Stickman Legends
Stickman Legends

Stickman Legends APK v2.8.4 (Sınırsız Para/Altın/Menü) indir 2022

Stickman Legends APK indirDünya karanlık ve aydınlıktan oluşur. Burada tüm varoluşu karanlığa dönüştürmek isteyen canavarlar, iskeletler, zombiler şeklinde Evil zihniyet varlıklarını ve dünyayı korumaya tamamen dalmış süper kahramanları görebilirsini

Android Android Aksiyon
5 ( 682 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickman Legends
Yayıncı ZITGA
Tür Aksiyon
Boyut 105MB
Son Sürüm 2.8.4
MOD Sınırsız Para/Altın
Orjinal Google Play
Stickman Legends is the most famous version in the Stickman Legends series of publisher ZITGA
Mod Version 2.8.4
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Stickman Legends APK indir

Dünya karanlık ve aydınlıktan oluşur. Burada tüm varoluşu karanlığa dönüştürmek isteyen canavarlar, iskeletler, zombiler şeklinde Evil zihniyet varlıklarını ve dünyayı korumaya tamamen dalmış süper kahramanları görebilirsiniz. Evils, her insanın birbiriyle savaştığı karanlık insanlığın hükümdarı olmak istedi. İnsanlar yaşamak için kendilerini yok edecekler. Fakat fena canavarlar var ise, insanlığın koruyucusu olan erdemli kahramanlar da vardır.

Çöp Adam Efsaneleri MOD APK

Her insanın çoğu zaman bir süper kahraman olma ve etrafındaki insanları fena canavarlardan koruma arzusu vardır. Tehlikeli düşmanlarla savaşabilen ve insanları kahramanca bir üslupla koruyabilen, kahramanca bir aksiyon ve drama sezmek istediğini de biliyorum. Bugün burada, Stickman Legends adlı mükemmel bir oyunu sizinle paylaşacağız. Bu oyun size dünya standartlarında kıymetli bir oyun deneyimi sağlar.

Ek olarak, size yenilmez bir savaşçı geliştirmenize destek olacak Modifiye versiyonunu da sunuyoruz. Bu yüzden direkt oyuna geçmeden ilkin, bu makalede ne keşfedeceğinizi size anlatayım. Bu oyunla ilgili temel ayrıntıları, dirimsel özellikleri ve birçok gizemi öğreneceksiniz. Öyleyse savaşlar hayatına girmeye hazır olun!!

Stickman Legends APK Son Sürüm

Stickman Legends APK, RPG (rol yapma oyunu) ve PVP’nin (oyuncuya karşı oyuncu) mükemmel bir kombinasyonuna haiz inanılmaz aksiyon dolu bir oyundur. Oyun, kuvvetli karakterler ve görkemli dövüş animasyonu ile ilgi çekici 3D gülünç grafiklere haizdir. Hem Google Play Store’da hem de iOS App Store’da mevcuttur. Ek olarak oyun, izleyicilerden sonsuz sevgi ve takdir topladı ve 4’ten fazla yıldız derecelendirmesi ile milyonlarca indirmeye ulaştı.

Çöp Adam Efsaneleri MOD APK

Çok büyük bir mod kategorisi içeren bir RPG-PVP oyunu

Stickman Legends, size bir çöp adam karakteri kazandıracak aksiyon-komik bir oyundur. Ek olarak size Classic, Infinity Tower, Time Attack ve Trick Games olmak suretiyle dört oyun modu sunacak ve bu sayede oynarken asla sıkılmayacaksınız. Her sınıfta değişik bir durum, vazife ve beceriler elde edeceksiniz. Hüner modu, öteki modlara gore nispeten zor olsa gerek bu sebeple birden fazla düşman saldırısı, parametre ve beceri iniş ve çıkışları alırsınız.

Oyun süresince bulacağınız birçok karakter var. Ek olarak, her karakterin değişik bir beceri seti ve gücü vardır ve okçular, suikastçılar, avcılar ve oldukca daha fazlası şeklinde belirli sınıflara aittir. Tek ihtiyacınız olan, rakiplerinizi anında yenmek için gelişmiş beceri ve silahlara haiz kuvvetli savaşçıyı seçmek. Harbe girdikten sonrasında savaşı kazanana kadar vatanınıza dönme şansınız olmayacak.

Stickman Legends APK Hile

Kendinize olan güveninizi, becerinizi çoğaltmak ve insanlığı kurtarma yolculuğuna destek olmak için öteki versiyonlara gore iki kat daha çok eğlence ve serüven yaşatacak Stickman Legends Mod Apk ile geldik. Stickman Legends MOD APK, resmi Stickman Legends’ın değiştirilmiş bir çeşididir.

Çöp Adam Efsaneleri MOD APK

Bu esrarengiz sürüm size oldukca çeşitli premium avantajlar ve daha birçok coşku verici özellik sunacak. Bu MOD APK’ya haiz olduktan sonrasında sınırsız paraya haiz olacaksınız. Böylece gelişmiş silahlar, görünümler, yeni karakterler ve daha pek oldukca şey satın alabilirsiniz. Bu değiştirilmiş uygulamada sizi şaşırtacak kadar oldukca dikkat çekici özellik var.

Bu mod apk’nın en sevilen özelliklerinden biri de God modudur. Tanrı modunda sınırsız yaşam enerjisine haiz olarak ölümsüz olmuş olursunuz. Bu özelliklerin yanı sıra, büyük turnuvalarda oynama ve büyük ödüller kazanma ve zaferlerinizi her insanın önünde kutlama şansına da haiz olacaksınız. Üstelik bu değiştirilmiş uygulamayı hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz.

Stickman Legends APK Sınırsız Para

Gücü çoğaltmak ve silahları yükseltmek için en oldukca gerekseme duyacağınız dirimsel şey altındır. Stickman Legends’daki en mühim oyun parası. Bu oyunda kafi altınınız yoksa, mükemmel bir savaşçı olmak müthiş olurdu.

Sadece endişelenmeyin, Stickman Legends Mod Apk’ye haiz olduktan sonrasında altını düşünmeyi bırakacaksınız. Bu istisnai modifiye uygulama size sonsuz altınlar kazandıracağından, bu oyunu düşündüğünüzden daha karmaşık hale getirecek.

Çöp Adam Efsaneleri MOD APK

Enerji çubuğunun boşalmayacağı oyun

Enerji çubuğu temelde oyunda oynayabileceğiniz şansı gösterir. Enerji çubuğu boşaldığında, tekrardan doldurulması için vakit vermeden oyunu daha çok oynayamazsınız. Başka bir yerde Stickman Legends MOD APK size sınırsız enerji sunacak.

Evet, ne kadar oynarsanız oynayın ve düşmanlara yenilseniz bile enerji barınız boşalmaz. Bu MOD APK’sına haiz olduktan sonrasında kimse sizi yenemez. Bu hususi android oyununa haiz olduktan sonrasında akıcı bir halde zaman geçirebilirsiniz.

Stickman Legends APK MOD

Oyuncu seviyelerini geçmenin ve en gelişmiş oyun varlıklarının kilidini açmanın oldukca vakit aldığını esasen biliyoruz. Benzer şekilde, Stickman Legends oynarken düzey artışından dolayı sinirleneceksiniz.

Sadece bu büyüleyici MOD APK’yı kullandıktan sonrasında kısa sürede her seviyenin barajını kaldırabilir ve en efsanevi silahlardan oluşan en ileri seviyeye atlayabilirsiniz.

2 milyara ulaşan envanter boyutunu deneyimleyin

Resmi Çöp Adam Efsaneleri size aynı anda oldukca daha çok varlık depolayamayacağınız yalnızca 1 milyona kadar envanter elde edecektir. Sadece Stickman Legends MOD APK’sına haiz olduktan sonrasında envanter boyutunuz 2 milyara yükselecek. Oyununuzu oldukca daha etkili hale getirmenize destek olacaktır. Bu canavarı tamamen size ilişkin kılmak için tek ihtiyacınız olan en alttaki dev indirme düğmesine tıklamak.

VIP gibi olmaktan parasız geçme zamanı

VIP kartlar size oyun içinde parasız alışveriş, yeni kahramanların karakterlerinin kilidini açma ve daha pek oldukca özellik sunar. Ek olarak VIP, dünya çapındaki turnuvalara ve etkinliklere katılmanıza da olanak tanır. Tüm arkadaşlarınızı çağrı etmenize ve hususi yeni içeriklere, yaklaşan etkinliklere, günlük zorluklara ve daha birçok büyüleyici şeye erişmenize izin vererek onları şaşırtmanıza olanak tanır. Derhal indirin!!

Çöp Adam Efsaneleri MOD APK

Çözüm

Stickman Legends: Shadow Of War, şimdiye kadar yaratılmış en iyi dövüş oyunudur. Kullanıcıya mümkün olan en iyi deneyimi elde eden tam aksiyon ve canlı dövüşlerle dolu bir oyundur.

Bildiğiniz şeklinde daha anlamlı eğlence ve maceralar yaşamanız için Stickman Legends MOD APK’sini size veriyoruz. Bu yüzden derhal aşağıdaki bağlantıdan indirin ve durumun kontrolünü elinize alın. En büyük cenk için en iyi kahramanı seçme zamanı!!


Artık indirmeye hazırsınız Stickman Legends ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaZITGA

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir