FaceApp
FaceApp

FaceApp APK v10.2.4.2 (Premium Kilitsiz/Filigran Yok) indir 2024

FaceApp, Yapay Zeka destekli en iyi fotoğraf düzenleme mobil uygulamalarından biridir

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 129 puan )
Fiyat: $0
İsim FaceApp
Yayıncı FaceApp Technology Ltd
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 50MB
Son Sürüm 10.2.3
MOD Premium Kilitsiz/Filigran Yok
Orjinal Google Play
FaceApp is the most famous version in the FaceApp series of publisher FaceApp Technology Ltd
Mod Version 10.2.3
Content Rating USK: Tüm yaşlar

FaceApp APK indir

Suni Zeka (AI) her gün oldukca süratli bir oranda büyüyor. Temel olarak AI, insanoğlu şeklinde düşünmeye ve eylemlerini yansılamak etmeye programlanmış makinelerde insan zekasının bir simülasyonu anlamına gelir. Birçok android ve iOS uygulaması bile günümüzde Cortana, Google Allo, Hound, Elsa ve oldukca daha fazlası şeklinde AI teknolojilerini kullanıyor. Ek olarak, oldukca sayıda düzenleme uygulaması, düzenleme ve tasarım görevlerini son aşama kolay hale getirmek için AI teknolojileri sağlamaya başladı. Bugün bu yazımızda suni zeka teknolojilerini maksimum düzeyde kullanan bir fotoğraf düzenleme uygulamasından bahsedeceğiz. FaceApp, cinsiyetinizi değiştirerek, yaşınızı, saç renginizi, sakal stilinizi değiştirerek yüzünüzü değiştirebilmek için AI teknolojilerini kullanan, sizi gülümsetebilen, şişman, zayıf ve çok büyük özellikleri deneyimlemenizi sağlayacak bir uygulamadır.

FaceApp MOD APK

FaceApp mükemmel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır ve Feysbuk, Instagram, Twitter ve oldukca daha fazlası şeklinde toplumsal ağları kullanıyorsanız sizin için en iyi seçenektir. Adamların bir çok bu uygulamayı gülümsemeleri, şişmanlığı, saç stilini, sakal stilini, saç rengini ve oldukca daha fazlasını ayarlayarak etkisinde bırakan profil resimleri oluşturmak için kullanıyor. Oysa birçok adam eğlenmek ve arkadaşlarının gülünç resimlerini yapmak ve eğlenmek için cinsiyet değişiklik yapma ve yaş geliştirme araçlarını kullanıyor. Temel olarak FaceApp, Google Play Store’daki tek ve tek AI fotoğraf düzenleyicisidir ve filtreler, kişiselleştirme araçları, renk değişiklik yapma ve otomatik düzenleme araçları üstünde tam anlamıyla mükemmel çalışırlar.

Bu kadar oldukca istisnai özelliğe haiz olmanın yanı sıra, FaceApp uygulamasında sıradışı özelliklerinin çoğundan yararlanmak için bir FaceApp Pro aboneliğine abone olmanız ihtiyaç duyulan tek bir eksiklik var. Ilk olarak, bu abonelik aylık 299,00 INR, senelik 1599.00 INR yada sonsuza kadar 3990,00 INR tutarındadır. Sadece gene de oldukca azca adam, yalnızca saç stilini, sakal stilini ve tüm bu özellikleri değiştirebilmek için ayda 299,00 INR ödeyemez. Bu yüzden, tüm kullanıcılarımız için bu makalede, Face App’in parasız bir Pro aboneliğini içeren rahat bir uygulama olan FaceApp Pro APK için bir indirme bağlantısı alacaksınız.

FaceApp APK Premium

FaceApp, size en iyi yüz düzenleme araçlarından birini sağlamak için gelişmiş AI teknolojileri ile oluşturulmuş akıllı bir fotoğraf düzenleme android uygulamasıdır. FaceApp 14 Şubat 2017’de Sevgililer Günü’nde piyasaya sürüldü ve aynı gün, bu uygulama her etken kullanıcı ile binlerce uygulama indirmeyi tamamladı ve şu anda tablolarına bakarsak 100.000.000’den fazla indirme elde etti ve bu sayılar her geçen gün durağan(durgun) bir hızla büyüyor. FaceApp’in şu anda haiz olduğu kullanıcı puanlarına bir göz atarak nitelikleri hakkında anında düşünce edinebilirsiniz. FaceApp, 3 milyondan fazla incelemeye haiz olmasına karşın google play store’da 4,7 * puan alıyor. Kulağa Mükemmel geliyor.

FaceApp MOD APK

FaceApp, şu andan itibaren Google Play Store’daki en iyi fotoğrafçılık uygulamalarından biridir ve en oldukca kazanç icra eden 3 numaralı uygulamada trend olmuştur. Bu uygulama, birkaç kullanıcıyla kısa sürede dünyanın en güvenilir fotoğraf uygulaması haline geldi. Temel olarak, bu uygulama, yüzünüzde yapmayı düşündüğünüz değişimleri anlamak ve uygulamak için makine öğrenimi yada sinir ağlarını kullanarak yüzünüzü dönüştürebilir. Gelelim arayüzüne – bu uygulama, bir çocuğun bile fotoğrafları kolayca düzenleyebileceği ve dakikalar içinde yüzleri dönüştürebileceği oldukca rahat bir kullanıcı arayüzüne haiz.

Bu uygulamayı kullanmak için, en önce, yalnız resminizi çekmeniz gerekir yada bunu Google sürücüsünden yada aygıt dosya yöneticinizden de alabilirsiniz. Yüzünüzün basitçe görülebileceği daha parlak yada daha büyük bir fotoğraf çekmelisiniz. Bundan sonrasında, daha çok düzenlemede size destek olacak birçok vasıta alacaksınız. Tüm araçları uygun bilgiye haiz olarak aşağıda listeledik –

 • İzlenim – Bu bölümde, yüze birçok değişik izlenim ekleyebilirsiniz. Temel olarak, izlenim, görünümün türü anlamına gelir. Doğrusu Hollywood, Kiss, Silk, Cute, Glance ve oldukca daha fazlası şeklinde geniş bir yüz tipi koleksiyonu var.
 • Gülümsemeler – Gülümseme bölümünde, yüz gülümsemesini iyileştirebilir ve ek olarak isteğinize nazaran huzursuz yüzler yapabilirsiniz. Dört tür gülümseme düzenlemesinin yanı sıra bir mutsuz varyantı alacaksınız.
 • Sakallar – Hipster, Keçi Sakal ve Bıyık şeklinde çeşitli istisnai sakal stillerinden sakal stili seçmek için kullanılır.
 • Cinsiyet – Yüzün cinsiyetini değişiklik yapmak ve ayarlamak için kullanılır.
 • Dönüştürme kısmı, yüz stillerinizi ünlülere ve istediğiniz öteki yüzlere dönüştürmenize yada birleştirmenize destek olacaktır.
 • Yaş seçeneği, yaşı büyütmek yada küçültmek için kullanılabilir.
 • Ek olarak, saç renkleri, saç stilleri ve filtreler, kontrast, doygunluk, Vinyet ve oldukca daha fazlası şeklinde tüm renk ve parlaklık ayarlarını alacaksınız.

FaceApp APK Son Sürüm

FaceApp Pro APK, FaceApp resmi uygulamasının değiştirilmiş hikayesidir. Bu uygulamayı oluşturmanın ana sebebi, size tüm FaceApp pro özelliklerinin yanı sıra birçok ek özelliği ücretsiz bir şekilde sunmaktır. FaceApp Pro APK içindeki suni zeka özellikleri, genç bir adamın 60 yaşlarında bir adama yada bir adamın kıza dönüşmesine (cinsiyet dönüşümü) destek olacaktır. FaceApp Pro, bir bilgisayar görüntü düzenleyicisinde bile alamayacağınız oldukca sayıda olağandışı özelliğe haizdir. FaceAPP pro, fotoğrafınızı bir sonraki düzeyde netlikle düzenleyebilir, böylece asla kimse bundan kuşku edemez. Ek olarak, bu uygulamanın kullanımı oldukca basittir ve FaceApp resmi uygulamasıyla aynı kullanıcı arayüzüne haizdir.

FaceApp MOD APK

Özellikleri

Temel özellikler

 • FaceApp Pro APK’sını kullanarak, FaceApp’te bulunan ve ödenmesi ihtiyaç duyulan tüm ustalaşmış araçlara kolayca erişebilirsiniz.
 • Bir tek birkaç rahat adımla, yaşınızı kolayca büyütebilir yada küçültebilir ve ek olarak bu şekilde oldukca sayıda gülünç görüntü oluşturabilirsiniz. Yaşlılık filtresinde aynı yüz eğriliğini görmek hakikaten keyifli.
 • Yaş ve yüz özelleştirmesinin yanı sıra, FaceApp ek olarak tamamen özelleştirilebilir geniş bir değişik filtre koleksiyonundan oluşur. Filtrelerinizi yalnızca birkaç uygun parlaklık, kontrast ve renk tonu ayarını birleştirerek de yapabilirsiniz.
 • Ek olarak, uygulama arayüzünde sağlanan beşten fazla yoldam özelleştirmesinden saç stilinizi değiştirebilirsiniz. Ek olarak, uygulama içinde yüz sakalınızı da şekillendirebilirsiniz.
 • FaceApp’in en iyi özelliklerinden biri, tek bir rupi ödemeden FaceApp filigranını görüntüden kaldırabilmenizdir. Filigranlar bir fotoğraftaki profesyonelliği azaltabileceğinden, FaceApp’in mükemmel bir özelliğidir.
 • FaceApp AI otomatik ayarlama aracı, o resmin en iyi versiyonunu önünüzde sunmak için tüm kişiselleştirmeleri otomatikman düzeltebilir.

Ek özellikler

 • Ek olarak FaceApp Pro APK’sında parasız erişime haiz birçok çıkartma varlığı alacaksınız. Cilde yada yüze dövmeler ekleyebilirsiniz.
 • FaceApp’in mükemmel özelliklerinden biri de gülümseme ayarlama aracıdır. Bir fotoğraftaki bir gülümsemeyi kolayca geliştirebilir yada oldukca rahat bir halde mutsuz yüzü düzenleyebilirsiniz. Toplam 5 çeşit gülümseme özelleştirmesi alacaksınız.
 • Muhteşem filtreler kullanmanın yanı sıra, arka plan hususi durumunu de kullanabilir ve yüze yada görüntüye uygun bir arka plan ekleyebilirsiniz. Bu özelliği minimum bir kez kullanmalısınız, aklınızı başınızdan alacak.
 • Sonunda, makyaj aracını tartışacağız. Makyaj aracı, bu uygulamadan bir çok hanım tarafınca en oldukca istenen araçlardan biridir. Temel olarak, bu uygulamanın içindeki Makyaj aracı, Mat, Parlak, Koyu, Parlak, Koyu Mat ve oldukca daha fazlası şeklinde ondan fazla değişik özelleştirmeden oluşur.
FaceApp MOD APK

Çözüm

Bu yazı tamamen FaceApp Pro APK hakkında detaylı bilgiler, özellikler ve tüm ek bilgilere dayanmaktadır. Ilk olarak FaceApp Pro APK, Android 4.4 sürümü üstünden herhangi bir android cihazda çalışabilen rahat bir android uygulamasıdır. FaceApp Pro, Rus fotoğraf düzenleyici uygulaması FaceApp’ın değiştirilmiş versiyonudur. Sadece özellikler ve kullanıcı arayüzü açısından, bu uygulamanın kullanımı son aşama rahat olduğundan ve size tüm FaceApp Pro özelliklerini ücretsiz bir şekilde sunabildiğinden, resmi FaceApp uygulamasıyla bile rekabet edebilir. Bu uygulamanın en iyi özelliklerinden biri, yüzünüzü dakikalar içinde değiştirebilecek son olarak güncellenmiş araçlara haiz olmanız için gelişmiş AI teknolojisi üstünde çalışmasıdır.

Ek olarak, değiştirilen FaceApp’ın en yeni sürümüdür, bundan dolayı yine güncellemeniz gerekmez. Ek olarak, bu uygulama, uygulaman ekibimiz onu on defadan fazla denemiş olduğu ve herkesi oldukca süratli bir halde geçmiş olduğu için %100 güvenilirdir. Böylece herhangi bir güvenlik yada veri kaybı problemi hakkında endişelenmenize gerek yok. Cihazınızın güvenliği bizim önceliğimizdir.

Bu uygulamayı derhal verilen bağlantıdan indirmeli ve istisnai özelliklerin her birini minimum bir kez araştırmalısınız, kesinlikle keyfine varacaksınız. Gene de, herhangi bir endişeniz var ise, aşağıda verilen yorum kutusunda onlara sormalısınız. Tadını çıkar.


Artık indirmeye hazırsınız FaceApp ücretsizdir. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir