sonunu belirleyecek. Öncekinden daha benzersiz ve tamamen farklı bir zaman yolculuğu deneyimi yaşayın.

ANOTHER EDEN The Cat Beyond Time and Space, bağımsız bir JRPG oyunudur. Bu yüzden tek başınıza oynamanız ve hikayelerin tadını kendiniz çıkarmanız için uygundur. Romanlarda pek çok ilahi ve büyülü unsurun bir arada bulunması çok da tuhaf değildir. Ancak buradaki fark, içeriğin ana karakterin eylemlerine göre değişecek olmasıdır. Bazen sadece biraz farklı davranmak tüm hikayenin dokusunu değiştirebilir. Sonun sürprizi ve beklentisi kesinlikle gerçekleşecek. Oyun sırasında üstesinden gelmek zorunda kalacağınız zorluklar dahil.

BAŞKA BİR EDEN The Cat Beyond Time and Space modu

ANOTHER EDEN APK Son Sürüm

Oyunun konusu başlangıçta belirsizdir. Zamanda yolculuk yapma yeteneğine sahip bir kılıç ustası olarak oynuyorsunuz. Gerçekliğimi kurtarmak için sürekli seyahat ediyorum. Dünyanın mahvolduğu o gerçeklikte, hayallerinin kızı bilinmeyen nedenlerle bir anda ortadan kaybolmuştur. Geriye kalan tek yol, zamanda yolculuk yapmak ve her şeyi yeniden yapmaktır. Oyun, çeşitli zaman çizelgelerinden yaratıklarla yapılan savaşlar etrafında döner. Uçsuz bucaksız kıtada birçok ülkeyi geçin, birçok yeni karakterle tanışın. Dünyanın sonunun geldiği gün olanlara ışık tutuyor. Her şeyi güç ve irade ile kurtarmanın bir yolunu bulun.

BAŞKA BİR EDEN Zamanın ve Mekânın Ötesindeki Kedi hileli apk

ANOTHER EDEN APK MOD Menü

Savaşınız sadece şimdiki zaman etrafında dönmeyecek, siz ve baş karakter birçok kez seyahat edeceksiniz. Geçmiş ve gelecek bile kapsam dışında değildir. Etkinliğinizle ilgili önemli ipuçlarını arayın. Geçmişten ve gelecekten karakterler aracılığıyla. İlişkiler genişletilecek. Bununla, kaostan canavarlarla savaşlar başlayacak. Tatmin edici cevaplar almak için onlarla savaşalım ve onları yenelim. Geçmişe mi yoksa geleceğe mi gittiğinize bağlı olarak birçok şey değişir. Araziden, krallıktan, kültürden ve önemli insanlardan. Bu yüzden bu özel yeteneğe sahipsiniz.

BAŞKA BİR EDEN Zamanın ve Mekânın Ötesindeki Kedi hileli apk ücretsiz

ANOTHER EDEN APK Sınırsız Altın

Sıra tabanlı bir savaş mekanizmasına sahip olmak, ANOTHER EDEN The Cat Beyond Time and Space’in oyunculara getirdiği ender tanıdık noktalardan biridir. Ana karakter yalnız değil ve yanında daha fazla takım arkadaşına ihtiyacı var. Ayrıca bir şeyler ters gittiğinde yanınızda savaşmaya hazır olacaklar. Bir savaş düzeninde en fazla 5 kişi bulunur. Kaostan canavar orduları veya dev patronlarla savaşın. Her turda hasar vermek, savunmak, efekt oluşturmak için belirli eylemler gerçekleştirebilirsiniz… Tüm düşmanları öldürdüğünüzde savaş sona erecektir. Bir sonraki ipucunun ne olduğunu öğrenmek için daha fazla yeni içeriğin kilidini açın. Takım arkadaşlarınızla aranızdaki mücadele çok yoğun olacak.

BAŞKA BİR EDEN Zamanın ve Uzayın Ötesindeki Kedi modsuz

ANOTHER EDEN APK Hile

Ana hikaye kılıç ustasına ait olsa da diğer karakterlerin de kendi hikayeleri var. Öne çıkan birçok görevle onların içsel benliğini deneyimleyeceksiniz. Belli bir güce karşı savaşıyor olabilir. Krallığı keşfedin ve daha fazla sırrı ortaya çıkarın. Oyundaki her karakterin arkasında bir geçmiş vardır. Böylece oyundaki eylemleriyle ilgili soruları cevaplayabileceksiniz. Bazen bir karakterin yarattığı beklenmedik olayları önceden tahmin edemezsiniz. Bunun ana hikaye üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Bu, engelleyemeyeceğin, olması gereken bir şey.

BAŞKA BİR EDEN Zamanın ve Uzayın Ötesindeki Kedi ücretsiz

ANOTHER EDEN The Cat Beyond Time and Space, oyunculara başka bir zaman yolculuğu türü sunuyor. Kararlarınızın hikayenin sonunu etkilemesi yeni değil. Ancak her önemli değişiklik ve olay, sizi hikayenin sonuna kadar oynamaya sürükleyecektir. Hem geçmişe hem de geleceğe zaman yolculuğunu deneyimleyin. Tüm dünyanın değişimine tüm yönleriyle ve dünya görüşleriyle tanık olun. ANOTHER EDEN The Cat Beyond Time and Space modunu indirin ve geleceğinizi kurtarmaya devam edin.


Artık indirmeye hazırsınız ANOTHER EDEN ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir