Art Of War
Art Of War

Art of War APK v6.0.0 (MOD Menü/Vip Kilidi Açık) indir 2022

Art of War APK indirAndroid Stratejik oyun, herhangi bir oyuncunun hayal gücünden fazlaca uzak! Clash of Clans MOD APK, Art of War Legions MOD APK ve Kingdom Rush benzer biçimde çok önemli Android strateji tabanlı oyunlar, genç oyuncuların bugünlerde

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 697 puan )
Fiyat: $0
İsim Art of War
Yayıncı Fastone Games HK
Tür Strateji Oyunları
Boyut 155MB
Son Sürüm v6.0.0
MOD MOD Menü/Vip Kilitsiz
Orjinal Google Play
Art of War is the most famous version in the Art of War series of publisher Fastone Games HK
Mod Version v6.0.0
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Art of War APK indir

Android Stratejik oyun, herhangi bir oyuncunun hayal gücünden fazlaca uzak! Clash of Clans MOD APK, Art of War Legions MOD APK ve Kingdom Rush benzer biçimde çok önemli Android strateji tabanlı oyunlar, genç oyuncuların bugünlerde buldukları tüm ayrıcalıkları içerdiğinden, bence bu geleneksel tabir. Bugünlerde yüz milyonlarca adamın stratejik oyunlar oynamayı sevilmiş olduğu milyarlarca oyun meraklısı var.

Stratejik oyun, karar verme becerilerini azaltan ve güçlendiren zihinsel streslere uyduğundan bu yasal bir şeydir. Ve bizce her insanın bu oyunlara fanatik olmak için dünyaya geldiği ve netice olarak bugün size Art Of War adlı muhteşem bir tavsiye sunuyoruz. Kullanışlı bir oyun arayüzünde çok önemli yararları bir araya getirerek geliştirilmiş bir Android+iOS sanal oyunudur.

Savaş Sanatı MOD APK

Art Of War, Google Play Store ve iOS App Store benzer biçimde resmi uygulama mağazalarından direkt indirebileceğiniz oldukça standart bir stratejik Android oyunudur. Size fazlaca sayıda sıkıntılı dövüş modu ve mühim oranda içerik sunacak. Ek olarak bu resmi oyunu oynamaktan sıkıldıysanız, kısa sürede geliştirdiğimiz Art of War Legions Hack versiyonunu da deneyebilirsiniz. Adını Art Of War MOD APK olarak koyduk ve aşağıdaki indirme bağlantısı ile cihazınıza indirilmeye hazır!

Milyonlarca Oyuncu tarafınca indirilen en minik cenk Android oyununu oynayın

Bu günlerde haiz olduğumuz, Google Play Store adlı canavar uygulama mağazasına erişemediğimiz eski günler geride kaldı. Bugünlerde herhangi bir oyunu aramak ve tüm gece oynamak için özgürüz. Sadece milyonlarca seçim arasından en iyi oyunu bulmak fazlaca zor ve stratejik bir Android oyunu ararken coşku artıyor.

Bu yüzden Bugün, Art Of War Legion adlı bu muhteşem, en üst sıradaki stratejik Android oyununu oynamanızı tavsiye ediyoruz. Ek olarak fazlaca çalıştık ve bu Art Of War Legions kılavuzunu tüm istekli oyuncular için, oyunla ilgili tüm detayları, bazı art of war lejyonları ipuçları ve taktikleri içinde geliştirdik. Bu yüzden, aşağıdaki kılavuzun tamamını inceleyin ve eğlenceyi genişletmek için Art of War APK MOD sürümünü indirmelisiniz!

Birçok ödülün kilidini açmak için yüzlerce sıkıntılı görevi tamamlayın

Çok büyük sıkıntılı görevlere ve sayısız kaynağa haiz asla bitmeyen bir Android oyunu arıyorsanız, Art of War’a ihtiyacınız var. Yukarıda size söylediğimiz benzer biçimde, Bu stratejik bir Android oyunudur, sadece bunun içinde bu oyunla ilgili Aksiyon, Serüven ve Oldukça Oyunculu Çevrimiçi Oyunlar benzer biçimde pek fazlaca değişik tür vardır.

Şu demek oluyor ki burada sunulan ilk özellik, bu oyunun Kampanya yada Kariyer modudur. Aynı şekilde Art Of War, öteki tüm stratejik Android oyunları için size binlerce sıkıntılı oyun içi vazife sunar. Bu görevleri tamamlarken, kahramanlarınız ve birlikleriniz de dahil olmak suretiyle ordunuzu oluşturmanız gerekiyor. Öyleyse bu zorlukları oynayın ve tüm rakiplerinizi yenin.

Savaş Sanatı MOD APK

Art of War APK Son Sürüm

Art Of War, Career oyun modunun yanı sıra görkemli oyun içi mekanları da kapsıyor. Dövüş ve Stratejik oyunlar, bu mükemmel bölgeler olmadan temelde hiçbir şey değildir. Bu yüzden Art Of War Legions, oyununuzu tüm maceralı haritalarla birleştirir. Bayrağınızı tüm bu sahtekarlardan kurtarmanız ve bu yerlerde savaşmak için kahramanlar çalıştırmanız gerekecek.

Ek olarak ekibimiz tarafınca kısa sürede geliştirilen Art Of War Legions Hack versiyonu ile oyun oynamanızı da kolaylaştırabilirsiniz. Aşağıdan Art Of War Legions APK MOD adlı indirebilir ve bir stratejik ustalaşmış benzer biçimde oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Ordunuzu güçlendirmek için tüm kuvvetli birlikler ve kahramanlar için alışveriş yapın

Oyuna doğru ilerlerken, mağaza menüsünde bulunan tüm birlikleri ve kahramanları toplayacaksınız. Ek olarak, yeni bir oyun seviyesine başlarken her seferinde bir ordu oluşturmanız gerekecek. Ondan sonra, yeni kahramanları ilk kez yendikten sonrasında tekrardan canlandırmak için ekrana dokunmanız gerekiyor. Üstelik oyun her seviyede zorlaşmaya başlamış olacak.

Şu demek oluyor ki burada, bu kahramanların içinde yüzlerce kuvvetli birlik sınıfıyla tanışacaksınız. Ilk olarak birçok görevi tamamlamanız, para kazanmanız gerekiyor ve sonrasında Fire Mage, Ice Mage, Bandits, Ballista, Brawlers ve Stone Golem benzer biçimde tüm bu birlikleri satın alabilirsiniz. Ek olarak, Kelvins, Kriss, Chione, Odin ve Seondeok dahil olmak suretiyle kahramanlar. Zorlukların tadını çıkarın!

Art of War APK Kilitsiz

Bir Android oyununda yukarıda sıralanan tüm özelliklere haiz olduktan sonrasında, 1 numaralı Android Strateji oyunu olarak listelenebilir, sadece Art Of War gizli saklı bir mücevherdir. Bu oyun, oyun içi özelliklerin çoğundan ücretsiz bir şekilde yararlanmanıza izin verecek, sadece gene de fazlaca sayıda uygulama içi satın alma ve reklam dolu bir arayüz var.

Şimdi, bu olumsuzluklardan kurtulmayı düşünüyorsanız, sizler için Art Of War Legions MOD APK isminde kullanışlı şeyler aradık. Art of War MOD APK’nın sınırsız para ve mücevher hileli sürümü için uğraşıyor olmalısınız, sadece bundan daha muhteşem bir şeyimiz var. Art Of War Legions hack versiyonunun sunmuş olduğu tüm ayrıcalıkları aşağıdan inceleyelim ve karşılaştıralım –

Tüm düşmanlarınızı bir dokunuşla yenmek için parasız One Hit Kill MOD’un tadını çıkarın

Dolayısıyla, Art Of War Legions hack’imizde sunulan ilk olağandışı özellik, Tek Vuruşta Öldürme MOD’udur. Temel olarak, değiştirilmiş sürümler değişik oyunlarda yamalar kullanılarak geliştirilir. Benzer şekilde, Bu sürüm, One Hit Kill MOD adlı bir yama ihtiva eder. Bu yamayı Art Of War Lejyonlarınıza yükledikten sonrasında, ister bir kahraman ister bir birlik oyuncusu olsun, tüm rakiplerinizi tek bir vuruşta yenebilirsiniz. Bu şaşırtıcı değil mi?

Art of War APK Hile

Size parasız One Hit Kill MOD’u sunduktan sonrasında, onu kullanmanız için kolay bir oyun arayüzü de sunuyoruz. Bir çok süre, oyunların değiştirilmiş sürümlerine erişim ayrıcalıkları zor olsa gerek, sadece burada durum oldukça farklıdır. Parasız Art Of War Legions Mod Menüsü ile oyununuzu bir araya getiriyoruz.

Bu MOD Menüsü, oyun içinde bulunan tüm bu özellikleri ve ayrıcalıkları herhangi bir programa takılmadan kullanmanıza olanak tanır. Aşağıdaki bağlantıdan Art Of War Legions MOD APK’sini indirin ve bu kullanışlı MOD Menüsünü kullanın.

Savaş Sanatı MOD APK

Art of War APK MOD Menü

Bu değiştirilmiş Art of War Legions Mod Menüsü sürümünde, reklamsız oyun arayüzü, GOD Modu ve parasız müdafa güçleri benzer biçimde fazlaca sayıda özellik vardır. Gene de, hepsini tek bir yazı içinde tamamlayamıyoruz. Bu yüzden, aşağıdaki indirme düğmesini tıklamanız ve özelliklerinin çoğunu kendi başınıza deneyimlemeniz gerekiyor.

Bu tarz şeyleri topluluğumuzun benzersiz ayrıcalıkları yada sürpriz özellikleri olarak düşünün. Ek olarak, düşük konfigürasyona haiz maksimum makinelerle desteklendiği için bu oyunu neredeyse her akıllı telefonda oynayabilirsiniz. Herhangi bir gecikme olmadan oynayın ve oyununuzun her anının tadını çıkarın!

Nihai Karar

Yazının tamamını okuduktan sonrasında, Art Of War Legions MOD APK’yı indirmekten kimse ona bir saniye direnemez. Bu yüzden lütfen bir saniye daha boşa harcamayın ve indirme işlemini başlatmak ve bu mükemmel oyunu telefonunuza yüklemek için ASAP aşağıdaki yeşil indirme düğmesine basın.


Artık indirmeye hazırsınız Art of War ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir