Jurassic World
 Jurassic World

Jurassic World APK v1.59.11 (Sınırsız Para/Vip) indir 2024

Jurassic World APK indirEğer bir çocuk, bir erişkin yada hatta yaşlı bir adamsanız, atalarımızdan duyduğumuz o eski gerçek hikayeler olmadan yaşamımız bir hiçti. Evet, fazlaca sayıda süper güce haiz devasa Dinozorları tutan Jurassic World The Game MO

Android Android Oyun
5 ( 128 puan )
Fiyat: $0
İsim Jurassic World
Yayıncı Ludia Inc.
Tür Oyun
Boyut 39MB
Son Sürüm 1.59.11
MOD Sınırsız Para/Vip
Orjinal Google Play
Jurassic World is the most famous version in the Jurassic World series of publisher Ludia Inc.
Mod Version 1.59.11
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Jurassic World APK indir

Eğer bir çocuk, bir erişkin yada hatta yaşlı bir adamsanız, atalarımızdan duyduğumuz o eski gerçek hikayeler olmadan yaşamımız bir hiçti. Evet, fazlaca sayıda süper güce haiz devasa Dinozorları tutan Jurassic World The Game MOD APK’sından bahsediyorum. Dinozorlar, milyonlarca erkekten oluşan ayrı bir fanatik kitlesini elinde tutuyor. Dahası, hala Dinozorların yaşadığını düşünen yüz binlerce istekli var. Doğru değil fakat bugün sizin için Jurrasic World The Game isminde mükemmel bir şeyimiz var.

Jurassic World MOD APK

Jurrasic World™: The Game, hayatınızda duyduğunuz neredeyse tüm Dinozor ırklarının keyfini çıkarmanızı elde eden bir akıllı telefon oyunudur. Hangi akıllı telefon işletim sistemi üstünde çalışıyor olursanız olun, Android yada iOS, tüm oyun tutkunları için geliştirilmiştir yada mevcuttur. Dolayısıyla, gerçek bir Jurrasic heveslisiyseniz, o vakit Jurrasic World size ilk ve neredeyse son tavsiyemiz olacaktır.

Gerçek Dinozorlarla oynamak ve onların muhteşem güçlerinin tadını çıkarmak size muhteşem gelebilir! Sadece, oyunun can bunaltan bazı dezavantajlarını bilmeniz gerekiyor. Bunlar, oyun içi satın almalar ve çevrimiçi reklamlar benzer biçimde en fena kusurlardır. İnternet erişimi olmadan kimse oyunun tadını çıkaramaz ve bu yüzden Jurrasic World™: The Game MOD APK’yı geliştirdik. Bu değiştirilmiş sürümü aşağıdan indirebilirsiniz, sadece ilkin bu güzel oyun hakkında daha çok informasyon edelim –

Jurassic World APK SonSürüm

Jurrasic Park, en iyi Amerikalı yaratıcılar Universal Studios tarafınca geliştirilen ilk samimi eserimizdi. İlk filmin gösterime girmesinden sonrasında, bu devasa yaratığa, Dinozorlara aşık oluyoruz. Bununla beraber, sanal olarak eğlenmek için bu inanılmaz Dinozorları bulmak için dolaşıyoruz, onları düşünüyoruz. Her neyse ki, yaşam tarzları ile tüm favori Dinozorlarınız da dahil olmak suretiyle sizin için muhteşem bir Android oyunuyla karşılaştık.

Burada Jurrasic World™: The Game var! Jurrasic World Alive, Warriors of Waterdeep ve Ninja Turtles: Legends benzer biçimde en agresif oyun serilerini ortaya çıkaran talihli geliştirici Ludia Inc. tarafınca son on yılda geliştirilen klasik Android oyunlarından biridir. Jurrasic World: The Game, 50 Milyondan fazla Android kullanıcısı tarafınca indirilen ve bir milyondan fazla şahıs tarafınca 4.1 yıldızla derecelendirilen buradaki hususi oyundur.

Efsanevi Dinozorları toplayın ve en kuvvetli ekibi yaratın

Tüm bu sıralamalar, derecelendirmeler ve indirme sayısı, Jurrasic World™: The Game tarafınca sunulan özelliklerle doğru orantılıdır. Bu özellikler, en sevdiğiniz Dinozorlardan ve onların yaşam tarzlarından oluşan devasa Dinozor dünyasıyla tanışmanıza destek olmaya hazır. Burada oyun içinde sunulan ilk özellik Dinozorların çeşitliliğidir.

Jurassic World The Game MOD APK içinde fazlaca çeşitli Dinozorlar mevcuttur. İstatistiklere bakılırsa, Jurrasic World Oyun, Acanthostega, Tropegopterus, Tapejara ve Eudimorphon benzer biçimde 150’den fazla Dinozor içeriyor. Böylece, Orada Pterosaur, Hybrid Pterosaur, Herbivore ve Carnivore benzer biçimde en istisnai Dinozor ırklarından birini seçebilirsiniz.

1V1 ve Turnuva maçlarında rakip Dinozorlarla savaşın

Oyunda herhangi bir dövüş modu olmasaydı, bir sürü dinozorla ne yapardın? Temel olarak, dinozorları seviyoruz fakat en fazlaca onların kavgalarını görmek ve onları kendi başımıza denetlemek istiyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak Jurrasic World The Game, oyun içinde inanılmaz dövüş modları geliştirdi.

Oldukca sayıda rakibi olan tek bir kariyer modu değil, bununla beraber tüm arkadaşlarınızla çevrimiçi turnuvaların tadını çıkarabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bu oyunu en sevdiğiniz kaynaklardan herhangi birinden indirmek ve ondan sonra, parasız haftalık güncelleme etkinliklerinin ve aylık turnuvaların keyfini oyun içinde özgürce çıkarabilirsiniz.

Jurassic World APK Hile

Yukarıda da belirttiğimiz benzer biçimde Tek Kariyer modlarını ve Online Turnuva modlarını oynayabiliyorsunuz. Dolayısıyla, çevrimiçi fazlaca oyunculu oyun modlarını oynamaktan nihayet sıkıldıysanız, oyunun hususi Kariyer modu görevlerini oynadıktan sonrasında %100 hayret edeceksiniz. Bu Kariyer modu görevlerini oynamak, binlerce mini dinozorla ve devasa sıkıntılı patronlarla savaşmanıza destek olacak.

Bildiğimiz en istisnai Boss’lardan bazıları Omega 09, Valkyrie 77, Juggernaut 32, Vulcan 19, Kraken 18 ve Akupara 81’dir. Ek olarak, oyun içinde en sevdiğiniz film dinozorlarıyla da tanışabilir ve onlarla savaşarak çok önemli sıkıntılı zaferler kazanabilirsiniz. ligler. Yalnız bu efsanevi oyunu indirin ve efsanevi oyunun tadını çıkarın.

Parasız premiumdan yararlanmayı düşünüyorsanız, değiştirilmiş sürüme gidin

“Bu mühim dünyada hiçbir güzel şey parasız değildir!” diye bir efsaneleşmiş var. Kolay bir ifadeyle, bu hain dünyada en güzel oyunların, filmlerin ve müzik parçalarının keyfini özgürce çıkaramazsınız. Benzer şekilde, Jurrasic World The Game, Dinozor Kartları, Yiyecek ve oyun içi ücretli para birimi benzer biçimde ücretli şeyler de dahil olmak suretiyle premium bir Android oyunudur.

Fakat şu anda içinde yaşadığımız teknolojik dünya ve netice olarak, Jurrasic World: The Game MOD APK adlı sizin için yararlı bir şeyimiz var. Resmi Jurrasic World Android oyununun birçok yama ile geliştirilmiş değiştirilmiş versiyonudur. Jurrasic World: The Game ile arzu ettiğiniz neredeyse tüm muhteşem özellikleri size sunacak. O halde, oyunun sunmuş olduğu ayrıcalıkların derinliklerine inelim ve onu en kısa sürede indirmeliyiz!

Jurassic World APK Sınırsız Para

Jurassic World The Game MOD APK, bir tek hayatınızı en sempatik ayrıcalıklarla aydınlatmak için geliştirilmiş fütüristik bir Android oyunudur. Üstelik, binlerce Hint Rupisi’nin bir kerelik ödemesini isteyen öteki Android modifikasyonlarının aksine, parasız bir Android oyunudur. Dolayısıyla, bu değişikliğin sunmuş olduğu ilk ayrıcalıklı özellik Sonsuz Para, Madeni Para ve Bucks’tır.

Oyunda bir tek üç değişik para birimi var ve bu üç para birimi de modifikasyon içinde ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Resmi oyun sürümüne gidiyorsanız, bu şekilde istisnai bir miktarın keyfini çıkarmak için milyonlarca dolar ödemeniz gerekecek. O halde Jurrasic World The Game MOD APK’sini indirin ve parasız avantajlardan yararlanın!

Dinozorlarınız için parasız sınırsız yiyecekle modifikasyon burada

En sevdiğiniz Android oyunu olan Jurrasic World: The Game’de ihtiyacınız olan tek ücretli kaynak para değildir, sadece çevrimiçi ödemeleri yapmanız ihtiyaç duyulan fazlaca fazla başka gereksinim vardır. İşte Jurassic World Oyun MOD APK geliyor!

Böylece sonsuz paranın içinde, Yiyecek ve Enerji de dahil olmak suretiyle oyun içinde mevcut olan nerede ise tüm öteki kaynaklardan aşırı derecede yararlanacaksınız. Artık tüm Dinozorlarınızı yükseltebilir ve hayatta kalmalarına destek olmak için onları sonsuz yiyeceklerle besleyebilirsiniz. Üstelik yukarıdaki parayı da kullanabilir ve onlara sonsuza kadar parasız barınak verebilirsiniz.

Jurassic World APK Vip

Sonsuz paraya, yiyeceğe ve öteki tüm kaynaklara tam erişim sağladıktan sonrasında, oyun içi parasız VIP Puanları da alacaksınız. Bu, değiştirilmiş versiyonun içinde sunulan en ılık ayrıcalıklardan biridir ve buna kesinlikle bayılacaksınız. VIP Puanları, en sevdiğiniz Dinozorların ve tüm bu akıllı yükseltmelerin keyfini çıkarmanıza temel olarak destek olacaktır.

Şu demek oluyor ki aslına bakarsan Jurrasic World: The Game’in resmi sürümünü oynuyorsanız ve tüm o sıkıntılı dövüşlerden sıkıldıysanız, Jurrasic World: The Game MOD APK’sına ihtiyacınız olmalı. Varlıklı özelliklere haiz versiyonumuza haiz olduktan sonrasında, tüm efsanevi Dinozorların tadını çıkarabilir ve sıkıntılı oyun içi seviyelerin çoğunu kolayca tamamlayabilirsiniz.

Jurassic World MOD APK

Nihai Karar

Resmi oyunlar kimi zaman tüm bu resmi dezavantajlar ve gecikmeli arayüz sebebiyle tüm istekli oyuncuları rahatsız eder. Fakat biz teknisyenleriz ve bu tür durumlar için endişelenmemize gerek yok. Bunun haricinde, Jurrasic World: The Game MOD APK benzer biçimde değiştirilmiş oyunları indirebilir ve bu oyun içinde bulunan muhteşem özelliklerin keyfini çıkarabiliriz. Tadını çıkar!!


Şimdi indir (39MB)

Artık indirmeye hazırsınız Jurassic World ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaLudia Inc.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir