Fishing Hook
Fishing Hook

Fishing Hook APK v2.4.4 (Sınırsız Para) indir 2024

Fishing Hook APK indirFishing Hook, büyüleyici bir balık tutma oyununu simüle eden bir mobirix spor oyunudur. Büyük bir teknede lüks balık avının keyfini çıkaran Kail Pancing, sizi dört okyanusa da götürüyor. Elinde bir olta ile Fishing Hook, oyuncul

Android Android Spor
5 ( 172 puan )
Fiyat: $0
İsim Fishing Hook
Yayıncı mobirix
Tür Spor
Boyut 58MB
Son Sürüm 2.4.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Fishing Hook is the most famous version in the Fishing Hook series of publisher mobirix
Mod Version 2.4.4
Content Rating PEGI 3

Fishing Hook APK indir

Fishing Hook, büyüleyici bir balık tutma oyununu simüle eden bir mobirix spor oyunudur. Büyük bir teknede lüks balık avının keyfini çıkaran Kail Pancing, sizi dört okyanusa da götürüyor. Elinde bir olta ile Fishing Hook, oyunculara çok çeşitli balık türlerine erişim sağlar. Profesyonel balıkçılık becerilerini geliştiren, sizi hızlı bir şekilde destekleyecek yeterli oyuncak var. Çevredeki güzel adalar, her balık avı gezisi için harika bir ortam olacaktır. Trene oturun, kancayı bırakın ve bekleyin. Rahat bir his, oyuncuların enerjiyi son derece etkili bir şekilde geri kazanmalarına yardımcı olur. Balıkçılıkta uzmanlaştığınız her şeyi bu oyunda bulacaksınız.

Fishing Hook, her balık tuttuğunuzda değerli balıkları yakalamanın en uygun yolunu sunar. Diğer 16 dilde, her eylem için her özel talimat, herkesin nasıl oynanacağını hemen anlamasına yardımcı olur. En temel manipülasyonları bilerek, yakında her yelken deneyimine sahip olacaksınız. Balıklar taze, ancak hepsi çok akıllı, emin değilseniz elinizin son dakikada kaybolacağından emin olabilirsiniz. Hiçbir zaman subjektif olmayın! Fishing Hook aynı zamanda zirvedeki Fishing Hook maçlarını deneyimleyebileceğiniz yerdir. Mükemmel bir atlet olmak istiyorsanız oyunu başarıyla tamamlayın.

Balıkçılık Kancası MOD

Fishing Hook APK MOD

Birçok farklı konumla Fishing Hook, oyuncuların birçok farklı denizi keşfetmesine olanak tanır: Borneo, Mauritius, Akdeniz, Malacca, Bering, … Ancak, özgürlüğü seçemezsiniz, ancak kilidini açmanız gerekir, Gerekli seviyeye her ulaşıldığında, yeni bir konum olacaktır. açıldı. Her bölgedeki her özellik, oyuncular için benzersiz bir izlenim bırakmak için bir sürpriz yaratır. Önümüzdeki sürümlerde mobirix kesinlikle daha özel mekanlar sunacak. Futbolu , profesyonel turnuvaları ve bir dizi mükemmel oyuncuyu sevenler için Dream League Soccer oyunu.

Fishing Hook APK Sınırsız Para

Sonraki, yüksek sınıf balıkçılar için mağaza sistemi olacak. Oyuncular, kanca, olta, olta, yem, olta gibi öğeleri hemen bulabilirler. Her öğe için farklı değerler vardır, ne kadar çok yatırım yaparsanız o kadar büyük kazanırsınız. Ancak her para hepsini satın alamaz, bazı eşyaların gerekli seviyeye sahip olması gerekir. Bu, öğenin kendisinin satılan öğeyle eşleşmesi için gerçek yeteneğini dengeler.

Fishing Hook APK Hile

Fishing Hook MOD’u yeterince uzun süre oynarken, başarı ve sıralamanın yanı sıra endişelenmeniz gereken kısımdır. Tecrübeli oyuncuların önünde konumumuzu teyit etmek için büyük hedefler koymalıyız. En iyi balıkçı olmak zor bir iştir ama imkansız değildir. Her gün biriken deneyim, yakında o muhteşemliğe ulaşmanıza yardımcı olur.

Fishing Hook APK Para Hilesi

Ayrıca Fishing Hook’un sosyal ağ kurma, teşvik almak için reklam izleme gibi başka özellikleri de vardır. En yüksek puan tablosunu almak için bu öneriler seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Fishing Hook Mod sürümü, kullanıcılara daha iyi koşullar sağlar, bu nedenle kalan oyuncularla mesafe oluşturmaya çalışmanız gerekir.

Balıkçılık Kanca Mod indir

Fishing Hook favori bir sporu temsil eder ve balık tutma konusuna dalmak büyük başarı getirir. Şu anda yayıncılar, kullanıcılardan gelen katkıları düzenli olarak kaydetmeye ve bunları düzenli olarak güncellemeye devam etmektedir. Fishing Hook MOD APK’yi indir, dünyanın dört bir yanındaki denizleri keşfederek yeni balık türlerini ortaya çıkar.


Artık indirmeye hazırsınız Fishing Hook ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir