DRAGON BALL LEGENDS
DRAGON BALL LEGENDS

Dragon Ball Legend APK v4.6.0 (Yüksek Hasar/Tanrı Modu) indir 2024

Dragon Ball Legend APK indirOyun cephaneliği günden güne gelişir ve onları tüm türlerde ve kategorilerde yükseltir, böylece kullanıcının deneyiminden geriye hiçbir şey kalmaz. Günümüzde bir çok oyun, çocukluğumuzun oyun içi formlarının aynı eski düny

Android Android Aksiyon
4 ( 599 puan )
Fiyat: $0
İsim DRAGON BALL LEGENDS
Yayıncı BANDAI NAMCO Entertainment Inc.
Tür Aksiyon
Boyut 184MB
Son Sürüm v4.5.0
MOD Yüksek Hasar/Mod Menü
Orjinal Google Play
DRAGON BALL LEGENDS is the most famous version in the DRAGON BALL LEGENDS series of publisher BANDAI NAMCO Entertainment Inc.
Mod Version v4.5.0
Content Rating USK: 16 ve üzeri yaşlar

Dragon Ball Legend APK indir

Oyun cephaneliği günden güne gelişir ve onları tüm türlerde ve kategorilerde yükseltir, böylece kullanıcının deneyiminden geriye hiçbir şey kalmaz. Günümüzde bir çok oyun, çocukluğumuzun oyun içi formlarının aynı eski dünyasını dönüştürüyor. Bir çok aslına bakarsan yapılmış oldu ve listeye günlük olarak gelmek kaldı. Meşhur ve sevilen çizgi romanlar, aslına bakarsan iyi yapılandırılmış seyircileri sebebiyle ve konsepte kolay aşinalık bulduğumuz için odak noktası haline geliyor.

Dragon Ball Efsanesi MOD APK

Bu yüzden, bir zamanlar Japon kültürünün en meşhur şovu olan en meşhur şovların sürükleyici yaşamına daldılar ve karakterlerini formatlarda kapladılar. Netice olarak, Dragon Balls filminin en önde gelen anime karakterlerinin, çabalarınız ve yönlendirmelerinizle Dragon Balls’un en klasik keşfinin keyfini çıkarmanızı sağlamak için oyun formatında burada bulunduğunu biliyoruz. Burada şovdakiyle aynı dünyayı keşfedeceksiniz.

Oyun, oyundaki artan gelişmelerden birkaçı ile mevcut karakterler ve öykü ile beraber gelir; Burada, kendinizi karaktere katarak Son Goku’nun ekip dostlarıyla yolculuğunu keşfedeceksiniz. Arkadaşlarınızla oldukça gereksinim duyulan Dragon Ball’u arayın ve arada, yolculukta size destek olan her karaktere sağlanan belirli araçlar ve becerilerle şiddetli savaşlar da dahil olmak suretiyle çeşitli etkinliklerle karşılaşın. Dragon Ball Legend Mod Apk, ultra HD üç boyutlu grafiklerin mevcut mevcudiyetinde ve dalmak için nihai bir tecrübe sunan gerçekçi simülasyonda örneksiz bir halde tasarlanmıştır.

Dragon Ball Efsanesi MOD APK

Dragon Ball Legend APK Son Sürüm

Dragon Ball Legend Mod Apk, orijinal oyunun alternatif ve birazcık değiştirilmiş bir çeşididir, kullanıcılara gelişmiş performans işlevleri sağlamak ve oyun esnasında kullananların karşılaşmış olduğu ortak soruları çözmek için yapılmıştır. Kullanıcılara para, altın, elmas ve anahtar şeklinde sınırsız ödül puanı sağlıyoruz. Böylece, herhangi bir yükseltme aracı öğesi satın almak ve oyunla başa çıkmak için becerileri ve karakterleri yükseltmek benzer biçimde herhangi bir etkinlikte bu tarz şeyleri kullanabilirler.

Ek olarak, averaj oyunda görünen tüm reklamları engellediği ve kaldırdığı reklamsızlık politikasını da geliştirdik. Tüm bunların haricinde, sürüm, kullananların başka kaynaklardan root yapmasını gerektirmez ve güvenli ve güvenli bir oyun ortamı sağlar. Ek olarak, yerleşik antiban ve antivirüs özellikleri onu bir hit yapar.

Dragon Ball Legend Mod Apk’nin Klasik Özellikleri

Burada, oyun ortamında uygun şekilde performans göstermeleri için çeşitli gereksinimler için oyunun kullanıcılara sunmuş olduğu en şaşırtıcı ve klasik özelliklerden bazılarını tartışıyoruz;

Dragon Ball Efsanesi MOD APK

Dragon Ball Legend APK MOD

Dragon Ball Legend Mod Apk, klasik ve en sevilen anime filmi Dragon Ball’a dayanan bir sopa hikayesi sunar. Filmin tüm fonksiyonlarını ve mevcud dünyasını, içine eklenen değişik unsurlarla kapsamlı bir halde kapsar.

Tüm karakterler tanıdık ve Son Goku’nun aynı eski dostlarıyla aynı eski ve oldukça gereksinim duyulan Dragon Ball’ları keşfediyor. Tamamı dönemin modernliği içinde gelir ve gözlere klasik görsellerin kalıcı kokusunu veren ultra HD üç boyutlu grafikler tabağında sunulur. Efektler, her formun en gerçekçi simülasyonunu sunar.

Keşfetmek için yoğun aktiviteler

Kullanıcılar, dostlarıyla oldukça gereksinim duydukları Dragon Ball’ları aradıklarında Dragon Ball Legend Mod Apk’taki çeşitli aktiviteleri deneyimleyecekler. Aramanın ileri hareketlerinde zorluklar ve çeşitli engellerle karşılaşacağınız oyunda bir takım performans ve katılım sizi bekliyor.

Battlefield efsaneler olarak ölecek.

Dragon Ball Legend mod Apk, Dragon Ball için dünyayı keşfederken çeşitli aktiviteler sunar; Komuta her iki taraftan da oldukça sayıda vasıta çeşidi ile karakterler içinde ve rakiplerle birden fazla harp ve kavga ile karşılaşacaksınız. PVP dövüşleri ve manga savaşları, oyunun şiddetli varlığında gerçekleşecek. Stratejik olarak tasarlanmış bir planla tüm durumlarla başa çıkmak zorundasınız.

Dragon Ball Efsanesi MOD APK

Dragon Ball Legend APK Yüksek Hasar

Dragon Ball Legend Mod Apk, takımın her iki yanından da rakipler anlamına gelen karakterler sunar ve her aktivite ile bireysel olarak başa çıkmak için aşırı güç ve hususi araçlar hissine haiz olacaksınız. Karakterler, yol süresince gelen her türlü engelle savaşım etmek için bireysel güce ve becerilere haizdir, bundan dolayı arama hiçbir şekilde erişilebilir olmayacaktır.

Pürüzsüz kullanıcı arayüzü

Oyun, aynı anda birden fazla ve çeşitli aktivite gerçekleştirme kriterlerini sunar. İhtiyaç duyulan işlevleri kolaylıkla gerçekleştirmek için tüm seçenekleri kapsayan eşit kıymetli kullanıcı arayüzünü bizlere sağladılar. Kullananların kısa sürede alışması ve simülasyon deneyiminin keyfini çıkarması için sunmuş olduğu denetim sistemi daima basittir.

Ödül alın ve yükseltin

Dragon Ball Legend Mod Apk, aradaki aktiviteler sunuyor ve düşmanları savuşturmak için dışarı çıktığınızda, anahtar, altın, para ve daha fazlası benzer biçimde çeşitli şekillerde ciddi ödüller alıyorsunuz. Yeni karakterleri yükseltmek ve çağırmak için ve ek olarak çeşitli performans araçlarının yükseltilmesi için ipuçlarını kullanabilirsiniz.

Dragon Ball Legend APK Hile

Japon bakış açısının mirası ve görünümlerinde tasarlanan tüm oyun yardımıyla oyun simülasyonunda parasız Japon kültürünü keşfedeceksiniz. Gene de, sonunda senaryo, çeşitli kültürel insanoğlu için tüm olasılıkları kapsar. Karakterlerin grafikleri ve stilleri hakikaten birçokları için içe aktarılır, sadece yapışkanlık gerçekçidir.

Dragon Ball Efsanesi MOD APK

Nihai karar

Dragon Balls Legend Mod Apk, oyunda hala devam eden Dragon topları arayışında gereksinim duyulan çeşitli özellik ve işlevleri sunar. Averaj oyun dünyasında yer edinen etkinliklerin çeşitli fizibiliteleriyle karşı karşıya gelirsiniz.
Şu demek oluyor ki bu değiştirilmiş versiyonda, oyunun her unsurunu detaylı bir halde yükselttiğimiz için gelişmiş oyunun her olasılığıyla karşılaşacaksınız. Japon anime dünyasının tadını çıkarın.


Artık indirmeye hazırsınız DRAGON BALL LEGENDS ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir