FIFA Mobile
FIFA Mobile

FIFA Mobile 23 APK v10.1.04 (Sınırsız Futcoin) indir 2024

FIFA Mobile APKFIFA Mobile, oyuncuların dünya çapında lisanslı ve ünlü oyuncularla futbol turnuvalarına katılacağı bir oyundur. Oyun, birçok izleyici için tamamen uygundur ve keşfedecekleri çok heyecan verici şeyler vardır. Aynı zamanda oyuncular her

Android Android Oyun
4 ( 650 puan )
Fiyat: $0
İsim FIFA Mobile
Yayıncı ELECTRONIC ARTS
Tür Oyun
Boyut 98MB
Son Sürüm 10.1.04
MOD Sınırsız Futcoin
Orjinal Google Play
FIFA Mobile is the most famous version in the FIFA Mobile series of publisher
Mod Version 10.1.04

FIFA Mobile APK

FIFA Mobile, oyuncuların dünya çapında lisanslı ve ünlü oyuncularla futbol turnuvalarına katılacağı bir oyundur. Oyun, birçok izleyici için tamamen uygundur ve keşfedecekleri çok heyecan verici şeyler vardır. Aynı zamanda oyuncular her zaman kadrolarını değiştirmek ve onu bir rüya takımı yapmak isteyeceklerdir. Böylece çok sayıda oyuncu paketi toplayarak zamanlarını bu dileği yerine getirmek için harcayacaklar.

Fifa3

Futbol/Uluslararası Futbol hayranları, bu kesinlikle oynamanız için mükemmel bir oyun. FIFA Mobile Apk, futbolun tüm aksiyon dolu yüksek yoğunluklu heyecanını Android mobil cihazınıza getiriyor. Çevrimiçi veya çevrimdışı olarak keyfini çıkarabileceğiniz tonlarca farklı oyun moduyla herkesin keyif alacağı bir şey var.

Favori oyuncularınızdan bazıları FIFA Mobile alanında mevcut. Sezonun en iyi ve ikonik efsaneleri olarak oynayabileceksiniz. Bunlar Mess, Zidane, Maradona, Pele ve Maldini’dir. Tabii ki, aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazlası var.

Rekabetçi yönünüzü gerçekten harekete geçirmek istiyorsanız, skor tablolarına göz atın. Burada, tüm ilerlemeniz ve rakipleriniz özgürce kontrol etmeniz için görüntülenecektir. Ne kadar iyi yaptığınızı ve yenilecek takımların hangi oyuncular olduğunu bilin. Bu, oyunu yapacak bir şeylerle her zaman taze hissetmenin harika bir yoludur.

FIFA Mobile Hile Apk Hakkında

Ayrıca, tüm oyuncuları test etmek için haftalık bonuslar ve zorluklar var. Daha üst sıralarda yer almak ve en iyi olmak için gerçek zamanlı çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınıza meydan okuyun ve onlara meydan okuyun. FIFA, birlikte oynayacak başka insanlar olduğunda her zaman daha iyidir. Ve FIFA Mobile, küçük ekranda tüm orijinal konsol aksiyonunu ve eğlencesini sağlar.

FIFA Mobile 2021’de en iyisi olmak için, kullanılacak en iyi beceri hareketlerini öğrenmek ve ustalaşmak isteyeceksiniz. Burada, bunların nasıl kullanılacağını, en iyi zamanın ne zaman olduğunu ve nedenini göstereceğiz. Bu yüzden endişelenmeyin, belirli bir beceri hamlesine veya ikincil bir beceriye aşina değilseniz bile, size öğreteceğiz.

 

Bu beceriler hakkında çok fazla ayrıntıya girmeden önce, bazılarınız beceri hareketlerinin ne olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Temel olarak, her oyuncunun iki farklı beceri hareketi vardır. Bu yetenekler, sahada bazı ciddi güçlü hareketleri atmak için oyun sırasında gerçekleştirilebilir. Bu, sahtekarlık yapabilir, yönünü şaşırabilir, üstesinden gelebilir veya rakiplerinizi ele geçirebilir. Temel olarak, beceri hareketi oyuncuya bağlıdır. Öyleyse, onlar hakkında ayrıntılı olarak konuşalım.


Artık indirmeye hazırsınız FIFA Mobile ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha Fazla

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir