Left To Survive
Left To Survive

Left to Survive APK v4.14.1 (Sınırsız Cephane/Mod Menüsü) indir 2024

Left To Survive is a TPS Action Zombie Shooter game in a world after apocalypse where zombies have enslaved the Earth and taken control

Android Android Aksiyon
4 ( 863 puan )
Fiyat: $0
İsim Left to Survive
Yayıncı My.com B.V.
Tür Aksiyon
Boyut 810MB
Son Sürüm 4.14.1
MOD Sınırsız Cephane/Mod Menü
Orjinal Google Play
Left to Survive is the most famous version in the Left to Survive series of publisher My.com B.V.
Mod Version 4.14.1
Content Rating USK: 18 ve üzeri yaşlar

Left to Survive APK indir

Zombi kelimesi, meşhur Resident Evil filmiyle dünya genelinde ana akım medyaya girdi. Zombilerin insanlık için ne kadar fena bulunduğunu hepimiz biliyor. Zombiler, çoğu zaman zararı olan virüslerin bulaştığı insanoğlu ve hayvanlardır. Vücutlarını ısırarak öteki insanları enfekte ederler. Bu kana susamış insanoğlu, çevrelerindeki insanları öldürerek güçlerini çoğaltmak isterler.

Kendiniz için hayal edin, zombilere çarparak kendinizi ve sevdiklerinizi bu zararı olan yaratıklardan kurtarın? Zombileri öldürmenin ve sevdiğinizi bir süper kahraman şeklinde kurtarmanın kulağa maceralı geldiğini biliyorum. Bu tür kahramanca maceralarla ilgileniyorsanız, doğru yere geldiniz. Bugün bu yazıda, kendinizi, ekibinizi ve çevrenizdeki öteki insanları kana susamış zombilerden kurtarmak için zombileri öldürmeniz ihtiyaç duyulan Zombies Survival tabanlı bir Android oyunu tartışacağız – Hayatta Kalmak İçin.

Hayatta Kalmak İçin Kaldı MOD APK

Ek olarak, ücretsiz bir şekilde çok önemli premium avantajlar sunmak için Hayatta Kalmak İçin Sol MOD APK’sını da sağlayacağız. Bu modifikasyonu yaptıktan sonrasında, düşmanlarınıza karşı birçok haksız avantaj elde edeceksiniz. Adaletsiz insanların dünyasında, sınırsız mermi, sınırsız sıhhat ve daha pek oldukca haksız avantaja haiz olmak gerekiyor. O halde asla zaman kaybetmeden zombilerin hayatına dalalım.

Left to Survive APK Son Sürüm

Hayatta Kalmak İçin Sol, dünyayı zombilerden kurtarmak için maceralı bir görevle atış eylemini birleştiriyor. Oyun planına nazaran, zombiler insan hayatlarını yok ederek gezegenlerin kontrolünü ele geçirmeye çalışacak ve şimdi sizin işiniz, etrafınızdaki insanların hayatlarını kurtarma sorumluluğunu almak. Pekala, dünyayı kurtarma yolculuğunda yalnız değilsiniz, şundan dolayı sizin şeklinde kahraman insanlardan oluşan bir ekip kurarak onlara önder olarak liderlik edebilir ve daha çok hayatta kalabilirsiniz.

Bu oyunda basit bir insanoğlunun haiz olamayacağı çeşitli kahramanlık becerileri kazanacaksınız. Ve tek ihtiyacınız olan ekibinizi oluşturmak ve büyük bir kahraman olma yolculuğuna adım atmak. Kendinizi daima tetikte tutmayı ve lüzumlu silahlarla dolu olmayı ihmal etmeyin.

Left to Survive APK Hile

Left To Survive zarif bir oyundur ve oyunun grafikleri canlı organik renkleriyle sizi şaşırtacak. Ek olarak, koşullara nazaran değişmeye devam edecek ve çalarken kuvvetli hisler veren Sensible müziğin de keyfini çıkarabilirsiniz. Ek olarak, kolay kullanıcı arayüzü, her oyun işlevine komut vermek için uzun süre almayacaktır. Oyundaki her şey birinci derslik kalitede ve oyunun arkasındaki tek sebep bu, milyonlarca kullanıcıdan büyük destek alıyor.

Hayatta Kalmak İçin Kaldı MOD APK

İnsanlığı kurtarmak için asla bitmeyen bir meydan okuma.

Sonraki her adım size daha çok güçlük getirecek, bir tek zombileri öldürmek için sınırı olan bir göreviniz olmayacak. Kimi zaman insanları kurtarma, kamp kurma ve daha pek oldukca güçlük şeklinde bir vazife alacaksınız. Sadece bu zorluklardan kurtulmanıza destek olmak için Left To Survive’da bulunan kuvvetli karakterlerden birini seçebilirsiniz.

Hedwig Lynd, Colin Stafford, Tanya Levine şeklinde sağlam kahramanları ve ek olarak karakter başına güç olarak uygun silahlar için geliştirilmiş sıhhat ve kapsamlı hasarı deneyimleyebilirsiniz. Bu yüzden derhal bu oyunu indirin ve bugün zombi deneyiminizi geliştirin.

Left to Survive APK Sınırsız Cephane

Haiz olduğumuz armağan ile sizi şaşırtmanın zamanı geldi, Hayatta Kalmak İçin Kaldı MOD APK. Tüm premium avantajları ücretsiz bir şekilde deneyimlemenizi elde eden değiştirilmiş sürümdür. Bildiğiniz şeklinde oyunda herhangi bir destek almadan bu tür zararı olan yaratıklarla savaşım etmek oldukça zor.

Evet, dünyayı kurtarma yolculuğunda size destek olmak için bu değişikliği burada bulduk. Sizi daha etkili ve daha keskin meydana getirecek birçok premium özelliği ücretsiz bir şekilde alacaksınız. Ve sıkıntılı bir görevdeyken haiz olunması ihtiyaç duyulan en mühim şey, sakin bir zihin tutmaktır. Yolculuğunuzu daha keskin hale getirmek için bu modifikasyonda sınırsız mermi, sonsuz cephane, gizli saklı mücevherler ve daha birçok coşku verici şey alacaksınız.

Sonunda bu MOD oyununa haiz olduktan sonrasında, tüm görevinizi sorunsuz bir halde tamamlayacağınızı güvence edebiliriz. Uygulamamız tamamen güvenli ve virüssüzdür ve ek olarak aleti rootlamaya gerek kalmamıştır. Ilkin aşağıda listelenen büyüleyici özellikleri derinlemesine inceleyelim. Genel performansınızı artıracak ve oynarken size büyük bir avantaj elde edecektir.

Hayatta Kalmak İçin Kaldı MOD APK

Left to Survive APK MOD

Herhangi bir kavga ederken, birinin acı çekebileceği en mühim şey mermi eksikliğidir. Düşmanın yaklaştığı andan daha acı verici bir şey olması imkansız, fakat kendini savunacak hiçbir şeyin yok.

Gene de endişelenmenize gerek yok şundan dolayı Left To Survive MOD APK’yı indirdikten sonrasında bu sorunlardan hiçbiriyle karşılaşmayacaksınız. Bu oyunu mükemmel bir halde tasarladığımızdan ve kendinizi ve tüm ekip arkadaşlarınızı yaklaşan krizden korumak için burada sınırsız mermi alacaksınız.

Modifikasyonu oynarken tekrardan yüklemeye gerek kalmamıştır

Tekrardan yükleme hakikaten oldukca fazla oyuncunun zamanını alıyor ve oldukca fazla canını sıkıyor. Left To Survive resmi modunu oynarken bile, tekrardan yükleme başına 10 saniyeden fazla beklemeniz gerekir ve buna kimse dayanamaz. Bu yüzden, tekrardan yükleme özelliği olmayan Left To Survive MOD APK’yi oluşturduk. Silahı tek seferde doldurmanıza gerek kalmamasını elde edecektir. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Aşağıdaki en indirme bağlantısını tıklayın ve bu mükemmel oyunu tamamen size ilişik hale getirin!

Sıfır kesinti politikası üstünde çalışırken

Kimi zaman gereksiz reklamlar, iyi ruh hallerini fena ruh hallerine çevirir. Bu yüzden, bu reklamlardan nefret edenlerdenseniz, onları ücretsiz bir şekilde atlamanın zamanı geldi. Tüm çevrimiçi reklamları otomatikman engellemiş olan Left To Survive MOD APK’yı indirin, böylece çevrimiçi yada çevrimdışı oynamak istiyorsanız, dikkatiniz dağılmasın.

Hayatta Kalmak İçin Kaldı MOD APK

Çözüm

Hayatta kalmak, şimdiye kadar yaratılmış en iyi zombi oyunlarından biridir. Oyundaki her şey, grafik, ses, karakter ve arayüz olsun, birinci derslik kaliteye kadar. Ek olarak, sizi bir anlığına bunaltıcı hissettirmeyecek ilgi çekici bir hikayesi de var.

Ek olarak, maceranızı ve eğlencenizi ikiye katlamak için, size Hayatta Kalmak İçin Kalmış MOD APK’sini yukarıda sıralanan tüm özelliklerle beraber veriyoruz. Kampanyayı başlatma ve kıyamet sonrası bir gerçeklikte kahramanca yolculuğa başlama ve dünyayı zombilerden kurtarma zamanı!


Şimdi indir (810MB)

Artık indirmeye hazırsınız Left to Survive ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaMy.com B.V.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir