Archero
Archero

Archero APK v4.1.0 (Sınırsız Para/Tanrı Modu) indir 2022

Archero APK indirSpor oyunları, bunaltıcı zamanı öldürmüş olduğu ve içeriden adrenalinimizi artırdığı için neredeyse tüm genç oyuncuların favori oyun türlerinden biridir. Bu oyunların hepsi kapsamlıdır, çoğunlukla gigabayt boyutundadır, sadece gene d

Android Android Aksiyon
5 ( 678 puan )
Fiyat: $0
İsim Archero
Yayıncı Habby
Tür Aksiyon
Boyut 300MB
Son Sürüm 3.11.2
MOD Sınırsız Para/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Archero is the most famous version in the Archero series of publisher Habby
Mod Version 3.11.2
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Archero APK indir

Spor oyunları, bunaltıcı zamanı öldürmüş olduğu ve içeriden adrenalinimizi artırdığı için neredeyse tüm genç oyuncuların favori oyun türlerinden biridir. Bu oyunların hepsi kapsamlıdır, çoğunlukla gigabayt boyutundadır, sadece gene de, en ufak boyutta kaliteli içerik arayan istekli oyuncumuz için en iyi Android spor oyunlarına sahibiz. Listelenen oyunlardan biri de Habby geliştiricisi Archero’dur.

Okçu MOD APK

Adına bakılırsa Archero, animasyonlu bir oyun arayüzü içinde parasız Okçuluk modlarının keyfini çıkarmanız ihtiyaç duyulan Okçuluk türünde bir Android oyunudur. Okçuluk oyun modlarının mükemmel bir sevgilisiyseniz, o vakit Archero sizi hayrete düşürecek zira burada yalnız rahat Okçuluğun tadını çıkaramazsınız. Fakat bununla birlikte, ödüller kazanmak için tamamlamanız ihtiyaç duyulan inanılmaz silahlara ve klasik görevlere de haiz olacaksınız.

Bu muhteşem Okçuluk oyununu bugünden oynamaya başlayın, zira hemen hemen tanışmadığınız büyük bir potansiyel barındırıyor. Ek olarak, bu oyunun Archero MOD APK adlı değiştirilmiş versiyonuna da gidebilirsiniz. Değiştirilmiş versiyon, bu oyunun fütüristik türüdür, zira Tanrı MOD benzer biçimde süper güçlere ve muhteşem hasar seviyelerine haiz olacaksınız. Bu yüzden resmi sürümde uğraşmayı bırakın ve Archero MOD APK’yı en kısa sürede indirin!

Archero APK Son Sürüm

En gülünç animasyonlu oyun arayüzü ile gerçekçi Okçuluk oyununun keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Evet ise, en kısa sürede Archero Android oyununu indirin. İnanmayacaksınız fakat Archero, Mayıs 2019’da geliştirilen ve yalnızca iki yılda 50 Milyondan fazla indirmeyi tamamlayan yeni bir Android oyunudur. Bu, oyunların bir çok için bir rüya ve Archero, yalnızca içindeki geliştirici Habby tarafınca ödüllendirilen özellikler sebebiyle tamamlamış oldu.

Habby, bu oyunu oldukca çeşitli tatar yayı, mükemmel bir oyun arayüzü ve devasa bir kariyer vazife sınıfı dahil olmak suretiyle tüm mükemmel Okçuluk ayrıcalıklarıyla yarattı. Madeni paraları kazanmak ve en yeni ve efsanevi Arbaletleri satın almak için karmaşık görevleri tamamlamanız icap ettiğini düşündüğünüz Çevrimdışı Tek Oyunculu bir Android oyunudur. Bu yüzden yolculuğunuza bugün Archero oynayarak başlayın ve tadını çıkarın!

Okçu MOD APK

Archero APK Sınırsız Para

Her şeyden ilkin, Archero yeni nesil Android oyunudur ve bu yüzden geliştirici, son zamanlardaki Okçuluk oyunlarının neredeyse tüm dezavantajları üstünde çalışmış ve fütüristik bir halde geliştirmiştir. Bu yüzden, herhangi bir Android Okçuluk oyunu oynadıysanız ve özelliklerin eksikliğinden dolayı kendinizi düşük hissettiyseniz, en kısa sürede Archero MOD APK’sına geçmeniz gerekir.

Archero, size eksiksiz bir HD grafik arayüzünde yüzlerce organik harita sunar. Bu görkemli kurulumdan sonrasında, insan organik dünyayı unutabilir ve bu muhteşem dünyaya girmeyi sevebilir. Ek olarak, bu oyun size oyunun içinde olduğunuza inandırmak için gerçekçi haritalar sunacak. Evet, doğru duydunuz! İçerisinde yüzlerce harita olduğundan onları izledikten sonrasında hayret edeceksiniz ve asla sıkılmayacaksınız.

Archero APK Tanrı Modu

Gene Archero Android oyununun inanılmaz bir özelliği olarak size offline oyun ayrıcalığını sunuyor. Evet, Günlük internetinizi oldukca tüketen Android oyunlarından rahatsız olduysanız, Archero MOD APK’yı en kısa sürede indirip yüklemeniz gerekir. Bu Okçuluk oyunu, herhangi bir web erişimi olmadan oyundaki tüm muhteşem seviyelerin keyfini özgürce çıkarmanızı elde eden %100 çevrimdışı bir sürümdür.

Üstelik sıkıntılı görevleri deneyimlemek için de indirebilirsiniz. Okçuluk becerilerinizi sergilemeniz ve tüm rakiplerinizi yenmeniz icap ettiğini düşündüğünüz binlerce vazife ihtiva eder. Vazife zorluğu Düzey 10’dan yükselmeye başlamış olacak ve 100’ün üstünde oynadıktan sonrasında cehenneme ilerleyecek. Bu inanılmaz oyunu derhal şimdi oynamaya başlayın ve ek olarak GODLIKE özellikleri için aşağıda değiştirilmiş sürümü de indirebilirsiniz.

Her ay güncellenen en muhteşem silahların tadını çıkarın

Silahlar, Archero Android oyununda bulunan son olarak ve en agresif özelliktir. Hepinizin anlayacağı benzer biçimde, Okçuluk oyunu yalnız tek bir tabanca ihtiva eder, doğrusu Arbalet. Sadece Tatar Yayı’nın ek olarak Bombalı Arbalet, Konum Gösterici Arbalet, Şok Arbalet ve Bolt Arbalet benzer biçimde oldukca çeşitli bulunduğunu bilmiyorsunuz.

Okçu MOD APK

Doğrusu burada Archero Android oyununun içinde, neredeyse tüm Arbalet çeşitlerine haiz olacaksınız. Ek olarak, her ay, muhteşem görünümlere haiz en yeni silahların ve Haritalar, Kostümler ve Görevler benzer biçimde daha birçok içeriğin bulunacağı bazı güncellemeler alacaksınız; Başlama ve Archero oyununun derinliklerine inme zamanı.

Archero APK Hile

Archero, en iyi 10 Animasyon çekim Android oyunundan biridir ve ek olarak Google’ın Editörün tercihi Android oyunu olarak sıralanmıştır. Bu, Archero oyununa inanabileceğiniz ve tüm modlarını dertler hakkında birazcık düşünmeden oynayabileceğiniz anlamına gelir. Ek olarak, bu oyunun karmaşık Kariyer görevleri sebebiyle birazcık zorlandığını düşünüyorsanız, o vakit size mükemmel bir hediyemiz var – Archero MOD APK.

Yukarıda açıkladığımız benzer biçimde, bugün size Archero’nun değiştirilmiş sürümünü sunmak için buradayız, doğrusu basitçe Archero MOD APK bu kadar. Archery ve Archero Android oyununu seviyorsanız, bu oyuna ilk öncelik olarak ihtiyacınız var. Bu sürüm, karmaşık görevlerinizin çoğunu oldukca kolay hale getirecek. Aşağıda listelenen süper güç MOD’larını kullanarak tüm rakiplerinizi rahatça alt edebilirsiniz. Beklemeyi bırakın ve Archero MOD APK’sını indirin!

Artık rakiplerin çoğunu basitçe yenmek için yüksek hasarlı MOD’a sahipsiniz.

Bir Android Atıcılık oyunu oynadığınızı ve Gun’ınızın hasar oranını çoğaltmak için bir hile yada hile kodu aldığınızı varsayalım. Bu durumda oyunun sıkıntılı görevlerinin çoğunu erişim kolaylığı ile kazanabilirsiniz. Benzer şekilde Archero MOD APK İçinde, Size Yüksek Hasarlı MOD’u sunuyoruz. Bu modlanmış özellik, düşmanlarınızın verdiği hasarı artırmanıza müsaade edecektir.

Ek olarak, değişim, herhangi bir hile kodu kullanmanıza yada bu tür karmaşık işlemler yapmanıza gerek duymaz. Archero MOD APK, esasen etkin olan ince ayarları ihtiva eder. Takıldığınız göreve başlayın ve rakiplerinizi oynadığınız benzer biçimde vurun ve düşmanınızı tek vuruşta öldürecek büyülü hasarı görün.

Rakiplerinizi bilmeden yenmek için Tanrı MOD’u uygulayın

God MOD, Archero MOD APK ile alacağınız bir sonraki parasız süper güçtür. Bu güç, temel olarak, herhangi bir karmaşıklık olmadan hedefleri vurmanıza izin verir. Bu, rakiplerinizi yenmek için eksiksiz bir strateji yapmanız gerekmeyeceği anlamına gelir. Bunun haricinde, tüm düşmanlarınızı hiçbir engel olmadan öldürmek için hatırı sayılır seviyeler de elde edebilirsiniz.

Archero MOD APK içinde parasız bir özelliktir ve ek olarak etkinleştirmek için herhangi bir karmaşık hareket yapmanız gerekmez. Archero MOD APK içinde esasen etkinleştirmiş olacaksınız. Tek ihtiyacınız olan en alttaki yeşil indirme düğmesine tıklayıp Archero MOD APK’yı en kısa sürede indirmek.

Çözüm

Arbalet hem susturuculu hem de yüksek hasarlı epik tarzda bir tabanca olduğundan en sevdiğim silahlardan biridir. Ve şimdi, mükemmel mekanlarda tüm muhteşem tatar yayı stillerinin keyfini çıkarmak için kendi Android akıllı telefonunuz için Archero MOD APK adlı bu mükemmel Arbalet Okçuluğu oyununu indirebilirsiniz.


Artık indirmeye hazırsınız Archero ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaHabby

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir