Manor Matters
Manor Matters

Manor Matters APK v3.2.1 (Sınırsız Yıldız) indir 2024

Welcome to Castlewood — an old manor full of mysteries! Why is it abandoned? What’s hidden behind the tapestry? Is the manor really haunted? Inspect and renovate rooms, find curious artifacts from all over the world, and unravel the secrets of this t

Android Android Macera Oyunları
4 ( 453 puan )
Fiyat: $0
İsim Manor Matters
Yayıncı Playrix
Tür Macera Oyunları
Boyut 140MB
Son Sürüm 3.2.1
MOD Sınırsız Yıldız
Orjinal Google Play
Manor Matters is the most famous version in the Manor Matters series of publisher Playrix
Mod Version 3.2.1
Content Rating PEGI 7

Manor Matters APK indir

Manor Matters oyunu sizi son derece gizemli şeylerin olduğu eski bir malikane olan Castlewood’a götürüyor. Carl ve güzel asistanı burayı tamamen farklı bir eve dönüştürecek. Belirli detayları yeniden şekillendirerek odalardaki karanlık alanı değiştirmek istiyorlar. Oyuncu, bu malikanenin dönüştürülmesi için hedeflerine erken ulaşmalarına yardımcı olacak bir danışman olarak hareket edecektir. Ancak Manor Matters’taki herhangi bir ev geliştirme oyununun aksine bir gizemdir. Kapı her zaman açıktır, girmek için bir anahtara veya herhangi bir yola ihtiyacınız yoktur. Malikaneye girme kararı bir cesaret eylemi olarak görülebilir.

Seni şaşırtan birçok şey var. Korku, oyuncunun vazgeçmesine neden olabilir, tabii ki o seçim burada değil. Oyunu bir kez açtığınızda, istemeseniz de gitmek zorundasınız. Manor Matters, Castlewood’daki maceranızda ilk işi yapmanızı sağlar. Süper geniş bir alanla, oyuncuların evin genel görünümünde değişiklik yapmak için her bir planı olması gerekir. Ayrıca sitemizde Castle Cats veya Eyes: Scary Thriller gibi bazı korku unsurları içeren birkaç macera oyunu daha var.

Malikane Önemlidir modu

Manor Matters APK MOD

Eski görünüm, hemen hemen her nesnenin kalın bir toz tabakasıyla kaplı olduğu görülüyor. Ama içindeki malikanenin durumu daha da kötüydü. Akşamları ışık yok, ilk başta yarasalardan korkmaya yatkınsınız. Genellikle gruplar halinde uçarlar ve bazen göremedikleri için onlara çarpmak yarasaların panik içinde uçmasına neden olur. Bunu bilmiyorsan, kesinlikle sakin olamazsın. Manor Matters, oyunculara gizemli söylentileri çözme fırsatı veriyor. Kimsenin yaklaşmaya cesaret edemediği bir yerden, bu malikaneye muhteşem manzaralar getirin. Hiçbir ücret ödemeden, her şey mevcuttur. İnsanlar için daha çekici hale getirmek için bir şeyleri yeniden şekillendirmeniz yeterlidir.

Manor Matters mod indir

Manor Matters APK Sınırsız Yıldız

Oyuncular, malikanenin anıtsal özelliği karşısında şaşkına dönerler. Uzun bir terkedilme döneminden sonra elbette her şey yavaş yavaş bozuldu, ancak herkesin kabul etmesi gereken şey, binanın ölçeğinin çok büyük olduğu. Büyük miktarda işi tamamlayabilmek için nispeten uzun bir zaman ayırmanız gerekir. Manor Matters, daha fazla personel kiralamanıza izin veren bir oyun değildir. Aslında, malikane büyük olmasına rağmen, Carl’ın buradaki tüm işi bitirmesine yardım eden sensin. Buna karşılık, sırlar sadece sizin tarafınızdan bilinir. Bir sürü odası olan büyük bir yer gelecekte size ait olacak. Aldığınız fiyat, oyuncunun harcaması gereken miktarla orantılıdır.

Manor Matters mod android

Manor Matters APK Son Sürüm

Manor Matters ilk etapta size her şeyi anlatmaz. Açık kapı ilk başta sadece bir faktördür. İçeri girdikten sonra, oynatıcının odaların kilidini manuel olarak açması ve geri yüklemesi gerekir. İstediğiniz tasarımı oyun önerilerine göre seçin. Yine de Manor Matters sınırsız seçenek sunmuyor. Ancak, malikaneyi istediğiniz gibi yapmak için hala birkaç seçeneğiniz var. Amatör bir dedektif olun ve ipucu bulma becerilerinizi geliştirin.

Manor Matters APK Yıldız Hilesi

Gizli değeri olan birçok şey var, bunu çözmeniz gerekiyor. Bunlar eski sahibinden kalan mülkler. Saklanma yerlerini bularak onları sizin yapın. Yıldızlar para birimi gibidir, evinizi değiştirmek istediğinizde onlara sahip olmanız gerekir. Malikanenin yenileme sürecini daha da hızlandırmak için eşyaları toplayın.

Manor Matters hileli apk

Manor Matters, sizi gizemlerle dolu bir yere götüren bir oyundur. Malikaneyi bir sürü tozla ıssız hale getirin ve orada yaşayan birçok iğrenç hayvan yok olsun. Her şeyi bir villa gibi birçok olanakla yeni bir şekille değiştirin. Bakımlı yeteneğinizi sergilemek için malikane Matters modunu indirin.


Artık indirmeye hazırsınız Manor Matters ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaPlayrix

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir