Monster Fishing 2022
Monster Fishing 2022

Monster Fishing APK v0.3.1 (Sınırsız Para) indir 2024

Monster Fishing 2022 APK indirMonster Fishing 2022, size birçok ilginç duygu yaşatan spor oyunlarından biridir. Balıkçılık giderek birçok insanın hobisi haline geliyor. Kumda veya teknede oturun, kancanızı bırakın ve kendinizi doğaya bırakın. Sadece

Android Android Oyun
4 ( 72 puan )
Fiyat: $0
İsim Monster Fishing 2022
Yayıncı Nexelon inc.
Tür Oyun
Boyut 98MB
Son Sürüm 0.3.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Monster Fishing 2022 is the most famous version in the Monster Fishing 2022 series of publisher Nexelon inc.
Mod Version 0.3.1
Content Rating PEGI 3

Monster Fishing 2022 APK indir

Monster Fishing 2022, size birçok ilginç duygu yaşatan spor oyunlarından biridir. Balıkçılık giderek birçok insanın hobisi haline geliyor. Kumda veya teknede oturun, kancanızı bırakın ve kendinizi doğaya bırakın. Sadece hayal ederken, aklımda harika bir sahne gördüm. Bir hedef belirleyin ve seviyelerdeki dev balıkları fethetmeye başlayın. Monster Fishing 2021, oyuncuya çok sayıda farklılık getiriyor. Sadece sıradan balıklar değil, sizi şaşırtacak birçok balık türü de bulacaksınız. Unutulmaz balık avlama zamanları için deneyim kazanırken her zaman balıkçılık becerilerinizi geliştirin. Güzel bir adaya gidin, bir ağacın gölgesinde oturun ve bekleyin.

İyi bir balıkçı olmak için yeterince sabırlı olmalısınız. Büyük balık elde etmek her zaman kolay değildir, önce küçük balıkları tanıyalım. Daha fazla deneyim ve bonus için daha büyük balığa ihtiyacınız var. Oyuncuların keşfetmesi için yüzlerce balık türü var. Dünyada adı kötüye çıkmış adaların güzel manzarasına hayran kalarak harika anılara sahip olacaksınız.

Canavar Balık Tutma 2020 modu

Monster Fishing 2022 APK MOD

Sevdiğiniz balık türlerinden oluşan bir sepet dolusu toplayın. Unutulmaz anlara geri dönüp bakmanız için her yolculuk unutulmaz bir hatıradır. Monster Fishing 2022, oyunculara özel bir olta takıyor. Ve bu aynı zamanda birçok balık grubunu sepete sığdıran silahtır. Ancak köpekbalıkları gibi yakalayabileceğiniz büyük balıklar var. Oyunun başlığının neden biraz garip olduğunu merak ediyorsanız, şimdi anladınız. Ancak iş köpekbalığı veya diğer büyük balıkları yakalamaya geldiğinde, düşündüğünüz kadar tehlikeli değildir. Bir balık avı gezisinden sonra yenildiğini düşünmek kolaydır, ama bu olmayacak.

Monster Fishing 2020 mod indir

Monster Fishing 2022 APK Son Sürüm

Monster Fishing 2022, her yolculukta fethedebileceğiniz çok sayıda balığa sahiptir. Denizde çok aktif bir şekilde bir ileri bir geri yüzüyorlar ama onu nasıl karaya çıkaracakları çok iyi planlamanız gereken bir problem. Her balığın ısırma şekli farklıdır. Bu nedenle Monster Fishing 2022’de yüzlerce farklı balık türü oyuncuları dikkatli bir hesaplamaya götürecek. Basit balıklarla herkes yakalayabilir. Ancak özel balıklara sahip olmak, becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra deneyim kazanmanızı da gerektirir.

Monster Fishing 2022 APK Sınırsız Para

Her balık tutma saatinden sonra yakaladığınız balıkları getirip satabilir ve para kazanabilirsiniz. Ancak oyuncu balıkları göle koyabilir ve onlarla ilgilenebilir. Pek çok benzersiz balıkla kendi akvaryumunuz olsaydı ne düşünürdünüz? Balık tutmak için çok çalışın ve yeni, daha iyi bir ortamda yaşamalarına izin verin.

Monster Fishing 2022 APK Hile

Monster Fishing 2022’de bu kadar büyük veri var, ancak oyuncular ağ bağlantısı olmadan kolayca eğlenebilir. Ne zaman istersen, bir adaya git. Örneğin Santa Isabel de ideal bir konumdur ve üzerine oturarak balık avlamak istediğiniz şekilde rahatlayabilirsiniz. Denizde balıkların bol olduğu ünlü yerler oyunla birleşiyor. Hemen şimdi okyanusun etrafında gezinmeye başlayın.

Monster Fishing 2020 hileli mod apk

Monster Fishing 2022 ve balık türleri en iyi oyunculara meydan okuyor. Oyunculara rüya gibi plajlarda veya lüks yatlarda sessiz rahatlama anları yaşatın. Oltanızı zayıflatabilecek büyük balıklardan sakının. Megalodon gibi efsanevi balıklarla yüzleşmek için Monster Fishing 2022 MOD’u indirin, yakaladığınızda güvenle karaya çıkarıyor musunuz?


Şimdi indir (98MB)

Artık indirmeye hazırsınız Monster Fishing 2022 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir