Kodi
Kodi

Kodi APK v21.0 (Premium) indir 2024

Kodi APK indirKablo TV'de mesele yaratmanın yanı sıra yaşam döngünüzü de bozan geleneksel medya oynatıcılardan sıkıldıysanız. Tüm bu tür oyuncuları cihazdan kaldırın ve Kodi APK 'yı yükleyin. Kodi mod apk'nın niçin öteki medya oynatıcılardan daha iyi

Android Android Uygulama
5 ( 694 puan )
Fiyat: $0
İsim Kodi
Yayıncı Kodi Foundation
Tür Uygulama
Boyut 70MB
Son Sürüm 21.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
Kodi is the most famous version in the Kodi series of publisher
Mod Version 21.0

Kodi APK indir

Kablo TV’de mesele yaratmanın yanı sıra yaşam döngünüzü de bozan geleneksel medya oynatıcılardan sıkıldıysanız. Tüm bu tür oyuncuları cihazdan kaldırın ve Kodi APK ‘yı yükleyin. Kodi mod apk’nın niçin öteki medya oynatıcılardan daha iyi bulunduğunu bu fikri açıklayacağız. Kodi apk, ev beyaz perde ortamınızı iyileştirecek parasız bir eğlence merkezidir. Bu kullanıcı dostu uygulama uzaktan kolayca denetim edilebilir. Bu medya oynatıcı ile ilgili değişik olan şey, evinizdeki bir oturma odası için medya oynatıcı olarak tasarlanmış 10 fitlik bir kullanıcı arayüzü gerektirmesidir. Grafik kullanıcı arayüzü, durağan(durgun) yada SSD’den zahmetsizce göz atmaya ve videolar, fotoğraflar, podcast’ler ve şarkılar izlemeye izin verir. Ödüllü bir platform olmak, HTPC’lere (ev sineması PC’lerine) olan fazlalığınızı kolaylaştırır.

Kodi, tanınmış bir android medya oynatıcıdır. Milyonlarca insan dünya genelinde indiriyor. Kodi’nin dünya genelinde kaç tane sevgilisi bulunduğunu öğrenmek istiyorsanız oyun mağazasını ziyaret edin. 10 milyondan fazla indirmeyi nerede bulacağınızı tahmin edebilirsiniz, bu medya merkezi ne kadar popülerlik kazanıyor?

Kodi APK Premium indir

● Kullanıcısının, yalnızca resmi web sitelerinde bulunan içeriğe erişmesine izin verir.

● Bir depolama konumundan, DVD’den, Blue-ray’den yada başka bir ortam taşıyıcısından kendi içeriğinizi Kodi’ye ilave edin ve ihtiyacınız olduğunda izleyin.

● Dijital platformunuzda birçok dizi ve film seçeneğini izleyebilmeniz için birden oldukça eklenti ve kısayol oluşturun.

● Öğrenmesi ve kullanımı kolaydır.

● Uzaktan denetim edilebilir

● Ev beyaz perde sistemini geliştirir

● Süratli emek verme

● Gecikme yok


Şimdi indir (70MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kodi ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir