PhotoDirector
PhotoDirector

PhotoDirector APK v17.0.0 (Premium Kilitsiz) indir 2024

PhotoDirector APK indirGörüntüler, düşük depolama boyutuna sahip oldukları, en iyi anlar hakkında bilgi sunduğu ve çok rahat bir şekilde yakaladıkları için anıları saklamanın en iyi medya biçimidir! Tek ihtiyacınız olan, en iyi anları otomatik olarak

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 806 puan )
Fiyat: $0
İsim PhotoDirector
Yayıncı Cyberlink Corp
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 145MB
Son Sürüm 16.7.5
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
PhotoDirector is the most famous version in the PhotoDirector series of publisher Cyberlink Corp
Mod Version 16.7.5
Content Rating USK: Tüm yaşlar

PhotoDirector APK indir

Görüntüler, düşük depolama boyutuna sahip oldukları, en iyi anlar hakkında bilgi sunduğu ve çok rahat bir şekilde yakaladıkları için anıları saklamanın en iyi medya biçimidir! Tek ihtiyacınız olan, en iyi anları otomatik olarak yakalayan ve akıllı telefonunuzun deposuna kaydeden deklanşöre basmak. Ancak Resimlerle yapılacak tek şeyin Tıklama olmadığını biliyor musunuz? Günümüzde, akıllı telefonlarımızda, devasa makineler olmadan profesyonelce resim tasarlamamızı sağlayan birinci sınıf fotoğraf düzenleme araçlarına sahibiz.

Photodirector Animate Photo 6

 

Şimdi, binlerce yaratıcı araç sunan muazzam Fotoğraf Düzenleme araçları var, hepiniz merak ediyorsunuz. Ancak bir PC fotoğraf tasarımcısıysanız veya hatta yeni başlayan biri olarak Fotoğraf düzenleme ince ayarlarına başlıyorsanız, PhotoDirector Photo Editor ve Animation Editor’ı indirebilirsiniz. Başka hiçbir Fotoğraf Düzenleme uygulamasında kullanamayacağınız tüm yüksek teknoloji bilgisayar fotoğraf düzenleme araçlarını size sağlayan olağanüstü bir Android uygulamasıdır.

Pekala, PhotoDirector zekice tasarlanmış bir fotoğraf tasarımcısı uygulamasıdır, ancak yine de bu uygulamada Filigran ve Reklam sıkıntısı ve en önde gelen Premium abonelik gibi sayısız kusur var. Her profesyonel adam, Premium abonelik için ödeme yapmaktan nefret eder ve bu yüzden PhotoDirector Photo Editor MOD APK’sını getirdik. Tüm editör meraklıları için ücretsiz premium araçlardan ve tüm stok kitaplığından oluşan resmi uygulamanın değiştirilmiş versiyonu!

PhotoDirector APK Son Sürüm

Cyberlink, 1996 yılında kuruldu ve PhotoDirector, PowerDirector, Creative Studio ve çok daha fazlası gibi birçok Fotoğraf ve Video tasarım yazılımı yarattı. Ayrıca 400’ün üzerinde amblemle ödüllendirildi ve en sevilen Medya Düzenleme markalarından biri olarak biliniyor. Yakın zamanda Cyberlink, birinci sınıf şaheserler tasarlamaya istekli tüm Android kullanıcıları için coşkulu bir Fotoğraf düzenleme uygulaması oluşturdu.

Temel olarak, PhotoDirector Premium’un neredeyse tüm profesyonel araçlarını içeren PhotoDirector’ın Android sürümünü piyasaya sürdüler. Ayrıca, Filtreler, Çıkartmalar ve Efektler gibi tüm gelişmiş düzenleme kaynaklarında size yardımcı olan yaratıcı bir stok kitaplığı gibi gelişmeler de sunar. Ayrıca, PhotoDirector Photo Editor uygulaması size Animasyonlu kaplama, Animasyonlu Dağılım, AI araçları ve birçok ek hareketli efekt gibi animasyon tasarlama araçlarını da sunuyor.

Photodirector Animate Photo 4

PhotoDirector APK Premium

PhotoDirector Android uygulaması, Android aygıtları için oluşturulmuş yalnızca ikinci sürümüdür! Yüzlerce dolara mal olan premium abonelik de dahil olmak üzere, son PC 365 sürümüyle neredeyse aynı fotoğraf düzenleme araçlarını içerir. PhotoDirector size Kırpıcı, Hassas düzenleme araçları, tek dokunuşlu araçlar, renk ayarlama araçları, Nesne Kaldırma, Yüz Şekillendirici, Işık Işınları ve Selfie Düzenleyici geliştirmeleri gibi araçlar sunar. Ek olarak, PhotoDirector içinde Gökyüzü Değiştirme, Sihirli Fırça, Animasyon efektleri ve çeşitli çekici hareketli araçlar gibi birçok Animasyon aracı da kullanabilirsiniz. O halde beklemeyi bırakın ve PhotoDirector Photo Editor uygulamasını hemen indirin!

PhotoDirector APK MOD

Stok Düzenleme Kitaplığı, kreasyonlar üzerinde basit düzenleme araçlarında elde edemediğimiz gerçekçi bir his verdiği için Fotoğraf Düzenleme araçları kadar gereklidir. Stok Kitaplığı kelimesini daha önce biliyorsanız, Yaratıcı Stok Kitaplığı’nı duymuş olmalısınız. Fotoğraflar, Filtreler, Efektler ve Çıkartmalar gibi milyonlarca düzenleme kaynağı içeren dünyanın en üst sıradaki Stok Kitaplığından biridir.

Ama ne yazık ki, Creative Stock Library, PhotoDirector Photo Editor’ın içinde kilitli hale geliyor. Başka bir yerde, tüm premium özelliklerin kilidi açık ve erişilebilir Creative Stock Library ile aşağıda listelenen bu uygulamanın değiştirilmiş sürümünü indirebilirsiniz. Hemen indirin!

Photodirector Animate Photo 7

PhotoDirector APK Premium 2022

PhotoDirector Photo Editor, fotoğrafları düzenlemek ve animasyon düzenlemek için en iyi ANDroid uygulaması olmalıdır, ancak PhotoDirector Photo Editor MOD APK kusursuz şeylerdir. Resmi uygulamanın tüm premium araçlarına ücretsiz erişimin yanı sıra Creative Stock Library’ye tek bir kesinti olmadan ücretsiz erişim sunan tek uygulamadır.

Üstelik, bu uygulamayı hemen hemen her Android akıllı telefona, kök erişimi veya herhangi bir ek mücadele bile vermeden indirebilirsiniz. Aşağıdaki en indirme bağlantısından PhotoDirector MOD APK’yı anında indirin ve çevrimiçi satın alma olmadan profesyonel araçları deneyimleyin.

PhotoDirector APK MOD Kilitsiz

Değişiklik size orijinal olarak yıllık 1600,00 INR olan aynı premium aboneliği ücretsiz olarak sunabiliyorsa, PhotoDirector Photo Editor’ın resmi sürümünü neden indiriyorsunuz? Evet, doğru duydunuz, PhotoDirector MOD APK, aynı uygulama arayüzü ve benzer içerikle ücretsiz premium abonelik sunar.

Sınırsız Nesne hareketi, Bokeh Etkisi, Gökyüzü Değiştirme, Işıltı, Işık Işınları, Animasyonlu Dekorasyonlar, Yüz Şekillendirici, 550K+ Stok Fotoğrafları, 100+ Görünüm, 100+ Çerçeve, 100+ Çıkartma, Dağılım efektleri, Sihirli Fırça, Aksaklık Efektleri, ve çok daha fazlası bu uygulama ile resimlerinizde ücretsiz. Üstelik, size premium araçların sınırsız kullanımını sağlayan hiç bitmeyen bir abonelik!

PhotoDirector APK Güncel Sürüm

Başyapıtları yaratırken filigranlar en savunmasız sıkıntı gibi görünüyor. Hepimiz, düzenlenen fotoğraflara Photo Editor uygulama markasını damgalamak yerine becerilerimizin reklamını yapmak isteriz. Ve resmi PhotoDirector Fotoğraf Düzenleme uygulaması, tüm kullanıcılarını yapışkan filigranlarla rahatsız ediyor.

Endişelenmeyi bırakın ve bu tür yapışkan sıkıntıları ortadan kaldırmak için PhotoDirector Photo Editor MOD APK’sini yükleyin. Yüzlerce araçla size ücretsiz düzenleme desteği sunan filigran içermeyen bir uygulamadır.

PhotoDirector APK Premium Hile

Çevrimiçi Reklamlar, günümüzde yaratıcı şeyler yapmak için tek desteğimiz olduklarından, Çevrimiçi Fotoğraf veya Video Tasarımı uygulamalarının lanetidir. Bunu akılda tutarak, PhotoDirector Photo Editor Premium APK size tamamen reklamsız bir arayüz sunuyor. Çevrimiçi veya çevrimdışı araçlar kullanıyorsanız, sizi etkilemez. Her şeyi rahatlıkla uyarlayabilirsiniz!

Photodirector Animate Photo 2

Görüntülerinizi Ultra HD 4K kamera çözünürlüğünde dışa aktarın

Öncelikle, Facebook, Instagram ve WhatsApp gibi Sosyal platformlara yüklemek ve birinci sınıf takipçiler kazanmak için reklam vermek için başyapıtları veya en iyi tasarımları yaratırız. Ancak, özel bir kaliteye sahip değilse, düzenlemenin izleyicilerinizi etkileyemeyeceğini biliyor musunuz?

Kalite ana faktördür ve bu nedenle PhotoDirector Photo Editor MOD APK, görüntülerin kalitesi üzerinde çalıştı ve size Ultra HD 4K takılı dışa aktarmalar sundu. Üstelik kreasyonlarınızı dışa aktardıktan sonra Instagram ve Facebook gibi en sevdiğiniz platformlarda da anında paylaşabilirsiniz!

Nihai Karar

Cyberlink, bu yirmi yılda çok gelişti ve sonunda PC’nin PhotoDirectir Photo Editor’ı ile aynı araçları arayan tüm Android akıllı telefon teknisyenleri için fotoğraf düzenleme çözümünü geliştirdi. Ancak bunları atlayarak, resmi uygulama ile aynı araçları ve içeriği içeren PhotoDirector MOD APK’yı, kilidi açılmış premium abonelik ve Creative Stock Library’ye ücretsiz olarak %100 erişim ile indirebilirsiniz! Abonelik ücretlerini atlayın ve ücretsiz gidin!


Artık indirmeye hazırsınız PhotoDirector ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaCyberlink Corp

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir