Parallel Space
Parallel Space

Parallel Space Pro APK v4.0.8932 (Premium Kilitsiz/Lite) indir

Parallel Space Pro APK indirLütfen yardım hattı desteğinin bugün desteklenmediğine dikkat edin.Çatışma: Aynı cep telefonu numarasını kullanarak birkaç toplumsal medya programının iki hesabını çalıştıramazsınız. Parallel Space'te bu programların bir s

Android Android Kişiselleştirme
5 ( 122 puan )
Fiyat: $0
İsim Parallel Space
Yayıncı LBE Tech
Tür Kişiselleştirme
Boyut 12MB
Son Sürüm 4.0.8932
MOD Premium Kilitsiz/Lite
Orjinal Google Play
Parallel Space is the most famous version in the Parallel Space series of publisher LBE Tech
Mod Version 4.0.8932
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Parallel Space Pro APK indir

Lütfen yardım hattı desteğinin bugün desteklenmediğine dikkat edin.

Çatışma: Aynı cep telefonu numarasını kullanarak birkaç toplumsal medya programının iki hesabını çalıştıramazsınız. Parallel Space’te bu programların bir sonraki hesabını yürütmek için benzersiz bir cep telefonu numarası kullanmanız ve bu miktara bir onay mesajı gönderileceğinden, ilk girişiniz esnasında cep telefonunun meşgul olduğundan güvenli olmanız gerekir.

Paralel Uzay Pro APK

Hususi: Parallel Space, Android’deki ilk uygulama sanallaştırma motoru olan multigrid’e dayanır.

Parallel Space’e bir motif dükkanı dahil edilmiştir ve müşterilerin mekanınızı tasarlamak için kullanımı için özelleştirilmiş konuların bir sıralaması hazırdır. Tüm programlar, Uzayda başka bir hesap için teşvik edilir. Hesaplardan gelen veriler birbirini etkilemeyecektir.

İki bakiyeyi aynı anda çalıştırın ve çeşitli hesapları başarıyla yönetmek için tek dokunuşla aralarında hızla geçiş yapın.

Parallel Space Pro APK Son Sürüm

Kullanıcı gizliliğini koruyun, Gizli saklı Kurulum vesilesiyle aygıtta görünmez programlar oluşturun.

İzinler: Parallel Space’e eklenen programların düzgüsel emek harcaması için ihtiyaç duyulan izinlerinize Parallel Space uygulama yapmalıdır. Mesela, Parallel Space’in bulunduğunuz yeri almasına izin verilmiyorsa, Parallel Area’da çalışan bazı programlarda yerinizi arkadaşlarınıza gönderemezsiniz. Parallel Space, gizliliği korumak için kişisel verilerinizi toplamaz.

Mevzuları kullanarak özelleştirilmiş bir mesafe oluşturun ve aynı uygulamanın fazlaca sayıda hesabını aynı anda yürütün ve ayırt edici alanınızı tasarlamak için mevzuları kullanın. Kullananların kumar deneyimi Çiftler ve eğlenin.

Kuvvetli, güvenli ve kullanımı kolay.

Parallel Space Pro APK Premium

Bildirimler: Birkaç toplumsal ağ programının anlatılmasının iyi çalıştığından güvenli olmak için lütfen beyaz listeye Paralel Mesafeyi yada birkaç hızlandırma programının benzersiz koleksiyonunu ilave edin.

Tek bir cihazda aynı anda fazlaca sayıda toplumsal medya programı yada spor programı hesabına giriş yapın.

müşterilerin yaşamı ve işi arasındaki zıtlıklar.

Bir güvenlik kilidi ile kullanıcı yalnızlığını koruyun.

Tüketimler: Parallel Space’in kendisi fazlaca fazla pil tüketmez ve aslen iç mekanlarda çalışan programlar tarafınca tüketilen bilgiler.

Hususi bir tema ile muhteşem bir alan tasarlamak. Kullanıcı, ruh hallerini kullanarak tek dokunuşla çeşitli mevzuları süratli bir halde değiştirebilir. Android’de en üst sıralarda yer edinen uygulamalar içinde, Parallel Space 90 milyondan fazla kullanıcının tek bir cihazda tam olarak aynı anda birden fazla hesapta oturum açmasına ve kendi tarzlarını vurgulamasına destek sunar. Incognito Setup özelliği ile cihazlarda görünmez programlar oluşturarak, ek olarak kullanıcı gizliliğini korur. Ek olarak, kullanıcılar klonlanan uygulamaların mevzularını ve Parallel Space mevzularını kendi alanlarını tasarlamak için özelleştirme olanağına haizdir. Hesapları yönetmek, gizliliği korumak ve alanınızı kişiselleştirmek için Alan Alın.


Artık indirmeye hazırsınız Parallel Space ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir