Deezer
Deezer

Deezer APK v7.0.9.22 (Premium Kilitsiz) indir 2022

Deezer APK indirAkıllı telefon dünyasının ortaya çıkmasıyla birlikte çevrimiçi müzik dinlemek eski zamanlara göre çok daha erişilebilir hale geldi. Müziğin keyfini çıkarmak için kasetler, kasetler, CD'ler ve DVD'ler satın almanız gerekiyordu; büyük s

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 97 puan )
Fiyat: $0
İsim Deezer
Yayıncı Deezer Music
Tür Müzik ve Ses
Boyut 36MB
Son Sürüm v7.0.5.1
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Deezer is the most famous version in the Deezer series of publisher Deezer Music
Mod Version v7.0.5.1
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Deezer APK indir

Akıllı telefon dünyasının ortaya çıkmasıyla birlikte çevrimiçi müzik dinlemek eski zamanlara göre çok daha erişilebilir hale geldi. Müziğin keyfini çıkarmak için kasetler, kasetler, CD’ler ve DVD’ler satın almanız gerekiyordu; büyük sorun, kolayca aktarılamamasıydı. Cebinizde çok az şarkı bile tutamazsınız. Neyse ki Steve Jobs liderliğinde müzik devrimi iPod ile başlamalı. Evet, bilmiyorsanız, ilk aşamadaki gerçek vizyonerler, elma şirketinin kurucusu Steve Jobs’du.

Deezer Music Podcast Player 2

iPod, milyonlarca şarkıyı küçük cihazında taşıyor ve çevrimiçi müzik dünyasında büyük bir etki yarattı. Ancak Apple ürünlerinin çok maliyetli olduğunu ve herkesin bunları karşılayabileceğini zaten biliyoruz. Müzik endüstrisinde önemli ilerleme sadece on yıl içinde gerçekleşti. İyi bir sonuç olarak, cebinizde milyonlarca şarkıya sahip olmanın keyfini çıkarmak için bir iPod’a ihtiyacınız yok.

Günümüzde, anında müzik dinlemenin keyfini çıkarabileceğiniz çok sayıda uygulama ve kitaplık var. Ne yazık ki, tüm bu uygulamalar ve kütüphaneler, onları istemeyeceğiniz pek çok şeyden yoksundur. Bununla birlikte, çok az uygulama mükemmel hizmetler sunar, ancak bunun için çok büyük miktarda para alırlar. Ücretsiz olarak mükemmel bir müzik akışı hizmetinin keyfini çıkarmak isteyenlerden biriyseniz, doğru yere geldiniz.

Bugün bu yazımızda sizleri DEEZER PREMIUM MOD APK ile tanıştırıyoruz. İnanın bu Mod Apk’a sahip olduktan sonra daha önce hiç sevmediğiniz kadar çok müzik keyfine varacaksınız. Bu Mod Apk’ye sahip olduktan sonra bir şey daha var, başka bir uygulamaya asla ihtiyacınız olmayacak. En sevdiğiniz müzikleri, hikayeleri ve podcast’i dinleyin; Bu uygulama tüm ihtiyaçlarınızı yeterince karşılayacaktır. Daha fazla gecikme yok; DEEZER PREMIUM MOD APK ile doğrudan müzik okyanusuna dalalım.

Deezer Music Podcast Player 3

DEEZER PREMIUM MOD APK

Müziğe ihtiyaç olmayan bir sektör söyler misiniz? Tahmin et? Ne kadar zor tahmin edersiniz, birkaç saat içinde doğru cevaba ulaşmak neredeyse imkansız. Gerçek ve gerçeklik müziği, bir aile etkinliğinde, festivalde, arkadaşınızın doğum gününde, araç kullanırken, trenlerde seyahat ederken ve daha birçok yerde herhangi bir özel etkinlikte her yerdedir. Neyse ki DEEZER PREMIUM MOD APK ile nereye giderseniz gidin müziğinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Motive edici müzikler dinleyin. Ek olarak, favori sunucunuzun podcast’ini dinleyin ve Deezer radyo istasyonunda yerel etkinliklerin güncellenmesini sağlayın.

Biliyorum birçok kişinin kafasında bir soru var: DEEZER PREMIUM APK biliyorlar ama DEEZER PREMIUM MOD APK bilmiyorlar. Önce şunu açıklayayım DEEZER PREMIUM MOD APK, resmi DEEZER PREMIUM APK’nın değiştirilmiş bir çeşididir. Reklamsız, sınırsız atlama ve bu makalenin ilerleyen bölümlerinde keşfedeceğiniz çok daha fazlası gibi birçok premium avantajı ücretsiz olarak elde edersiniz. Bu mod Apk makalesini incelerken hemen keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz; DEEZER PREMIUM MOD APK’sını aşağıdaki bağlantıdan indirin.

Deezer APK Son Sürüm

En sevdiğiniz şarkıyı, sanatçıyı, albümleri, çalma listelerini ve podcast’leri anında arayabileceğiniz harika arama motoru, istediğiniz sonuçları hemen elde edemezsiniz.

Ruh halinize ve aktivitenize bağlı olarak farklı türlerden birinci sınıf şarkıları keşfedin; bunlardan herhangi birine erişim, çeşitli çalma listelerinden istediğiniz müziğin keyfini çıkarın.

Şarkının resmi ilk yaratılışında olduğu gibi olağanüstü ses kalitesinin keyfini çıkarın, sahte bir web sitesinden düşük kalitede ikinci kopya indirmeye gerek yok. Ayrıca, yüksek kaliteli profesyonel bir sesle kayıpsız kaliteli müzik akışı gerçekleştirin.

Cep telefonunuzda, tabletinizde, Smart TV masaüstünüzde, PlayStation’da, Chromecast’te, Google Nest’te, Amazon Alexa’da, Wear OS saatinizde ve hoparlörlerinizde tüm cihazlarınızda DEEZER PREMIUM APK’nın keyfini çıkarın.

Araba sürerken veya boş zamanlarınızda radyo istasyonlarını ve harika ses kanallarını ve trend podcast’leri dinleyin. En sevdiğiniz şarkıları veya podcast’leri sosyal medyada paylaşmayı unutmayın ki arkadaşınız da aynı keyfi alsın.

Deezer Music Podcast Player 4

Deezer APK Premium indir

Bir insanın yaşayabileceği en sinir bozucu şeylerden biri, internette videoların, şarkıların, hikayelerin ve podcast’lerin keyfini çıkarırken berbat reklamlardır. Reklamlar zaman ve ruh hali öldürücüdür; Bu gereksiz reklamlar ile kendinizi üzmek istemiyorsanız MOD APK tam size göre. Evet! DEEZER PREMIUM MOD APK indirme ile daha fazla reklam yok.

Çevrimdışı Modda bile müziğin keyfini çıkarın.

Bazen, hızlı sürüş sırasında, daha az ağ köy alanındayken ve veri sınırlarının yüzde 100’ünü kullandıysanız, net bağlantı düzgün çalışmıyor. Bu mod Apk’ye sahip olduktan sonra, çevrimdışı modda bile müzik ve podcast kullanmaya devam edebileceğiniz için yukarıda belirtilen şeyler için endişelenmeniz gerekecek. İndirin ve kaydedin, her yerde ve her zaman keyfini çıkarın.

Deezer APK Güncel Sürüm

Müzik dinlerken herkesin bir önsözü vardır, bu yüzden sevmediğiniz bir müziğe rastlarsanız, beklemeden atlayabilirsiniz. Atla, diğer uygulamalar gibi sadece bir sınır sınırı değildir, bu DEEZER PREMIUM MOD APK size sınırsız atlama sağlar. Ek olarak, sevdiğiniz çalma listenizi oluşturabilir, böylece istediğiniz zaman çevrimiçi ve çevrimdışı olarak göz atabilirsiniz.

Ekranınızda her şarkı sözlerini alın.

Hızlı rap müziği veya herhangi bir karmaşık podcast dinlerken, çoğu zaman çok az konuşma sözü alamayız. Bu sorunu çözmek için podcast’leri dinlerken ince kullanabilirsiniz. Üstelik müzik listeliyorsanız, ekranda şarkı sözlerinin haksız avantajına sahipsiniz. Evet! Bir şarkıyı kaydederken orijinal sözlerini okuyabilir, böylece tüm parçayı ezberleyebilirsiniz. Bu özellik, tutkulu rapçiler dinleyicisi için çok faydalıdır.

Şarkı ve podcast dahil 73 milyon + ses içeriği

Küresel hitlere, en popüler Bollywood ve Hollywood şarkılarına, yeni başlatılan podcast’lere ve bu kısa hayatta anlayamayacağımız ses içeriğine erişmekten çekinmeyin. DEEZER PREMIUM MOD APK, şarkılar ve podcast’ler dahil 73 milyon + ses içeriğine sahiptir. İspanyolca, Hintçe ve İngilizce gibi herhangi bir dilin müziğini keşfedebilirsiniz. Ayrıca ABD, İngiltere ve Hindistan gibi geniş bir alandan müziğe erişebilirsiniz. Buna sahip olmak, cebinizde bir müzik okyanusuna sahip olmak demektir.

Nihai Karar

DEEZER PREMIUM MOD APK, müzik ve podcast kategorisindeki en iyi Mod Apk’lerinden biridir. Milyonlarca ses içeriği ve Deezer Family dahil olmak üzere birçok kullanışlı premium özelliği ücretsiz olarak sunuyor. Kullanıcı arayüzü, hız veya öldürme özellikleri hakkında konuşun, uygulama içi her şey mükemmel kalitededir. Yani ne bekliyorsunuz ki böyle bir şey alamıyorsunuz, bu yüzden şimdi Deezer Premium Mod Apk’ı indirin ve keyfini çıkarın!


Artık indirmeye hazırsınız Deezer ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir