Aptoide TV
Aptoide TV

Aptoide TV APK v10.0.1 (Reklamsız) indir 2023

Aptoide Tv Mobil Uygulaması Nedir?Akıllı cihazlarımızda kullanılmakta olan oyun ve uygulamalar, Google Play Store şeklinde mağazalardan temin edilebildiği şeklinde web üstünden APK dosyası olarak da indirilebilmektedir.APK dosyaları kullanıcılara sun

Android Android Eğlence
5 ( 159 puan )
Fiyat: $0
İsim Aptoide TV
Yayıncı Aptoide
Tür Eğlence
Boyut 12MB
Son Sürüm 10.0.1
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Aptoide TV is the most famous version in the Aptoide TV series of publisher
Mod Version 10.0.1

Aptoide Tv Mobil Uygulaması Nedir?

Akıllı cihazlarımızda kullanılmakta olan oyun ve uygulamalar, Google Play Store şeklinde mağazalardan temin edilebildiği şeklinde web üstünden APK dosyası olarak da indirilebilmektedir.

APK dosyaları kullanıcılara sunmuş olduğu parasız kullanım özellikleri ve fazladan avantaja haiz içerikleri ile kullananların tutum etmesini sağlamaktadır.

Bu içerikleri gösteren web siteleri olduğu şeklinde, bazı mağaza uygulamaları da bulunmaktadır. Aptoide Tv APK 2021 uygulaması, popüler bir mağaza uygulamasıdır.

Aptoide Tv APP APK uygulaması içinden oyun ve uygulama kütüphanesine ulaşabilir, arama çubuğu ile istediğiniz içinde ne olduğu arayabilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

Aptoide Tv APK Download For Android New Version uygulamasını internet sitemizden cihazınıza indirebilir ve içerik kütüphanesini kullanmaya derhal başlayabilirsiniz.

Aptoide Tv APK uygulamasını ücretsiz bir şekilde kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Daha çok oyun ve uygulamayı keşfedebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

aptoide tv apk downloadaptoide tv apk indir

Aptoide nedir?

Aptoide, en büyük üçüncü taraf uygulama mağazalarından biridir. Son olarak, Android cihazınız için indirebileceğiniz 750.000’den fazla uygulama var. Firestick ve Fire TV’nin Android işletim sistemine dayalı bulunduğunu ve bu uygulamaların birçoğunun kusursuz çalıştığını ihmal etmeyin.

Bilmiyorsanız, Aptoide’ın Aptoide TV adlı bir Android Smart TV (ve Android set üstü kutusu) sürümü vardır.

To Aptoide TV, HD TV’ler şeklinde büyük ekranlı cihazlar için optimize edilmiş varlıklı bir kullanıcı deneyimiyle içerik elde eden bir uygulama mağazası sunar. Evet, bu Aptoide’ı yalnız mobil cihazlarınızda değil, yatağınızda da rahatça kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bizlere teşekkür etmenize gerek yok – yalnız kullanın!

TV tarayıcınıza bağlı olarak, bir Aptoide TV oluşturmak zor olabilir. Bundan dolayı, insanların oturma odalarına Aptoide TV kurmalarına destek olmak için bu kılavuzu meydana getirmeye karar verdik.

aptoide android tvaptoide tv apk 1

Yalnızca Aptoide TV’de kullanılabilecek bazı uygulamalar

Feysbuk İzle : Feysbuk videoları ile Feysbuk’taki uygulamaları görebilirsiniz, mesela B. Canlı oyunlar, canlı TV kanalları ve öteki canlı videolar ve bilet videoları.

YouTube şeklinde videolar, teknoloji videoları, gülünç videolar, eğitim videoları, eğlence videoları, film ve animasyon videoları, haber ve siyaset videoları, çocuk videoları, iyi mi ve yoldam videoları ve daha fazlası şeklinde uygulamaları görüntülemek için Feysbuk’ta da mevcuttur.

Google Chrome : Tüm sörf deneyiminin bir akıllı TV’ye aktarılabilmesi için Android TV’ye bir Google Chrome tarayıcı yüklenerek sörf yapılabilir. Chrome tarayıcı kullanılarak TV’ye de indirilebilir

WhatsApp: Android TV’ye WhatsApp APK yükleyerek, WhatsApp mesajları kaydedilebilir, mesela B. Söyleşi durumu ve WhatsApp ayarları.

MX Player: MX Player uygulamasını Android TV’ye yüklemek, TV’de bulunan video deneyimini değiştirebilir. Telefonunuzda MX Player uygulamasını kullanıyorsanız, videoyu özelleştirmek için MX Player uygulamasında kaç seçeneğin bulunduğunu bilirsiniz.

MX Player TV içinde ne olduğu, son olarak Hollywood, Bollywood, bölgesel filmler için web dizileri ve bazı bölgesel içerikler şeklinde çevrimiçi içerik sunar. Hepsi parasız. Görüntülemek için aboneliğe gerekseme duymayanlar için, içinde ne olduğu ücretsiz bir şekilde çevrimiçi seyretmek isteyenler için bu, içerik güncellemeleri olan mükemmel bir platform.

TikTok: Tiktok uygulaması başlangıçta akıllı telefonlar için geliştirildi. Sadece, Aptoide TV uygulamasından da indirebilir ve TickTock’u akıllı TV’nize yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. TikTok: Tiktok uygulaması, videoları daha çok önizlemek için harici bir fare gerektirir.

aptoide tv apk download for android new version

Aptoide TV’de Öne Çıkanlar

 • En popüler üçüncü taraf uygulama mağazalarından biri
 • 750.000’den fazla uygulama ihtiva eder
 • Firestick 4K, Fire TV, NVIDILID ve Android TV Box şeklinde Android işletim sistemlerini çalıştıran tüm cihazlarla uyumludur.
 • Parasız yükleyin
 • Gezinmesi kolay kullanıcı arayüzü
 • Geniş uygulama kategorisi seçimi
 • Amazon App Store yada Google Play’de bulunmayan birçok mükemmel uygulama var.
 • IPVinish, VPN ile mükemmel çalışıyor
 • Süratli ve kolay kurulum süreci


Artık indirmeye hazırsınız Aptoide TV ücretsizdir. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir