Snapseed
Snapseed

Snapseed APK v2.19.1.303051424 (Premium) indir 2024

Snapseed APK indirTamamen gelişmiş bir fotoğraf düzenleyici arıyorsanız, tebrikler çünkü aradığınız doğru yerdesiniz. İnternette google'ın başlattığı ve o uygulamanın adı snapseed olan bir fotoğraf düzenleyiciyi paylaşacağız. Bu fotoğraf düzenleyici,

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 597 puan )
Fiyat: $0
İsim Snapseed
Yayıncı Google LLC
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 26MB
Son Sürüm v2.19.1.303051424
MOD Premium
Orjinal Google Play
Snapseed is the most famous version in the Snapseed series of publisher Google LLC
Mod Version v2.19.1.303051424
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Snapseed APK indir

Tamamen gelişmiş bir fotoğraf düzenleyici arıyorsanız, tebrikler çünkü aradığınız doğru yerdesiniz. İnternette google’ın başlattığı ve o uygulamanın adı snapseed olan bir fotoğraf düzenleyiciyi paylaşacağız. Bu fotoğraf düzenleyici, en iyi derecelendirmelere ve incelemelere sahip çok ünlü bir uygulamadır. Snapseed uygulaması dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır ve tüm kullanıcıları bu uygulamadan tamamen memnundur.

Snapseed, diğer uygulamalarda asla ücretsiz olarak alamayacağınız premium özelliklere sahip olduğu için fotoğraf düzenleme kategorisinde bir numaralı uygulamadır. Kullanımı çok kolay olduğu için tüm resimlerinizi bu düzenleyicide kolayca düzenleyebilirsiniz. Bu uygulama düzenleme uygulamasının kullanıcı arayüzü çok çekici. Bu nedenle, kullanım sırasında tüm seçeneklerde gezinmek çok kolaydır. Aradığınız her şeye sahiptir çünkü bu uygulama size düzenleme için eksiksiz bir profesyonel alan sağlar.

Bu uygulama mobil kullanıcılar için mükemmeldir çünkü her seçenek ve özellik içinde tamamen organize edilmiştir, bu nedenle bu uygulamada düzenleme yaparken asla herhangi bir zorluk hissetmeyeceksiniz. Snapseed, sorunsuz sonuçlar veren tamamen optimize edilmiş bir uygulamadır, bu nedenle kullandığınız her zaman gecikmesiz bir deneyim sunar. Şimdi bu uygulamanın internette harika olmasını sağlayan ana özelliklerine bir göz atın.

Snapseed Mod APK

Snapseed APK Son Sürüm

Snapseed fotoğraf düzenleyici, tamamen ücretsiz olan temel standart sürümde gelir, bu nedenle bu sürümü indirmek ücretsiz olduğu için bu uygulamayı indirmekte özgürsünüz. Snapseed uygulamasının bu sürümünde, bu uygulamada onlar için ödeme yapmanız gerekmediğinden tüm özelliklere ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

Resimlerinizi düzenlemek için tüm araçları ve özellikleri kullanabilirsiniz çünkü hiçbir sınırlama yoktur. Bu sürüm, onlara vermeniz gereken bazı izinlere ihtiyaç duyar, aksi takdirde bu uygulamayı düzgün kullanamazsınız. Bu nedenle, bu uygulamaya tüm izinleri verin ve profesyonel düzenleme odasına girin.

Snapseed Mod APK

Snapseed fotoğraf düzenleyicinin mod versiyonu vardır ve bu versiyonda sizi şaşırtacak çok benzersiz özellikler elde edeceksiniz. Snapseed’in bu sürümünde reklamlar olacak, böylece tüm favori resimlerinizi pop-up ve video reklamlar olmadan düzenleyebilirsiniz. Snapseed’in bu sürümü reklam içermediği için mod sürümünde herhangi bir rahatsızlık olmayacaktır.

Ayrıca herhangi bir kısıtlama olmayacak, bu nedenle bu uygulamayı istediğiniz zaman kullanmanıza izin veren mod sürümü nedeniyle bu uygulamayı istediğiniz zaman kullanmakta tamamen özgürsünüz. Mod sürümü size tüm özellikleri ve araçları sağlar, böylece bunları beklemeden kullanabilirsiniz.

Snapseed Mod APK

Snapseed APK Premium

Bu, bu uygulamanın ilk özelliğidir, çünkü bu düzenleyicide yeni bir resim eklediğinizde, görünümünüzü seçmeniz için size bu özelliği verir. Bu özellikte portre, pürüzsüz, pop, parlak, soluk parıltı, güzel sanatlar, itme, yapı ve resimlerinize çekici bir görünüm kazandırmak için kullanabileceğiniz birçok farklı seçenek var.

Bunların hepsi, resminize harika bir görünüm kazandıran farklı seçeneklerdir ve en sevdiğiniz görünümü seçtikten sonra, resminize daha fazla şey eklemek için o resmi düzenleyebilirsiniz. Bu özellik, bir fotoğrafa saniyeler içinde hızlı ve çekici bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur.

Düzenleme için birden fazla araç

Snapseed, düzenleme için en iyi uygulamadır çünkü bu uygulama size bir dizi birden çok düzenleme aracı sunar. HDR scape, iyileştirme, kırpma, döndürme, detaylandırma, genişletme, bağbozumu ve diğer birçok fotoğrafınızı harika yapmanıza yardımcı olacak farklı araçlar göreceksiniz. Snapseed, tüm bu araçları herhangi bir sınırlama olmaksızın ücretsiz olarak kullanmanızı sağlar. Tek ihtiyacınız olan, resimleriniz için yaratıcı fikirler ve snapseed, fikrinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

Snapseed APK Premium MOD

Zor kullanıcı arayüzü nedeniyle çok karmaşık olan birçok fotoğraf düzenleme uygulaması var ama bu, iyi bir kullanıcı arayüzüne sahip olduğu için snapseed’de sorun değil. Tüm uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu uygulamada düzenleme yaparken, tek bir dokunuşla resminizi kolayca geri alabilir ve yeniden yapabilirsiniz.

Bu seçenek bu uygulamanın en üstünde olacak, bu nedenle herhangi bir şeyi geri almak veya yeniden yapmak istediğinizde yapabilirsiniz, çünkü çok basittir. Beklemek zorunda değilsiniz çünkü bu özellik her kullandığınızda hızlı tepki veriyor.

İnanılmaz filtreler

Snapseed uygulaması, başka hiçbir fotoğraf düzenleme uygulamasında asla bulamayacağınız filtreleriyle de bilinir. Bu uygulamada fotoğraflarınızı renkli hale getirecek çok şaşırtıcı şeyler var. Resminizde filtreleri kullanırken, herhangi bir filtreyi de düzenleyebilirsiniz. Herhangi bir filtrenin renklerini ihtiyaçlarınıza göre arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Bu nedenle, resimleriniz çok kuruysa, onlara harika bir görünüm kazandırmak için bu uygulamada resimlerinizi düzenleyin.

Snapseed Mod APK

Snapseed APK Reklamsız

Portre resimlerinden hoşlanıyorsanız, işte size bu bulanıklaştırma özelliğini kullanarak arka planınızı kolayca bulanıklaştırabileceğiniz harika bir özellik daha. Fotoğraflarınızda arka planınızı ve önünüzü ayarlayabilmeniz için bu özelliğe tam erişim elde edeceksiniz.

Snapseed ayrıca, resimlerde bulanıklık ayarlamak için size güçlü bir seçenek sunar. Yani basit fotoğraflarınız varsa ve onlara portre görünümü vermek istiyorsanız, bu epik özelliği snapseed’de kullanın.

Farklı çerçeveler

Snapseed, fotoğraflarınızda onları harika kılmak için kullanabileceğiniz birçok güzel çerçeveye sahiptir. Tüm çerçeveler düzenlenebilir, böylece seçiminize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınız için resimlerinize siyah beyaz tahtalar yerleştirebilirsiniz. Bu özellikleri kullanın ve resimlerinizi çevrimiçi yayınlayarak arkadaşlarınızı etkilemek için bir profesyonel gibi düzenleyin.

yüksek kaliteli ürün

Son resimler, resimlerde şimdiye kadar görülen en iyi kaliteye sahip. Resimlerin kalitesinin her zaman harika ve büyüleyici olduğunu göreceksiniz. Kelimenin tam anlamıyla keyfine varacaksınız ve son fotoğraflarınız her zaman çok övgü alacak.

Özgür

Bu uygulamanın en iyi yanı, ücretsiz olarak indirilebilir olmasıdır. Kurulumu mümkün kılmak için asla herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeyecek. Ayrıca, bu uygulamanın herhangi bir özelliğinden yararlanmak için uygulama içi satın alma gerekmez. Bu fotoğraf düzenleyici uygulaması, fotoğrafçı olan ancak birinci sınıf fotoğraf düzenleyicileri satın almaya gücü yetmeyen herkes için mükemmeldir.

Snapseed Mod APK

Reklamsız

Snapseed mod sürümü, bu sürümde reklam olmadığı için sizi rahatlatır, böylece resimlerinizi huzur içinde düzenleyebilirsiniz. Bu sürümde pop-up’lar ve videolar gibi reklamlar yoktur, bu nedenle onlarla asla karşılaşmazsınız.

Bu mod sürümü ile, veri veya WIFI ile bağlanırken bu uygulamayı kolayca kullanabilirsiniz, çünkü sizin için reklam şeklinde herhangi bir kesinti olmayacaktır. Yani bu huzurlu özelliği snapseed’de istiyorsanız, bu uygulamanın mod sürümünü cihazınıza indirin.


Artık indirmeye hazırsınız Snapseed ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaGoogle LLC

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir