Rope Hero: Vice Town
Rope Hero: Vice Town

Rope Hero Vice Town APK v6.3 (Sınırsız Para) indir 2024

Rope Hero Vice Town APK indirYüzeye doğru yükselmeye başlayın!İp için garip olan şehirde uçunGangsterlerle, mafya polisleriyle ve askeriGörevlerle savaşın, başarıların kilidini açın ve para harcayınElinizin süper kahramanını alın. Mükemmel olan ipini

Android Android Aksiyon
4 ( 522 puan )
Fiyat: $0
İsim Rope Hero: Vice Town
Yayıncı Naxeex Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 105MB
Son Sürüm 6.3
MOD Sınırsız Para/Vip
Orjinal Google Play
Rope Hero: Vice Town is the most famous version in the Rope Hero: Vice Town series of publisher Naxeex Ltd
Mod Version 6.3
Content Rating USK: 18 ve üzeri yaşlar

Rope Hero Vice Town APK indir

Yüzeye doğru yükselmeye başlayın!
İp için garip olan şehirde uçun
Gangsterlerle, mafya polisleriyle ve askeri
Görevlerle savaşın, başarıların kilidini açın ve para harcayın

Halat Kahraman Yardımcısı Kasaba MOD APK

Elinizin süper kahramanını alın. Mükemmel olan ipiniz sihir yapar. Otomobillerin ve vatandaşların üstündeki yüksekliklerde sallanın.
Ve hatta bir örümcek ya da kurbağa şeklinde duvarları ölçeklendirin!
En ideal kostümü seçin, öteki alev ateş silahları ve alev ateş silahları seçin ve cenk duyuru edin. RPG oyunlarında olduğu şeklinde yeteneklerinizi güncelleyin ve keskin nişancı hassasiyetiyle alın.
Bu aktivite sporunu oynayın ve indirin, hiçbir ücret ödemeden mükemmel bir süper kandırıcı olan adam olun!

Kaptan ABD, Süpermen ve hatta Boboiboy’un anlatımı şeklinde kişileri yakalayabilirsiniz. Hepsi kendi dünyalarında adaletin resmi olurdu. Her ferdin gücü çeşitli nedenlerle gelir, sadece sonucunda akıl ve hakkaniyet için savaşım ederler.

Halat Kahramanı: Vice Town, ekrandaki bir kahraman değil, sadece spor evreninde büyük bir fanatik kitlesine haiz. Derhal 10 milyondan fazla şahıs onu çözümleme etti ve resmi indirdi. Bu maç ile oyuncular, tam olarak aynı ilgi için savaşan bir süper kahramanla oynayacaklar.

Halat Kahraman Yardımcısı Kasaba MOD APK

Rope Hero Vice Town APK Son Sürüm

Arsa

Öykü, bilhassa ana karakterin başlıktan uyandığı, dolayısıyla hiçbir şey hatırlayamadığı sahnede adım atar. Bu kurgu, kahramanın miras kalan elektriği erişilebilir hale getirdiğinde süper kahraman filmi gibidir. Bir yaralanma, değişik bir dünyaya ışınlanmalıydı. Şu anda, adamımız muhteşem bir cenk davasına haiz olma gücüne haiz. Suçla savaşım için insanüstü kaynaklar ve beceriler sağlar. Karakterin ömrü o saniyeden beri değişti. Harp olur ve sulh getirir.

Bir kahraman olarak doğmadın

Rope Hero: Vice Town, ek unsurları olan bir RPG oyunudur. Mesela, RPG bulmaca sporu yada RPG olarak etiketlenmiş bir spor var. Bizim sporumuzda kişilik, denetim karakterleri ve tüm hareketler üstünde tam kontrole sahipsiniz.

Halat Kahraman Yardımcısı Kasaba MOD APK

Rope Hero Vice Town APK Sınırsız Para

Bu oyunun kontrolü, sopa ile beraber beceri hakkında bilgili. Rope Hero, silahının halat olacağına inanıyor. Kahraman beceri setine haiz olmadığında eğlencelidir. Karşılaştırıldığında, bir tabanca sağlıyor ve teller kullanıyor. Fakat silahın yoksa, mesele değil. Rope Hero, maç sonucunda dikkate kıymet bir güç içeriyor. Bu şahıs ellerini duvarlara yumruk atmak yada bir araçtan dışarı atmak için kullanabilir. İpleri kullanarak ilerleyebilir.

Ne süre savaşım etmezseniz, özellikleri ve ekipmanı güncellemeniz gerekir. Başlangıç ​​olarak, mesela hasar, dayanıklılık, hız şeklinde istatistikleri yükseltin ve ağır hizmet silahlarını kuşanmayı ihmal etmeyin. Enerjiyi artırmanın yanı sıra, süit, katılımcının ilgi çekici hissetmesini sağlamak için kendi çeşitlerini sunuyor.


Şimdi indir (105MB)

Artık indirmeye hazırsınız Rope Hero: Vice Town ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir